Новини

20 листопада 2019, 12:02

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує прийняти за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо запобігання негативному впливу на здоров’я громадян забруднення повітря

докладніше
20 листопада 2019, 09:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розпочав перший робочий візит з аеропорту Дніпра

докладніше
19 листопада 2019, 20:11

Вячеслав Штучний: Апарат Верховної Ради налаштований на впровадження парламентської реформи

докладніше
19 листопада 2019, 19:29

Члени депутатської фракції Політичної партії "Слуга Народу", народні депутати Роман Бабій, Євгеній Брагар, Ірина Верещук, Вадим Галайчук, Юрій Камельчук, Андрій Клочко, Петро Павловський, Тетяна Циба, Святослав Юраш та Олександр Юрченко провели особистий прийом громадян

докладніше
19 листопада 2019, 19:19

Лише співпраця з бізнесом дасть реальні позитивні зміни для економіки України, - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 18:15

Україна активізує співпрацю з країнами «Вишеградської четвірки», - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 16:00

Верховна Рада і Уряд домовилися про тісну взаємодію у сфері європейської інтеграції України

докладніше
19 листопада 2019, 15:57

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики проведено круглий стіл на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс»

докладніше
19 листопада 2019, 14:11

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 20-21 листопада здійснить першу робочу поїздку до Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей

докладніше
19 листопада 2019, 12:04

В Одесі в рамках інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Верховної Ради проведено публічну дискусію «Європейські цінності та український парламентаризм»

докладніше
18 листопада 2019, 19:00

Конфлікт на Сході є глобальною проблемою, і ми вдячні Литві та іншим державам, що об‘єднуються заради миру, - Дмитро Разумков

докладніше
18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 листопада 2019, 16:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Новий Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний був представлений очільникам структурних підрозділів

 

У п'ятницю, 1 листопада, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков представив Вячеслава Штучного, нового Керівника Апарату Верховної Ради України, очільникам структурних підрозділів Апарату ВРУ. За відповідну Постанову Парламенту про призначення Вячеслава Штучного 20 вересня проголосувало 340 народних депутатів. 

 

«Ми стоїмо перед викликами і важливими задачами. Зміни в роботі Парламенту  будуть торкатись не лише народних депутатів, а й Апарату Верховної Ради, який організовує їхню роботу. І Апарат має рухатися та змінюватися з такою самою швидкістю, як і сама Рада, тож бажаю новопризначеному керівнику успіхів та, головне - результатів»,- зазначив Голова Парламенту.

 

Перший Заступник Голови Верховної Ради України  Руслан Стефанчук  наголосив, що  спільна задача, яка стоїть перед Верховною Радою, – це створення парламентської спільноти і реформа  Апарату, зокрема, запровадження електронних технологій в роботу Верховної Ради. «Безперечно,  Верховна Рада – це єдиний законодавчий орган України, і його функціонал, визначений Конституцією України, є надзвичайно важливим. Я бажаю новому керівнику зберегти цей функціонал, примножити його і зробити роботу парламенту комфортною».

 

Заступниця Голови Верховної Ради України  Олена Кондратюк  наголосила, що  «Апарат Парламенту – це достатньо консервативний орган. Ми повинні розуміти, що інновації, які будуть впроваджені, націлені не на короткий період часу, і не на одне скликання Верховної Ради, тому до них потрібно підходити виважено та з розумінням їхнього впливу». 

 

Вячеслав Штучний подякував керівництву ВРУ та народним депутатам України за довіру та підтримку, і  зазначив, що робота з основних напрямків реформи триває вже понад місяць і команді вдалося досягти певних поставлених цілей. 

 

«Люди - це головний ресурс та рушій змін. В Апараті Верховної Ради України мають працювати найкращі: професійні, порядні і патріотичні громадяни, які завжди націлені на результат», - зазначає Керівник Апарату ВРУ. 

 

Вячеслав Штучний проінформував, що найближчим часом в Апараті Верховної Ради заплановано проведення функціонального та  фінансового аудиту, а також буде розроблено і надано на розгляд парламенту законопроект про парламентську службу для її незалежної роботи та максимальної ефективності внутрішніх процесів.