Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
29 листопада 2019, 16:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Депутатська група з міжпарламентських зв’язків провела зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Малайзії

 
Депутатська група з міжпарламентських зв’язків з Малайзією 28 листопада провела перше робоче засідання.

До участі у засіданні був запрошений Надзвичайний та Повноважний Посол Малайзії в Україні і Грузії Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша.

На зустрічі обговорювалися питання поглиблення міжпарламентських зв’язків та співробітництва країн щодо законотворчої підтримки торговельно-економічних взаємовідносин.

Зокрема, йшлося про співпрацю в авіаційній, військовій, освітній, туристичній і торговельній галузях.

Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша розповів, що його країна високо цінує українські двигуни виробництва АТ «Мотор-Січ» для літаків держпідприємства «Антонов».

За словами Посла, Малайзія готова:

 

- навчати студентів в українських авіаційних вишах;

- розвивати авіасполучення;

- імпортувати до України заморожені морепродукти і екзотичні фрукти високої якості за конкурентними цінами. Натомість експортувати продукти українського виробництва;

- співпрацювати з українськими виробниками «розумних» лічильників;

- брати участь в українських інфраструктурних проєктах;

- розвивати туризм.

Наразі між Україною і Малайзією діє безвізовий режим тривалістю 30 діб. Вже розпочато процес збільшення строку перебування без віз до 90 діб.

Співголова групи, член фракції політичної партії “Слуга народу” Вадим Галайчук зазначив, що в України і Малайзії є багато напрямків для розвитку взаємовигідних відносин та обміну досвідом. «Зокрема, Україні цікавий успішний досвід Малайзії у подоланні економічної кризи», - наголосив Вадим Галайчук.

Заступник голови групи член фракції політичної партії “Слуга народу” Тетяна Циба висловила впевненість, що співпраця між країнами буде поглиблюватися.

Секретар групи, член фракції політичної партії “Слуга народу” Олена Мошенець звернула увагу на ефективний досвід Малайзії у боротьбі з корупцією та побудові антикорупційної структури.

У відповідь Посол розповів про успіхи у роботі малайзійської Антикорупційної комісії, де працює близько 1000 співробітників, і висловив готовність запросити їх приїхати до України для обміну досвідом. 

Посол Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша повідомив, що в парламенті Малайзії уже розпочалася робота зі створення групи дружби з Україною, і запросив українських парламентаріїв до посольства Малайзії із зустрічним візитом.

Учасники зустрічі не обійшли увагою і болючі для обох країн питання — справу MH17 та війну на Сході України.