Новини

16 липня 2020, 18:56

Промова Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова під час Урочистого засідання з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

докладніше
16 липня 2020, 18:36

У ДНК українського народу поряд з українською мовою, культурою, прагненням до свободи є ще один ключовий елемент - це народовладдя. Україна починається з парламенту, - Олена Кондратюк

докладніше
16 липня 2020, 17:41

Урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України (відео)

докладніше
16 липня 2020, 15:18

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
16 липня 2020, 15:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства"

докладніше
16 липня 2020, 13:20

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті»

докладніше
16 липня 2020, 13:08

Прийнято Постанову "Про призначення Уруського О. С. Віце-прем’єр-міністром України - Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України"

докладніше
16 липня 2020, 11:54

Прийнято Постанову "Про призначення Піщанської О.С. на посаду Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
16 липня 2020, 11:22

Прийнято Постанову "Про звільнення Штучного В.В. з посади Керівника Апарату Верховної Ради України"

докладніше
16 липня 2020, 11:15

Прийнято Постанову "Про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України"

докладніше
16 липня 2020, 10:39

Прийнято за основу проект Закону «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові»

докладніше
16 липня 2020, 10:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні –червні 2020 року

докладніше
16 липня 2020, 09:42

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки затвердили План роботи на період четвертої сесії та заслухав інформацію про стан виконання державного оборонного замовлення у 2020 році

докладніше
16 липня 2020, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
12 грудня 2019, 10:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради восьмого скликання Павелком А.В.

 

11 грудня відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Верховної Ради України восьмого скликання Павелком А.В. при вирішенні питання фінансування та реалізації бюджетної програми “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України” у 2017-2018 роках.

На засіданні були присутні представники громадськості, Української асоціації футболу, засобів масової інформації.

Голова ТСК, народний депутат Анатолій Костюх проінформував присутніх з приводу звернень від ТСК на адреси правоохоронних органів, центральних органів виконавчої влади та громадських організацій. Він зазначив, що загалом за період після першого засідання Комісії було відправлено 14 листів, зокрема до Єдиного реєстру досудових розслідувань, Національної поліції, Української асоціації футболу тощо.

Заступник голови Комісії Григорій Мамка доповів про окремі важливі депутатські звернення до правоохоронних органів та ГО.

Усі члени Комісії ознайомились із змістом листів, що надходили до голови ТСК, які долучили до матеріалів Тимчасової слідчої комісії.

Під час засідання виступили представники Української асоціації футболу. Вони надали народним депутатам презентації та звіти за пророблену роботу УАФ з будівництва майданчиків у 2018 році.

Учасники засідання обговорили питання подальшої організації роботи ТСК. Зокрема, вирішили питання щодо обрання відповідальних осіб за конкретні напрямки роботи. Відповідальним за моніторинг та збір інформації, яка стосується роботи Комісії, обрали народного депутата Василя Мокана. За хід розслідування кримінальних проваджень по всім правоохоронним органам відповідатиме Григорій Мамка, а секретаря ТСК Михайла Цимбалюка визначили відповідальним із залучення необхідних фахівців для аналізу матеріалів Тимчасової слідчої комісії.

“Ми робимо все можливе для того щоб здійснювати розслідування, стосовно якого створена ТСК, максимально неупереджено та об’єктивно. Наразі ми надали можливість усім сторонам висловити думки, описати свої бачення ситуації, аби врахувати їх у ході подальшого проведення розслідування”, - зазначив Голова ТСК Анатолій Костюх.

 

Довідково:

Перше, організаційне, засідання ТСК відбулось 28 листопада. На ньому обрали секретаря Комісії (Михайло Цимбалюк) та обговорили організацію роботи на найближчий період.