Новини

16 липня 2020, 18:56

Промова Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова під час Урочистого засідання з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

докладніше
16 липня 2020, 18:36

У ДНК українського народу поряд з українською мовою, культурою, прагненням до свободи є ще один ключовий елемент - це народовладдя. Україна починається з парламенту, - Олена Кондратюк

докладніше
16 липня 2020, 17:41

Урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України (відео)

докладніше
16 липня 2020, 15:18

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
16 липня 2020, 15:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства"

докладніше
16 липня 2020, 13:20

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті»

докладніше
16 липня 2020, 13:08

Прийнято Постанову "Про призначення Уруського О. С. Віце-прем’єр-міністром України - Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України"

докладніше
16 липня 2020, 11:54

Прийнято Постанову "Про призначення Піщанської О.С. на посаду Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
16 липня 2020, 11:22

Прийнято Постанову "Про звільнення Штучного В.В. з посади Керівника Апарату Верховної Ради України"

докладніше
16 липня 2020, 11:15

Прийнято Постанову "Про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України"

докладніше
16 липня 2020, 10:39

Прийнято за основу проект Закону «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові»

докладніше
16 липня 2020, 10:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні –червні 2020 року

докладніше
16 липня 2020, 09:42

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки затвердили План роботи на період четвертої сесії та заслухав інформацію про стан виконання державного оборонного замовлення у 2020 році

докладніше
16 липня 2020, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
12 грудня 2019, 17:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

На Волині проведено інформаційно-освітні заходи про діяльність Верховної Ради України

 У Волинській області представники Програми USAID РАДА спільно з Апаратом Верховної Ради України провели низку заходів, спрямованих на інформування жителів регіону про роботу національного парламенту. Заходи тривали протягом трьох днів у Луцьку, Рожищі, Ківерцях та Володимирі-Волинському.

До проведення заходів долучилися народні депутати Ірина Констанкевич, Вячеслав Рубльов та Соломія Бобровська.

У Луцьку були презентовані експозиція «Рада Інфо» та діяльність парламентського Освітнього центру. Традиційною складовою візитів у регіони стали уроки для школярів, які проводяться в рамках діяльності Освітнього центру Верховної Ради України.

У рамках заходів було проведено дводенний тренінг для помічників народних депутатів, під час якого учасники навчальної сесії вдосконалили свої знання щодо діяльність народного депутата, отримали корисні навички командної роботи.

Також відбулася зустріч народних депутатів з представниками органів місцевого самоврядування та громадського сектору. Її учасники мали нагоду обмінятись досвідом ефективної комунікації органів місцевого самоврядування, громадськості та народних депутатів України.

Крім тренінгу, Програма провела для команд народних депутатів майстер-клас «Помічники для помічників». Присутні обговорити кращі практики роботи в окрузі та комунікації з виборцями. Участь у тренінгу та майстер-класі взяли помічники народних депутатів України Ігоря Гузя, Ірини Констанкевич, Вячеслава Рубльова, Соломії Бобровської, Сергія Литвиненка, Ігоря Палиці та Олександра Ковальчука.

Ще одним заходом триденної програми стало спілкування студентів Юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з народними депутатами Іриною Констанкевич, Вячеславом Рубльовим та Соломією Бобровською.

Програма USAID "РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво" виконується Фондом Східна Європа і реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).