Новини

03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
03 липня 2020, 10:43

Комітет з питань свободи слова розглянув звернення представників ЗМІ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 січня 2020, 11:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді України відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України

 

З нагоди святкування Дня Соборності перед Верховною Радою України відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України.

У заході взяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, народні депутати України, керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний, працівники Апарату Верховної Ради України.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук від себе, від Голови Верховної Ради України, який зараз знаходиться у робочій поїздці по Україні, та від депутатського корпусу привітав учасників церемонії з Днем Соборності України.

«101 рік тому на Софійській площі вперше прозвучали такі слова: «Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ звільнений могутнім поривом своїх сил, має змогу об’єднати зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української держави на добро і щастя українського народу». Саме ці слова 101 рік тому започаткували соборність нашої держави. День 22 січня є надзвичайно вікопомним в історії нашої держави тому що, ще за рік до того, ми пам’ятаємо, Центральна Рада прийняла Четвертий Універсал, яким проголосила незалежність Української Народної Республіки», - зазначив Р.Стефанчук.

«Сьогодні у нас унікальний шанс продемонструвати всім, що саме єдність і гідність є тими визначними засадами, про які ми можемо говорити як державотворчі засади України. І ніколи ми не думали, що через більше ніж сторіччя знову підніметься питання єдності України. І я дуже щиро вірю в те, що нам вдасться дотриматись того, про що одвічно мріяли всі державні будівничі нашої Української незалежної держави», - додав він.

Р.Стефанчук також відзначив, що за 28 років незалежності й досі не виконана вимога 92 статті Конституції України, і ми не маємо закону, який регламентував би Великий Державний Герб України, а також уніфікований порядок використання і захисту символів Української держави. «І це завдання стоїть у нас, в тому числі, і на цю каденцію Верховної Ради України. Ми вже вписали до Плану законопроектних робіт підготовку проекту Закону про державні символи України, порядок їх використання і порядок їх охорони», - повідомив він.

Військовослужбовці Почесної варти під Державний Гімн України у виконанні оркестру підняли Державний прапор України біля центрального входу будинку Верховної Ради.

Учасників церемонії привітав Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко.

Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний, звертаючись до учасників урочистої церемонії, подякував керівництву Верховної Ради за підтриману ініціативу Апарату Верховної Ради.

В.Штучний, вітаючи працівників Апарату з Днем Соборності, зазначив, що сьогодні започатковується традиція підняття Державного прапора України за участі Почесної варти Національної гвардії України.

Учасники урочистої церемонії взяли участь у спільному фотографуванні.