Новини

27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше
27 травня 2020, 15:43

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо окремих питань діяльності професійних спілок (відео)

докладніше
27 травня 2020, 15:00

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує ухвалити у другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Закону про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження

докладніше
27 травня 2020, 10:30

Президент Парламентської асамблеї НАТО та українська делегація обговорили ситуацію щодо пандемії COVID-19 та триваючу агресію з боку Росії

докладніше
27 травня 2020, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 травня

докладніше
26 травня 2020, 12:52

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

докладніше
26 травня 2020, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 травня

докладніше
25 травня 2020, 19:10

Апарат Верховної Ради України отримав результати функціонального аналізу

докладніше
25 травня 2020, 15:40

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції, - Дмитро Разумков

докладніше
25 травня 2020, 14:39

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроект щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності

докладніше
25 травня 2020, 13:19

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
25 травня 2020, 11:54

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
25 травня 2020, 10:09

У Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг розглянули питання розробки законодавчої бази для створення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів в Україні

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
11 листопада 2019, 12:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

 Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зауважив, що цей тиждень буде важким та напруженим.  

Він також подякував народним депутатам за роботу на позаминулому тижні. «Ми розглянули 51 питання порядку денного, зокрема, 12 проектів законів було прийнято в цілому і 10 законопроектів прийнято у першому читанні і за основу. Також було оголошено 203 запити народних депутатів», - сказав Голова Верховної Ради.

Дмитро Разумков повідомив, що у четвер, 14 листопада, Верховна Рада планує розглянути у другому читанні Державний бюджет України на 2020 рік (№2000).

Голова Верховної Ради також нагадав, що на минулому тижні «на щастя» не відбулось голосування у Бундестазі щодо Північного потоку-2. «Це важливе питання, пов’язане зі стратегічними цілями нашої держави, питаннями національної безпеки не лише України, а й багатьох держав Європейського Союзу», - сказав він.

Д.Разумков зауважив, що це питання все ж буде розглядатися, але вже на цьому тижні. «У нас з’явився додатковий час для висвітлення та відстоювання нашої позиції на міжнародній арені», сказав він і висловив сподівання, що цим скористаються колеги з МЗС та інших організацій, які сьогодні ретельно займаються цим питанням.

На засіданні виступив Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук, який поінформував над якими законопроектами будуть працювати народні депутати у комітетах і в сесійній залі.

Зокрема, він звернувся з проханням до комітетів знайти час на цьому тижні для роботи над законопроектами щодо: демонополізації спиртової галузі, відповідальності за незаконне видобування бурштину, питань пов'язаних із легалізацією ігорного бізнесу та деофшоризацією, виборчого кодексу, змін до Конституції, які стосуються децентралізації влади, змін до Регламенту Верховної Ради та капеланства.

Руслан Стефанчук, як представник Президента у Верховній Раді, повідомив: «Ми активно працюємо над завершенням розробки блоку проектів законів, які стосуються народовладдя. Ви знаєте, що це була основна передвиборна обіцянка Президента України. Ми вийшли десь на 7-8 законопроектів – щодо всеукраїнського та місцевого референдумів, електронних петицій, законодавчих ініціатив, народного вето на закони та прийняття рішень». Він висловив сподівання, що ближчим часом вони будуть внесені до сесійної зали.

Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк привітала з Днем незалежності польських колег та друзів і подякувала керівництву Польської Республіки за чітку позицію і підтримку України, зокрема, у справі ветерана АТО Ігор Мазура, затриманого на україно-польському кордоні і переданого на поруки української консульської установи.

 

Вона також поінформувала про парламентські слухання на тему «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення», які відбулися минулого тижня.

У засіданні бере участь Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. У своєму виступі він розповів про пріоритети Уряду в питаннях законотворення і звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути ряд законопроектів.

 

«У першу чергу, це пакет законопроектів, які регулюють земельні відносини. Окрім проекту закону, що стосується скасування мораторію на ринок землі, це ще чотири законопроекти», - зауважив керівник Уряду.

Також О.Гончарук попросив «максимально швидко» розглянути ще ряд проектів законів, серед яких: про перезавантаження влади (№2260), про планування використання земель (№2280), про оборонні закупівлі (№2398).

Олексій Гончарук також наголосив, що Уряд має чіткі позиції і пріоритети щодо бюджету на наступний рік і готовий їх обговорювати. «На цьому тижні маємо намір максимально активно спілкуватися з народними депутатами для того, щоб донести наші дуже чіткі пріоритети по бюджету», - сказав він.

На засіданні виступили представникам фракцій і груп.

Учасники засідання домовились, що у п’ятницю, 15 листопада, під час «години запитань до уряду» на запитання народних депутатів буде відповідати Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

Голови фракцій і груп не підтримали пропозицію зняти з розгляду на цьому тижні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (№2178).

На засіданні виступили голови комітетів та окремі народні депутати.

Д.Разумков закрив засідання Погоджувальної ради.