Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
12 грудня 2019, 10:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради восьмого скликання Павелком А.В.

 

11 грудня відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Верховної Ради України восьмого скликання Павелком А.В. при вирішенні питання фінансування та реалізації бюджетної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” у 2017-2018 роках.

На засіданні були присутні представники громадськості, Української асоціації футболу, засобів масової інформації.

Голова ТСК, народний депутат Анатолій Костюх проінформував присутніх з приводу звернень від ТСК на адреси правоохоронних органів, центральних органів виконавчої влади та громадських організацій. Він зазначив, що загалом за період після першого засідання Комісії було відправлено 14 листів, зокрема до Єдиного реєстру досудових розслідувань, Національної поліції, Української асоціації футболу тощо.

Заступник голови Комісії Григорій Мамка доповів про окремі важливі депутатські звернення до правоохоронних органів та ГО.

Усі члени Комісії ознайомились із змістом листів, що надходили до голови ТСК, які долучили до матеріалів Тимчасової слідчої комісії.

Під час засідання виступили представники Української асоціації футболу. Вони надали народним депутатам презентації та звіти за пророблену роботу УАФ з будівництва майданчиків у 2018 році.

Учасники засідання обговорили питання подальшої організації роботи ТСК. Зокрема, вирішили питання щодо обрання відповідальних осіб за конкретні напрямки роботи. Відповідальним за моніторинг та збір інформації, яка стосується роботи Комісії, обрали народного депутата Василя Мокана. За хід розслідування кримінальних проваджень по всім правоохоронним органам відповідатиме Григорій Мамка, а секретаря ТСК Михайла Цимбалюка визначили відповідальним із залучення необхідних фахівців для аналізу матеріалів Тимчасової слідчої комісії.

“Ми робимо все можливе для того щоб здійснювати розслідування, стосовно якого створена ТСК, максимально неупереджено та об’єктивно. Наразі ми надали можливість усім сторонам висловити думки, описати свої бачення ситуації, аби врахувати їх у ході подальшого проведення розслідування”, - зазначив Голова ТСК Анатолій Костюх.

 

Довідково:

Перше, організаційне, засідання ТСК відбулось 28 листопада. На ньому обрали секретаря Комісії (Михайло Цимбалюк) та обговорили організацію роботи на найближчий період.