Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
16 грудня 2019, 12:28

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив сподівання, що останній в цьому році пленарний тиждень буде продуктивним і ефективним.

Дмитро Разумков подякував представникам правоохоронних відомств за інформацію щодо трагічних подій, пов’язаних із вбивством журналіста Павла Шеремета і висловив сподівання, що розслідування буде йти достатньо швидко, ефективно і неупереджено.

Він також наголосив: «Захищаючи Батьківщину, люди не можуть отримати індульгенцію за вбивство. Так у демократичній державі бути не може. Перед законом мають бути усі рівні. Незалежно від того, чи людина захищала на фронті, чи займалась якимись іншими справами, однак героїзм при захисті Батьківщини не може давати якихось преференцій перед кримінальним законодавством».

Голова Верховної Ради висловив сподівання, що ми побачимо не тільки виконавців, а й замовників цього злочину, а також, що «ніхто не буде тиснути на представників правоохоронних органів і ми будемо створювати умови, які дозволять робити так, щоб у нашій державі панував закон і незалежний суд».

Дмитро Разумков згадав інцидент із нападом на депутата, який відбувся під час засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики на минулому тижні, і висловив сподівання, що «правоохоронні органи вже дали свою оцінку і доведуть це діло до кінця».

«Це не повинно залежати, чи це народний депутат, чи не народний депутат, чи від якої політичної сили він сьогодні працює у Верховній Раді, або не працює в ній – тут так само повинен працювати закон», - підкреслив він і додав: "Закон повинен бути один".

Голова Верховної Ради України також наголосив на дотриманні Регламенту під час виступів на пленарних засіданнях і закликав народних депутатів: "Не вдаватися до маніпуляцій із додаванням часу і під час виступів вкладатися в той час, який відведений Регламентом».

Виступаючий поінформував, що на цьому тижні відбудуться Парламентські слухання - сьогодні о 15.00 на тему: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні» і у середу, 18 грудня, на тему: «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні».

Окрім того, Голова Верховної Ради наголосив на важливості контрольної функції Парламенту, особливо, щодо ефективності вже ухваленого законодавства. «Важливо щоб ми давали оцінку тим законодавчим актам, які стали законами завдяки нам і важливо розуміти, наскільки ефективно і якісно працюють ці закони», - сказав Дмитро Разумков додавши, – «Якщо щось не працює, то, можливо, треба виправляти ті помилки, які були зроблені раніше, або й ті, які іноді з’являються і сьогодні. Свої помилки треба визнавати і виправляти».

Головуючий надав слово Першому заступнику Голови Верховної Ради України Руслану Стефанчуку, який, як представник Президента у Верховній Раді, наголосив, що на цьому тижні будуть розглядатися три важливих законопроекти, на яких Президентом України було накладене вето - це питання Виборчого кодексу, закони про ТСК та про «Пласт». «Президент готовий підписати всі ці законопроекти, якщо враховані його зауваження», - сказав він.

 

Також Руслан Стефанчук повідомив про нові законодавчі ініціативи Президента України.

Представник Президента у Верховній Раді також звернув увагу народних депутатів на законопроекти, визначені Президентом, як невідкладні і попросив включити до порядку денного і розглянути на цьому тижні.

На засіданні виступили представники фракцій і груп.

Під час «години запитань до Уряду» 20 грудня вирішили заслухати Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка.

Надійшла пропозиція замінити пленарний тиждень 20-24 січня 2020 року на тиждень роботи народних депутатів у регіонах.

На засіданні виступили голови комітетів та окремі народні депутати.

Д.Разумков побажав плідного і конструктивного тижня і закрив засідання Погоджувальної ради.