Новини

27 лютого 2020, 11:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

докладніше
26 лютого 2020, 17:11

У Верховній Раді відбулася координаційна зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги (ІРТАС)

докладніше
26 лютого 2020, 16:44

Україна готова розширювати співпрацю з Естонією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 15:53

Голова Верховної Ради України зустрівся з Міністром оборони Естонії

докладніше
26 лютого 2020, 15:08

Позиції Естонії та України співпадають у питаннях щодо розвитку демократії й досягнення миру, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 14:00

Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей»

докладніше
26 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту заслухав інформацію щодо результатів діяльності Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та показників виконання житлових програм у 2019 році

докладніше
26 лютого 2020, 12:10

Для створення ефективної «Держави у смартфоні» важливо використовувати найкращий світовий досвід, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 10:03

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з питань підготовки до проведення парламентських слухань на тему: "Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів"

докладніше
25 лютого 2020, 19:00

Досвід Естонії з електронного урядування та кібербезпеки є дуже цінним для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 18:30

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування обговорили шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві

докладніше
25 лютого 2020, 18:00

Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко: реформа децентралізації має бути і буде продовжена

докладніше
25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 січня 2020, 11:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді України відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України

 

З нагоди святкування Дня Соборності перед Верховною Радою України відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України.

У заході взяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, народні депутати України, керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний, працівники Апарату Верховної Ради України.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук від себе, від Голови Верховної Ради України, який зараз знаходиться у робочій поїздці по Україні, та від депутатського корпусу привітав учасників церемонії з Днем Соборності України.

«101 рік тому на Софійській площі вперше прозвучали такі слова: «Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ звільнений могутнім поривом своїх сил, має змогу об’єднати зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української держави на добро і щастя українського народу». Саме ці слова 101 рік тому започаткували соборність нашої держави. День 22 січня є надзвичайно вікопомним в історії нашої держави тому що, ще за рік до того, ми пам’ятаємо, Центральна Рада прийняла Четвертий Універсал, яким проголосила незалежність Української Народної Республіки», - зазначив Р.Стефанчук.

«Сьогодні у нас унікальний шанс продемонструвати всім, що саме єдність і гідність є тими визначними засадами, про які ми можемо говорити як державотворчі засади України. І ніколи ми не думали, що через більше ніж сторіччя знову підніметься питання єдності України. І я дуже щиро вірю в те, що нам вдасться дотриматись того, про що одвічно мріяли всі державні будівничі нашої Української незалежної держави», - додав він.

Р.Стефанчук також відзначив, що за 28 років незалежності й досі не виконана вимога 92 статті Конституції України, і ми не маємо закону, який регламентував би Великий Державний Герб України, а також уніфікований порядок використання і захисту символів Української держави. «І це завдання стоїть у нас, в тому числі, і на цю каденцію Верховної Ради України. Ми вже вписали до Плану законопроектних робіт підготовку проекту Закону про державні символи України, порядок їх використання і порядок їх охорони», - повідомив він.

Військовослужбовці Почесної варти під Державний Гімн України у виконанні оркестру підняли Державний прапор України біля центрального входу будинку Верховної Ради.

Учасників церемонії привітав Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко.

Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний, звертаючись до учасників урочистої церемонії, подякував керівництву Верховної Ради за підтриману ініціативу Апарату Верховної Ради.

В.Штучний, вітаючи працівників Апарату з Днем Соборності, зазначив, що сьогодні започатковується традиція підняття Державного прапора України за участі Почесної варти Національної гвардії України.

Учасники урочистої церемонії взяли участь у спільному фотографуванні.