Новини

07 липня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 липня

докладніше
07 липня 2020, 09:45

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про публічні електронні реєстри»

докладніше
06 липня 2020, 14:30

Комітет з питань молоді і спорту підтримав законопроект про забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною

докладніше
06 липня 2020, 12:04

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув ряд законопроектів на предмет відповідності праву ЄС та зобов’язанням України за Угодою про асоціацію

докладніше
06 липня 2020, 10:17

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

докладніше
05 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

докладніше
04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
14 листопада 2019, 14:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

Сьогодні вкрай важливо використовувати всі наявні платформи та інструменти публічної, культурної, міжпарламентської дипломатії для протидії та засудження російської агресії та окупації території України. На цьому наголосила Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк під час відкриття фотоекспозиції, приуроченої 130-й річниці Міжпарламентського Союзу.

«Цього року на 140-й асамблеї Міжпарламентського Союзу було вперше ухвалено українську резолюцію щодо неприпустимості використання найманців та іноземних бойовиків, як засобу підриву миру, міжнародної безпеки, територіальної цілісності держав і порушення прав людини. Ми вдячні за підтримку цієї резолюції», - підкреслила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Верховної Ради нагадала, що Міжпарламентський Союз було створено 130 років тому в Парижі, а біля його витоків стояли лауреати Нобелівської премії миру Фредерік Пассі (Франція) та Рандал Крімер (Велика Британія).

За її словами, сьогодні цей Союз є унікальною платформою співробітництва та діалогу, розвитку демократії, зміцнення парламентаризму в усьому світі. На сьогодні він об’єднує законотворців 179 країн.

Як заступниця Голови Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі, Олена Кондратюк запевнила, що українська парламентська делегація буде і надалі активно працювати в рамках об’єднання та відстоювати там українські позиції.

«Як співголова МФО «Рівні можливості» також відзначу активну роботу Союзу щодо впровадження гендерної рівності, забезпечення участі жінок в політиці та парламентській діяльності», - зазначила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Верховної Ради також подякувала організаторам фотоекспозиції та привітала представників дипломатичного корпусу, які взяли участь в її відкритті.

Виставку організовано Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України та Управлінням забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України спільно з Комітетом з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.