Новини

22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше
21 жовтня 2020, 17:40

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл з нагоди 20-ї річниці прийняття резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 17:33

Актуальні проблеми планування інженерного забезпечення територій, проектування галузевих схем, будівництва, реконструкції та приєднання інженерних мереж у населених пунктах обговорено на круглому столі у Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 16:14

Від ефективного виконання Угоди про асоціацію залежать перспективи подальшого поглиблення відносин України з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
21 жовтня 2020, 15:38

Руслан Стефанчук: Сподіваюся, що вже у листопаді народ України зможе отримати правовий механізм здійснення народовладдя через референдум (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 10:42

ТСК з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду заслухала інформацію щодо фактів порушень з боку ДАБІ

докладніше
21 жовтня 2020, 09:51

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 жовтня

докладніше
20 жовтня 2020, 16:42

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді за результатами розгляду у повторному першому читанні прийняти за основу законопроєкт про внесення змін до Закону "Про Службу безпеки України"

докладніше
20 жовтня 2020, 16:10

Комітет з питань транспорту та інфраструктури рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Закону «Про поштовий зв’язок»

докладніше
20 жовтня 2020, 14:58

Народовладдю в Україні бути, - Руслан Стефанчук

докладніше
20 жовтня 2020, 13:18

Представники Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики взяли участь в онлайн-дискусії «Потужний та фінансово-стабільний Суспільний мовник – невіддільна частина демократичного суспільства»

докладніше
20 жовтня 2020, 12:53

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
30 березня 2020, 14:57

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

Для участі у позачерговому засіданні зареєструвалося 292  народних депутатів.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове засідання.

Головуючий повідомив, що позачергове засідання проводиться у зв’язку з вимогою Президента України.

Д.Разумков зазначив, що Верховна Рада працює і буде працювати й далі.

Головуючий також повідомив, що прийняття рішень на цьому пленарному засіданні буде відбуватися без обговорення.

До порядку денного було включено проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) №3268.

312 голосами «за» законопроект прийнято за основу та в цілому.

До порядку денного 317 голосами «за» було включено проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019) №3275.

312 голосами «за» законопроект прийнято в цілому.

До порядку денного  голосами «за» було включено проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо криміналізації вивезення (пересилання) через митний кордон України товарів протиепідемічного призначення №3271.

274 голосами «за» законопроект прийнято в цілому.

Верховна Рада включила до порядку денного та 274 голосами «за» прийняла за основу проект Закону про внесення зміни до розділу XI "Перехідні положення" Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні та розгляду окремих питань під час судового провадження на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID 19 №3276.  

 До порядку денного засідання було включено проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" №3277.

320 голосами законопроект прийнято за основу і 319 голосами в цілому.

Народні депутати 320 голосами «за» прийняли проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину в Україні" №3278.

Верховна Рада розглянула кадрові питання.

Прийнято Постанову " Постанови про звільнення Уманського І. І. з посади Міністра фінансів України" № 3281. За це рішення проголосували 249 народних депутатів.

За постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України» (№ 3283) проголосував 271 народний депутат.

Водночас, проекти постанов «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України» ( 3282) і «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України» (№ 3284) не набрали необхідної кількості голосів.

Проекту Постанови «Про призначення Буславець О. А. Міністром енергетики та захисту довкілля України» (№ 3280) було знято з розгляду на прохання Президента України.

Народні депутати включили до порядку денного засідання проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" №3279.

Головуючий надав слово для доповіді Прем'єр-міністру України Денис Шмигалю.

Головуючий поставив на голосування пропозицію про прийняття за основу законопроекту №3279.

Законопроект не набрав необхідної кількості голосів (223 «за») і наступним голосуванням був направлений на доопрацювання у профільний комітет. Народні депутати прийняли рішення удвічі скоротити термін подачі альтернативних законопроектів.

Депутати Верховної Ради 271 голосом підтримали рішення про скорочення терміну подачі альтернативних законопроектів до проекту Закону "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" (№3260)

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков закрив позачергове засідання.