Новини

16 вересня 2021, 18:02

Питання екологічного порядку денного Верховної Ради України та адаптації законодавства України до законодавства ЄС обговорювались підчас зустрічі з представниками Європейської Комісії

докладніше
16 вересня 2021, 16:00

ТСК з розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду ініціюватиме створення Державної служби України у справах дітей

докладніше
16 вересня 2021, 14:33

«Жінки повинні стати невід’ємною частиною стратегії та керівництва процесами відновлення країни після пандемії COVID-19», – Олена Кондратюк

докладніше
16 вересня 2021, 10:41

Руслан Стефанчук розповів, як оцінюватиметься ефективність прийнятих законів

докладніше
16 вересня 2021, 10:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування заслухав Національну доповідь про стан навколишнього природного середовища в Україні у 2020 році

докладніше
16 вересня 2021, 10:30

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України "Про всеукраїнський референдум" щодо підписних електронних даних

докладніше
15 вересня 2021, 18:01

Голова Парламенту підписав Розпорядження про призначення стипендій курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів

докладніше
15 вересня 2021, 17:45

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує прийняти у першому читанні за основу законопроект щодо розмежування повноважень між центральними органами виконавчої влади у сфері цивільного захисту

докладніше
15 вересня 2021, 15:53

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку використання та застосування заходів примусу, бойової техніки та озброєння особовим складом Державної прикордонної служби України

докладніше
15 вересня 2021, 14:40

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу

докладніше
15 вересня 2021, 14:00

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розглянув законопроекти про збільшення розміру виплат при народженні дитини (відео)

докладніше
15 вересня 2021, 12:30

Дмитро Разумков: Сьогодні важко уявити галузь у нашій державі, де жінка не могла б проявити себе, і це - добрий знак

докладніше
15 вересня 2021, 11:53

Руслан Стефанчук: Планування правотворчої діяльності забезпечить передбачуваність розвитку державної політики

докладніше
15 вересня 2021, 11:27

«Успішне жіноче лідерство впроваджує в життя країни нову етику та культуру взаємодії жінок та чоловіків», - Олена Кондратюк

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
17 грудня 2019, 16:10

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив ранкове засідання.

Головуючий надав слово представникам депутатських фракцій і груп для виступів.

Перед виступами члени національної скаутської організації Пласт передали народним депутатам Вифлеємський вогонь миру.

Голова Київського Пласту Іван Брацюнь з трибуни звернувся до народних депутатів зі словами, що пластуни прийшли сюди, щоб поділитися з парламентаріями Вогнем миру. "Адже Вифлеємський вогонь миру - це світло народження Ісуса Христа, яким ми ділимося з тими, хто святкує Різдво Христове поза домом", - сказав він.

Голова Київського Пласту нагадав, що "ця ініціатива зародилася у 1988 році Австрійською телерадіокомпанією як благодійна акція. Її підхопили скаути Відня, а також всі інші, і згодом вона поширилася по світу. З тих пір Вифлеємський вогонь миру як світло тепла, злагоди та сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи людей у переддень Різдва Христового".

"Сьогодні цей Вогонь об’єднує не тільки Україну, а й українців всього світу: від донецький териконів до львівських Карпат, до Австралії, США та Канади. Вогонь, який об’єднує нас у найскладніші часи війни і миру, і нагадує, що єдність є нашою силою, бо саме ця єдність допомогла нам зупинити російську агресію і допомагає рухати і розвивати нашу країну у часи щоденних викликів.

І коли сядемо за стіл в передріздвяний вечір, хотілося б також згадати усіх тих, хто віддав життя за цей вогонь миру. А пластунів таких більше 500 за 100 років. Нехай цей вогонь стане нашим світлом, яке допоможе рухатися найскладнішими дорогами" - додав він.

Голова Київського Пласту привітав народних депутатів з прийдешніми різдвяними святами.

Представники депутатських фракцій і груп виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Головуючий поставив на голосування пропозицію депутатських фракцій про скасування перерви з 12-ї до 12.30. Пропозиція не була підтримана.

У пленарному засіданні оголошена перерва на 30 хвилин.

Після закінчення перерви народні депутати почали розгляд питань порядку денного.

Проект Постанови про забезпечення виконання рішень Конституційного Суду України у сфері соціального захисту населення №2124 доповів народний депутат Нестор Шуфрич.

Голова Комітету з питань правової політики Ірина Венедіктова у співдоповіді зазначила, що Комітет вважає прийняття проекту постанови недоцільним і рекомендує Верховній Раді його відхилити.

Відхилення проект постанови під час голосування підтримали 240 народних депутатів.

Головуючий поставив на голосування пропозицію голови фракції «Слуга народу» О.Корнієнка про продовження пленарного засідання до вичерпання питань порядку денного.

Пропозиція не була підтримана («за» - 220).

Народні депутати підтримали проект Постанови про внесення змін до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання №2101-19.

«За» проголосувало 259 парламентаріїв.

Проектом пропонується включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання законопроекти згідно з переліком, що додається.

Народні депутати підтримали пропозицію про зміну розгляду у порядку денному з тим, щоб розглянути зараз Пропозиції Президента до Закону "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України" №0976.

Пропозиції доповів Представник Президента України Руслан Стефанчук, зазначивши, що Закон з пропозиціями може бути підтриманий.

Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді України за результатами повторного розгляду прийняти Закон України «Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України» з пропозиціями Президента України, №0976, доопрацьований, в цілому.

316 голосами «за» Закон було прийнято в цілому.

Головуючий оголосив перерву у пленарному засіданні.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков після закінчення перерви поінформував про пропозицію, яка надійшла від депутатських фракцій щодо проведення зараз позачергового засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України та Заступника Голови Верховної Ради України, а також керівників фракцій. У цьому зв’язку головуючий оголосив про дострокове закриття ранкового засідання.

 * * *

Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков перед тим, як відкрити вечірнє засідання, повідомив про результати позачергового засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики. У засіданні взяли участь представники депутатських фракцій і груп. Розпочаті під час засідання консультації будуть продовжені і сьогодні і завтра зранку. Представники депутатських фракцій і груп запропонували продовжити сьогодні роботу в непленарному режимі.

Для участі у вечірньому засіданні зареєструвалося 320 народних депутатів.

Дмитро Разумков відкрив вечірнє засідання і достроково його закрив.