Новини

29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
29 листопада 2019, 16:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Депутатська група з міжпарламентських зв’язків провела зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Малайзії

 
Депутатська група з міжпарламентських зв’язків з Малайзією 28 листопада провела перше робоче засідання.

До участі у засіданні був запрошений Надзвичайний та Повноважний Посол Малайзії в Україні і Грузії Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша.

На зустрічі обговорювалися питання поглиблення міжпарламентських зв’язків та співробітництва країн щодо законотворчої підтримки торговельно-економічних взаємовідносин.

Зокрема, йшлося про співпрацю в авіаційній, військовій, освітній, туристичній і торговельній галузях.

Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша розповів, що його країна високо цінує українські двигуни виробництва АТ «Мотор-Січ» для літаків держпідприємства «Антонов».

За словами Посла, Малайзія готова:

 

- навчати студентів в українських авіаційних вишах;

- розвивати авіасполучення;

- імпортувати до України заморожені морепродукти і екзотичні фрукти високої якості за конкурентними цінами. Натомість експортувати продукти українського виробництва;

- співпрацювати з українськими виробниками «розумних» лічильників;

- брати участь в українських інфраструктурних проєктах;

- розвивати туризм.

Наразі між Україною і Малайзією діє безвізовий режим тривалістю 30 діб. Вже розпочато процес збільшення строку перебування без віз до 90 діб.

Співголова групи, член фракції політичної партії “Слуга народу” Вадим Галайчук зазначив, що в України і Малайзії є багато напрямків для розвитку взаємовигідних відносин та обміну досвідом. «Зокрема, Україні цікавий успішний досвід Малайзії у подоланні економічної кризи», - наголосив Вадим Галайчук.

Заступник голови групи член фракції політичної партії “Слуга народу” Тетяна Циба висловила впевненість, що співпраця між країнами буде поглиблюватися.

Секретар групи, член фракції політичної партії “Слуга народу” Олена Мошенець звернула увагу на ефективний досвід Малайзії у боротьбі з корупцією та побудові антикорупційної структури.

У відповідь Посол розповів про успіхи у роботі малайзійської Антикорупційної комісії, де працює близько 1000 співробітників, і висловив готовність запросити їх приїхати до України для обміну досвідом. 

Посол Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша повідомив, що в парламенті Малайзії уже розпочалася робота зі створення групи дружби з Україною, і запросив українських парламентаріїв до посольства Малайзії із зустрічним візитом.

Учасники зустрічі не обійшли увагою і болючі для обох країн питання — справу MH17 та війну на Сході України.