Новини

26 травня 2020, 12:52

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

докладніше
26 травня 2020, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 травня

докладніше
25 травня 2020, 19:10

Апарат Верховної Ради України отримав результати функціонального аналізу

докладніше
25 травня 2020, 15:40

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції, - Дмитро Разумков

докладніше
25 травня 2020, 14:39

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроект щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності

докладніше
25 травня 2020, 13:19

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
25 травня 2020, 11:54

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
25 травня 2020, 10:09

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг розглянули питання розробки законодавчої бази для створення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в Україні

докладніше
23 травня 2020, 21:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв'язку зі смертю народного депутата України Валерія Давиденка

докладніше
22 травня 2020, 19:00

Стартувало публічне обговорення законопроекту щодо вдосконалення сфери адмінпослуг

докладніше
22 травня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 18-22 травня

докладніше
22 травня 2020, 15:09

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, депутата місцевої ради

докладніше
22 травня 2020, 14:47

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Анатолія Матвієнка

докладніше
22 травня 2020, 14:39

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки погодив пропозиції Міністерства оборони до Програми діяльності Кабінету Міністрів України із зауваженнями

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
17 грудня 2019, 16:10

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив ранкове засідання.

Головуючий надав слово представникам депутатських фракцій і груп для виступів.

Перед виступами члени національної скаутської організації Пласт передали народним депутатам Вифлеємський вогонь миру.

Голова Київського Пласту Іван Брацюнь з трибуни звернувся до народних депутатів зі словами, що пластуни прийшли сюди, щоб поділитися з парламентаріями Вогнем миру. "Адже Вифлеємський вогонь миру - це світло народження Ісуса Христа, яким ми ділимося з тими, хто святкує Різдво Христове поза домом", - сказав він.

Голова Київського Пласту нагадав, що "ця ініціатива зародилася у 1988 році Австрійською телерадіокомпанією як благодійна акція. Її підхопили скаути Відня, а також всі інші, і згодом вона поширилася по світу. З тих пір Вифлеємський вогонь миру як світло тепла, злагоди та сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи людей у переддень Різдва Христового".

"Сьогодні цей Вогонь об’єднує не тільки Україну, а й українців всього світу: від донецький териконів до львівських Карпат, до Австралії, США та Канади. Вогонь, який об’єднує нас у найскладніші часи війни і миру, і нагадує, що єдність є нашою силою, бо саме ця єдність допомогла нам зупинити російську агресію і допомагає рухати і розвивати нашу країну у часи щоденних викликів.

І коли сядемо за стіл в передріздвяний вечір, хотілося б також згадати усіх тих, хто віддав життя за цей вогонь миру. А пластунів таких більше 500 за 100 років. Нехай цей вогонь стане нашим світлом, яке допоможе рухатися найскладнішими дорогами" - додав він.

Голова Київського Пласту привітав народних депутатів з прийдешніми різдвяними святами.

Представники депутатських фракцій і груп виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Головуючий поставив на голосування пропозицію депутатських фракцій про скасування перерви з 12-ї до 12.30. Пропозиція не була підтримана.

У пленарному засіданні оголошена перерва на 30 хвилин.

Після закінчення перерви народні депутати почали розгляд питань порядку денного.

Проект Постанови про забезпечення виконання рішень Конституційного Суду України у сфері соціального захисту населення №2124 доповів народний депутат Нестор Шуфрич.

Голова Комітету з питань правової політики Ірина Венедіктова у співдоповіді зазначила, що Комітет вважає прийняття проекту постанови недоцільним і рекомендує Верховній Раді його відхилити.

Відхилення проект постанови під час голосування підтримали 240 народних депутатів.

Головуючий поставив на голосування пропозицію голови фракції «Слуга народу» О.Корнієнка про продовження пленарного засідання до вичерпання питань порядку денного.

Пропозиція не була підтримана («за» - 220).

Народні депутати підтримали проект Постанови про внесення змін до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання №2101-19.

«За» проголосувало 259 парламентаріїв.

Проектом пропонується включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання законопроекти згідно з переліком, що додається.

Народні депутати підтримали пропозицію про зміну розгляду у порядку денному з тим, щоб розглянути зараз Пропозиції Президента до Закону "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України" №0976.

Пропозиції доповів Представник Президента України Руслан Стефанчук, зазначивши, що Закон з пропозиціями може бути підтриманий.

Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді України за результатами повторного розгляду прийняти Закон України «Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України» з пропозиціями Президента України, №0976, доопрацьований, в цілому.

316 голосами «за» Закон було прийнято в цілому.

Головуючий оголосив перерву у пленарному засіданні.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков після закінчення перерви поінформував про пропозицію, яка надійшла від депутатських фракцій щодо проведення зараз позачергового засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України та Заступника Голови Верховної Ради України, а також керівників фракцій. У цьому зв’язку головуючий оголосив про дострокове закриття ранкового засідання.

 * * *

Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков перед тим, як відкрити вечірнє засідання, повідомив про результати позачергового засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики. У засіданні взяли участь представники депутатських фракцій і груп. Розпочаті під час засідання консультації будуть продовжені і сьогодні і завтра зранку. Представники депутатських фракцій і груп запропонували продовжити сьогодні роботу в непленарному режимі.

Для участі у вечірньому засіданні зареєструвалося 320 народних депутатів.

Дмитро Разумков відкрив вечірнє засідання і достроково його закрив.