Новини

02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 грудня 2019, 19:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань Регламенту розглянув законопроект про внесення змін до закону про статус народного депутата щодо інформації з обмеженим доступом

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України на своєму засіданні розглянув низку питань порядку денного.

Так, було розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутат України» (щодо доступу до інформації з обмеженим доступом)», внесений народним депутатом України С.Власенком, № 2061. Проектом пропонується доповнити Закон новою статтею 161, положеннями якої передбачити право народного депутата України на отримання інформації з обмеженим доступом. За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України за наслідками розгляду законопроекту в першому читанні, відповідно до пункту 3 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України, повернути його суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Також учасники засідання розглянули проект Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми законодавчого процесу», № 2492, щодо включення до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання. Комітет за результатами обговорення вирішив рекомендувати Верховній Раді України включити зазначений законопроект до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за наслідками розгляду в першому читанні прийняти його за основу з дорученням Комітету підготувати законопроект до другого читання, передбачивши внесення відповідних змін, зазначених у висновку Комітету, відповідно до частини першої статті 116 Регламенту Верховної Ради України, та з урахуванням пропозицій і поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши наполовину строк подання таких пропозицій і поправок.

Під час засідання було розглянуто проект Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання", № 2568. Проектом Постанови пропонується відкликати народного депутата України А.Скороход з посади члена Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, обрану за квотою пропорційного представництва депутатської фракції Політичної партії «Слуга народу» «задля відновлення принципу квотності при формуванні персонального складу Комітетів Верховної Ради України», про що зазначено в пояснювальній записці до проекту. За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України розглянути зазначений проект Постанови Верховної Ради України та прийняти його.

Учасники засідання також розглянули заяву народного депутата С.Рудика про обрання його до складу  Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та заяву народного депутата України С.Мандзія про обрання його членом Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Також під час засідання було розглянуто пропозиції Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України до проекту плану законодавчих робіт Верховної Ради України на 2020 рік.

Окрім того, Комітет розглянув питання про лист Керівника Апарату Верховної Ради України Штучного В.В. від 18.12.2019 року № 06/03-410 (252872) та затвердив проект розкладу засідань Комітету у січні 2020 року.