Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 грудня 2019, 12:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив співчуття родині депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболева у зв’язку з убивством у неділю, 1 грудня, його трирічного сина і закликав правоохоронців докласти максимум зусиль для того, щоб розкрити цей злочин і покарати винних.

Дмитро Разумков прокоментував заяву спікера Державної Думи Російської Федерації В'ячеслава Володіна, яка пролунала у вихідні: «В Україні немає ні малих, ні середніх, ні великих народів. В Україні є – український народ. Він багатонаціональний, може розмовляти різними мовами, але це єдиний народ, єдина держава і я хотів би всіх запевнити, що якщо хтось сподівається, що будуть «відвалюватись», «відходити» якісь території, то це лише мрії. І ми, як держава, як Верховна Рада будемо докладати максимум зусиль для того, щоб об’єднувати, консолідувати суспільство». Він також додав, що це непростий шлях.

Голова Верховної Ради також поінформував про питання, які планується розглянути протягом поточного пленарного тижня.

Він звернувся до всіх політичних сил із проханням не затягувати час під час пленарних засідань і не зловживати такими практиками, як перерви та «різне», а займатися розглядом важливих законопроектів, зокрема, про ДБР, який планується розглянути завтра першим.

«Я сподіваюсь, що здоровий підхід буде над політичними чварами у Верховній Раді дев’ятого скликання», - наголосив Дмитро Разумков.

Керівник Парламенту поінформував, що на цьому тижні може бути розглянутий Виборчий кодекс з пропозиціями Президента України.

На середу, на 15.30 заплановані громадські слухання щодо відкриття ринку сільськогосподарських земель, які будуть проходити у сесійній залі Верховної Ради під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Головуючий надав слово Першому заступнику Голови Верховної Ради Руслану Стефанчуку, який звернув увагу на насиченість порядку денного на цьому тижні та поінформував про напрацювання останніх тижнів.

Заступник Голови Верховної Ради Олена Кондратюк поінформувала про організаційні питання, зокрема щодо необхідності розгляду на цьому тижні поправки до Закону «Про державне бюро розслідувань (№2116)

На засіданні виступили представники фракцій і груп.

Під час «години запитань до Уряду» у п'ятницю, 6 грудня, вирішили заслухати Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова.

Представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк звернулася до народних депутатів із проханням внести до порядку денного ряд нагальних законопроектів.

На засіданні виступили голови комітетів та окремі народні депутати.

Дмитро Разумков побажав плідної роботи і закрив засідання Погоджувальної ради.