Новини

02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
24 грудня 2019, 16:02

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Дніпрі проведено інформаційно-освітні заходи, присвячені діяльності Верховної Ради України

23-24 грудня у м.Дніпро проведено низку заходів, присвячених діяльності Верховної Ради України.

Розпочалися заходи з відкриття експозиції «Рада Інфо» у приміщенні Дніпровської обласної ради. Її стенди познайомлять із структурою та роботою Верховної Ради України.

З вітальними словами до присутніх звернулись директор Програми РАДА Ігор Когут, народний депутат України Роман Каптєлов, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський. Під час відкриття експозиції керівниця Освітнього центру Верховної Ради України презентувала Освітній центр.

У рамках заходів відбулася публічна дискусія, присвячена питанням покращення комунікації між парламентаріями, місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування. Учасники обговорити кращі практики організації спільної роботи в округах.

У дискусії взяли участь народні депутати України Роман Каптєлов, Ганна Лічман, Денис Герман, Дмитро Чорний та Кирило Нестеренко. Також його учасниками були представники органів місцевого самоврядування, державної влади та НУО.

Парламентарії відзначили низький рівень обізнаності виборців з функціями народних депутатів та наголосили на необхідності створення майданчиків для комунікації. Було також обговорено низку питань як загальнонаціонального, так і регіонального рівня. Наприклад, під час дискусії йшлося про виклики, пов’язані з децентралізацією, ситуацією з медичним обслуговуванням, вирішенням екологічних питань.

Народний депутат України Ганна Лічман запропонувала зробити зустрічі такого формату регулярними. За її словами, вони можуть проводитись у Дніпрі раз у квартал.

Освітній центр Верховної Ради України провів у Дніпрі шість уроків для школярів. У цікавій інтерактивній формі учні дізнавались про функції вітчизняного парламенту та його структуру.

Участь в одному з уроків взяв народний депутат України Роман Каптєлов. Відповідаючи на запитання, він детально розповів, з чого складається робота парламентаріїв, як розробляються та приймаються закони.

Також в рамках заходів було проведено дводенний тренінг для помічників народних депутатів Дніпропетровщини.

У навчанні взяли участь помічники народних депутатів Романа Каптєлова, Юрія Мисягіна, Дмитра Чорного, Сергія Северина, Олени Криворучкіної, Олександра Трухіна, Анни Колісник, Ганни Лічман, Владислава Бородіна та Юрія Корявченкова.

Значна частина тренінгу була присвячена питанням налагодження роботи команд депутатів у округах та співпраці з виборцями.

*** Освітній Центр Верховної Ради України був офіційно відкритий у липні 2019 року. Його метою є підвищення обізнаності громадян, в тому числі школярів та студентів, щодо принципів демократії, структури та функцій парламенту.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).