Новини

13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше
12 грудня 2019, 18:04

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 265 Кодексу законів про працю України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 листопада 2019, 16:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Депутатська група з міжпарламентських зв’язків провела зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Малайзії

 
Депутатська група з міжпарламентських зв’язків з Малайзією 28 листопада провела перше робоче засідання.

До участі у засіданні був запрошений Надзвичайний та Повноважний Посол Малайзії в Україні і Грузії Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша.

На зустрічі обговорювалися питання поглиблення міжпарламентських зв’язків та співробітництва країн щодо законотворчої підтримки торговельно-економічних взаємовідносин.

Зокрема, йшлося про співпрацю в авіаційній, військовій, освітній, туристичній і торговельній галузях.

Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша розповів, що його країна високо цінує українські двигуни виробництва АТ «Мотор-Січ» для літаків держпідприємства «Антонов».

За словами Посла, Малайзія готова:

 

- навчати студентів в українських авіаційних вишах;

- розвивати авіасполучення;

- імпортувати до України заморожені морепродукти і екзотичні фрукти високої якості за конкурентними цінами. Натомість експортувати продукти українського виробництва;

- співпрацювати з українськими виробниками «розумних» лічильників;

- брати участь в українських інфраструктурних проєктах;

- розвивати туризм.

Наразі між Україною і Малайзією діє безвізовий режим тривалістю 30 діб. Вже розпочато процес збільшення строку перебування без віз до 90 діб.

Співголова групи, член фракції політичної партії “Слуга народу” Вадим Галайчук зазначив, що в України і Малайзії є багато напрямків для розвитку взаємовигідних відносин та обміну досвідом. «Зокрема, Україні цікавий успішний досвід Малайзії у подоланні економічної кризи», - наголосив Вадим Галайчук.

Заступник голови групи член фракції політичної партії “Слуга народу” Тетяна Циба висловила впевненість, що співпраця між країнами буде поглиблюватися.

Секретар групи, член фракції політичної партії “Слуга народу” Олена Мошенець звернула увагу на ефективний досвід Малайзії у боротьбі з корупцією та побудові антикорупційної структури.

У відповідь Посол розповів про успіхи у роботі малайзійської Антикорупційної комісії, де працює близько 1000 співробітників, і висловив готовність запросити їх приїхати до України для обміну досвідом. 

Посол Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша повідомив, що в парламенті Малайзії уже розпочалася робота зі створення групи дружби з Україною, і запросив українських парламентаріїв до посольства Малайзії із зустрічним візитом.

Учасники зустрічі не обійшли увагою і болючі для обох країн питання — справу MH17 та війну на Сході України.