Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
03 грудня 2019, 12:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відкрилася фотовиставка «Дорожня карта гуманітарних питань: 10 речей, які ви маєте знати, та 10 кроків, яких треба вжити для покращення життя 5,2 млн українців на Донбасі»

 
Фотовиставка присвячена проблемам, з якими стикаються сотні тисяч людей, які живуть уздовж лінії зіткнення на Донбасі. Захід покликаний висвітлити гуманітарні наслідки збройної агресії на сході України та заохотити владу продовжити пошук шляхів щодо розв’язання цих проблем спільно з міжнародними організаціями та громадськістю, а також активізувати зусилля для забезпечення нагальних потреб постраждалих осіб і з пошуку довгострокових рішень.

 «Завдання держави сьогодні – згуртувати навколо себе усі організації, які прагнуть зробити Донецьку та Луганську області придатними для повноцінного безпечного життя. Комітет з питань прав людини налаштований на інтенсивну роботу зі створення каркасу системи перехідного правосуддя на Донбасі, яка включатиме в себе потужну гуманітарну складову. Важливо, щоб до цієї роботи були долучені правозахисники, громадський сектор та наші міжнародні партнери», - підкреслив під час відкриття фотовиставки голова Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець.

«При плануванні кожного наступного нашого кроку давайте думати, перш за все, про мирних людей Донбасу. Й визначати цінність наших дій відповідністю їхнім потребам та інтересам. Саме так ми не лише прискоримо подолання наслідків війни, але й продемонструємо, що для України життя, здоров’я та гідність її громадян є вищою цінністю», - додав голова Комітету.

До організації виставки долучилися Норвезька рада у справах біженців та чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді».