Новини

24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше
24 січня 2020, 12:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем зовнішньої розвідки України

докладніше
24 січня 2020, 10:10

Комітет з питань аграрної та земельної політики за період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання розглянув 70 питань

докладніше
23 січня 2020, 17:43

Розвиток освіти має бути одним із пріоритетів для влади, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 17:13

Про початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
23 січня 2020, 15:02

Засідання круглого столу на тему: «Національний природний парк «Голосіївський»: реалії сьогодення та перспективи розвитку» проведено у Верховній Раді

докладніше
23 січня 2020, 14:24

В Україні має бути більше національних виробників, здатних залучати інвестиції, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 12:03

У Криму майорітиме український прапор, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 10:52

Комітет національної безпеки, оборони та розвідки протягом другої сесії розглянув 124 питання

докладніше
23 січня 2020, 09:10

У четвер, 23 січня Голова Верховної Ради України Д.Разумков перебуває з робочою поїздкою у Одеській області

докладніше
22 січня 2020, 18:19

Розвиток суднобудування потребує потужної законодавчої та економічної бази, - Дмитро Разумков

докладніше
22 січня 2020, 18:05

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів круглий стіл на тему: "Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
12 грудня 2019, 10:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради восьмого скликання Павелком А.В.

 

11 грудня відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Верховної Ради України восьмого скликання Павелком А.В. при вирішенні питання фінансування та реалізації бюджетної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” у 2017-2018 роках.

На засіданні були присутні представники громадськості, Української асоціації футболу, засобів масової інформації.

Голова ТСК, народний депутат Анатолій Костюх проінформував присутніх з приводу звернень від ТСК на адреси правоохоронних органів, центральних органів виконавчої влади та громадських організацій. Він зазначив, що загалом за період після першого засідання Комісії було відправлено 14 листів, зокрема до Єдиного реєстру досудових розслідувань, Національної поліції, Української асоціації футболу тощо.

Заступник голови Комісії Григорій Мамка доповів про окремі важливі депутатські звернення до правоохоронних органів та ГО.

Усі члени Комісії ознайомились із змістом листів, що надходили до голови ТСК, які долучили до матеріалів Тимчасової слідчої комісії.

Під час засідання виступили представники Української асоціації футболу. Вони надали народним депутатам презентації та звіти за пророблену роботу УАФ з будівництва майданчиків у 2018 році.

Учасники засідання обговорили питання подальшої організації роботи ТСК. Зокрема, вирішили питання щодо обрання відповідальних осіб за конкретні напрямки роботи. Відповідальним за моніторинг та збір інформації, яка стосується роботи Комісії, обрали народного депутата Василя Мокана. За хід розслідування кримінальних проваджень по всім правоохоронним органам відповідатиме Григорій Мамка, а секретаря ТСК Михайла Цимбалюка визначили відповідальним із залучення необхідних фахівців для аналізу матеріалів Тимчасової слідчої комісії.

“Ми робимо все можливе для того щоб здійснювати розслідування, стосовно якого створена ТСК, максимально неупереджено та об’єктивно. Наразі ми надали можливість усім сторонам висловити думки, описати свої бачення ситуації, аби врахувати їх у ході подальшого проведення розслідування”, - зазначив Голова ТСК Анатолій Костюх.

 

Довідково:

Перше, організаційне, засідання ТСК відбулось 28 листопада. На ньому обрали секретаря Комісії (Михайло Цимбалюк) та обговорили організацію роботи на найближчий період.