Новини

27 лютого 2020, 16:49

«Ґендерна експертиза законопроектів має проводитися в усіх Комітетах Верховної Ради та на рівні Уряду», - Олена Кондратюк

докладніше
27 лютого 2020, 11:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

докладніше
26 лютого 2020, 17:11

У Верховній Раді відбулася координаційна зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги (ІРТАС)

докладніше
26 лютого 2020, 16:44

Україна готова розширювати співпрацю з Естонією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 15:53

Голова Верховної Ради України зустрівся з Міністром оборони Естонії

докладніше
26 лютого 2020, 15:08

Позиції Естонії та України співпадають у питаннях щодо розвитку демократії й досягнення миру, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 14:00

Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей»

докладніше
26 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту заслухав інформацію щодо результатів діяльності Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та показників виконання житлових програм у 2019 році

докладніше
26 лютого 2020, 12:10

Для створення ефективної «Держави у смартфоні» важливо використовувати найкращий світовий досвід, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 10:03

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з питань підготовки до проведення парламентських слухань на тему: "Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів"

докладніше
25 лютого 2020, 19:00

Досвід Естонії з електронного урядування та кібербезпеки є дуже цінним для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 18:30

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування обговорили шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві

докладніше
25 лютого 2020, 18:00

Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко: реформа децентралізації має бути і буде продовжена

докладніше
25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 січня 2020, 16:14

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Зміцнення українсько-польського стратегічного партнерства є одним з моїх головних пріоритетів на посаді заступниці голови українського парламенту, - Олена Кондратюк

Про це віце-спікерка Верховної Ради України заявила 16 січня ц.р. під час телефонної розмови з віце-маршалком Сейму Республіки Польща Ришардом Терлецьким.

Привітавши свого польського колегу з призначенням співголовою Парламентської Асамблеї України і Республіки Польща, О.Кондратюк підкреслила, що розраховує на активний діалог і ефективну співпрацю парламентів України та Польщі.

У зв’язку із затвердженням складу української та польської частин Асамблеї, співрозмовники домовилися погодити спільно ближчим часом  строки проведення чергового XIII засідання.

В ході бесіди сторони наголосили на необхідності зміцнення українсько-польського стратегічного партнерства на засадах взаємоповаги, добросусідства, ефективної співпраці, спрямованої на досягнення цілей європейської та євроатлантичної інтеграції.

Наголосивши на важливості українсько-польського діалогу, Р.Терлецький висловив О.Кондратюк співчуття у зв'язку із трагедією в Ірані літака української авіакомпанії МАУ.

В ході розмови зі своїм польським колегою віце-спікерка Верховної Ради України торкнулася питання правового захисту і підтримки з боку польських органів влади громадян України, які тимчасово працюють у Республіці Польща.

Розмова відбулася з ініціативи української сторони.

 

Довідково:

Парламентська Асамблея України і Республіки Польща створена у 2003 р. ХІІ засідання відбулося 07-08.03.2019 р. м. Київ. Черговість проведення наступного засідання - за польською стороною.

23.09.2019 р. затверджено новий склад української частини Асамблеї, а 19.12.2019 р. – польської. Співголовою української частини є заступниця Голови Верховної Ради України О.Кондратюк. Спіголовою польської частини перепризначено Віце-маршалка Сейму РП, представника правлячої партії «Право і Справедливість» Р.Терлецького.