Новини

24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше
24 січня 2020, 12:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем зовнішньої розвідки України

докладніше
24 січня 2020, 10:10

Комітет з питань аграрної та земельної політики за період роботи другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання розглянув 70 питань

докладніше
23 січня 2020, 17:43

Розвиток освіти має бути одним із пріоритетів для влади, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 17:13

Про початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
23 січня 2020, 15:02

Засідання круглого столу на тему: «Національний природний парк «Голосіївський»: реалії сьогодення та перспективи розвитку» проведено у Верховній Раді

докладніше
23 січня 2020, 14:24

В Україні має бути більше національних виробників, здатних залучати інвестиції, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 12:03

У Криму майорітиме український прапор, - Дмитро Разумков

докладніше
23 січня 2020, 10:52

Комітет національної безпеки, оборони та розвідки протягом другої сесії розглянув 124 питання

докладніше
23 січня 2020, 09:10

У четвер, 23 січня Голова Верховної Ради України Д.Разумков перебуває з робочою поїздкою у Одеській області

докладніше
22 січня 2020, 18:19

Розвиток суднобудування потребує потужної законодавчої та економічної бази, - Дмитро Разумков

докладніше
22 січня 2020, 18:05

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів круглий стіл на тему: "Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 листопада 2019, 17:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань цифрової трансформації підтримав ряд законопроектів щодо зміни місця обов’язкового опублікування інформації та рішень органів влади

Комітет з питань цифрової трансформації на своєму засіданні розглянув проект Закону «Про внесення зміни до статті 130 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (№ 2309).

Законопроектом пропонується виключити газету «Урядовий кур’єр» з переліку видань, де обов’язково публікується інформація про утворення організаційного комітету із скликання з’їзду суддів, а також оголошення про скликання з’їзду суддів України і питань, що виносяться на його розгляд, оскільки останніми роками тираж даної газети скорочується і, на сьогодні, вона не може в повній мірі вважатися загальнодержавною.

У проекті залишається обов’язковість публікації зазначеної інформації в газеті “Голос України”. Окрім того, пропонується дублювати інформацію про прийняті органами влади рішення на веб-порталі “Судова влада України” (www.court.gov.ua), що є більш доступним і зручним внаслідок доступу до нього через Інтернет.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду у першому читанні прийняти №2309 за основу. Даний висновок щодо законопроекту направлено Комітету з питань правової політики.

Члени Комітету розглянули проект Закону «Про внесення змін до статті 28 Бюджетного кодексу України» (№2308), яким пропонується змінити місце обов’язкової публікації законопроекту про Державний бюджет України та щорічної інформації про виконання Державного бюджету України з газети “Урядовий кур’єр” на Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.

При цьому залишається обов’язковість друку щорічної інформації про виконання Державного бюджету України і місцевих бюджетів в газеті “Голос України” та у газетах, визначених відповідними місцевими радами.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроект №2308 за основу з урахуванням висловлених зауважень. Висновок щодо законопроекту направлено Комітету з питань бюджету.

Окрім того, члени Комітету прийняли рішення направили лист Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову про включення до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо опублікування нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та розміщення окремої інформації в електронному вигляді» (№2307).

Даним проектом передбачено, що опублікування актів Уряду, нормативно-правових актів міністерств (наказів) та рішень НКРЕКП замість друку в газеті “Урядовий кур’єр” можливо шляхом їх розміщення на Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів. Після опублікування на цьому порталі нормативно-правові акти набирають чинності.

Також у законопроекті передбачено виключення з законів України вимог щодо необхідності одночасного друку в газеті “Урядовий кур’єр” та інших офіційних друкованих виданнях, офіційної інформації і залишені вимоги стосовно друку інформації в газеті “Голос України” або “Офіційному віснику України”.

Під час засідання члени Комітету заслухали і взяли до відома інформацію керівника Управління автоматизованих систем Верховної Ради Олексія Сидоренка про розроблені автоматизовані системи для цифрової трансформації законодавчого процесу.

Народні депутати затвердили розклад засідань Комітету на грудень 2019 року.

Було також прийнято рішення змінити назву підкомітету з питань електронного врядування та електронної демократії на підкомітет з питань електронного врядування. Головою підкомітету обрано члена фракції політичної партії "Слуга народу" Сергія Штепу.