Новини

20 листопада 2019, 12:02

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує прийняти за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо запобігання негативному впливу на здоров’я громадян забруднення повітря

докладніше
20 листопада 2019, 09:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розпочав перший робочий візит з аеропорту Дніпра

докладніше
19 листопада 2019, 20:11

Вячеслав Штучний: Апарат Верховної Ради налаштований на впровадження парламентської реформи

докладніше
19 листопада 2019, 19:29

Члени депутатської фракції Політичної партії "Слуга Народу", народні депутати Роман Бабій, Євгеній Брагар, Ірина Верещук, Вадим Галайчук, Юрій Камельчук, Андрій Клочко, Петро Павловський, Тетяна Циба, Святослав Юраш та Олександр Юрченко провели особистий прийом громадян

докладніше
19 листопада 2019, 19:19

Лише співпраця з бізнесом дасть реальні позитивні зміни для економіки України, - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 18:15

Україна активізує співпрацю з країнами «Вишеградської четвірки», - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 16:00

Верховна Рада і Уряд домовилися про тісну взаємодію у сфері європейської інтеграції України

докладніше
19 листопада 2019, 15:57

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики проведено круглий стіл на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс»

докладніше
19 листопада 2019, 14:11

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 20-21 листопада здійснить першу робочу поїздку до Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей

докладніше
19 листопада 2019, 12:04

В Одесі в рамках інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Верховної Ради проведено публічну дискусію «Європейські цінності та український парламентаризм»

докладніше
18 листопада 2019, 19:00

Конфлікт на Сході є глобальною проблемою, і ми вдячні Литві та іншим державам, що об‘єднуються заради миру, - Дмитро Разумков

докладніше
18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 листопада 2019, 14:57

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Пленарне засідання Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков після реєстрації народних депутатів відкрив ранкове засідання.

Головуючий нагадав, що у п’ятницю проводиться «година запитань до Уряду». У сесійній залі присутні Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та члени Кабінету Міністрів.

Головуючий також нагадав, що на Погоджувальній раді будо визначено, що члени Уряду відповідатимуть на запитання щодо реформи місцевого самоврядування.

Головуючий запросив на трибуну для відповіді на запитання депутатських фракцій і народних депутатів Міністра розвитку громад та територій України Альону Бабак.

Міністр зачитала питання, що надійшли від депутатських фракцій і почала на них відповідати.

А.Бабак відповіла на запитання щодо проведення децентралізації та формування спроможних територіальних громад, регіонального розвитку, призупинення фінансування муніципальних проектів з ДФРР, формування тарифів на комунальні послуги, проведення опалювального періоду.

Міністр також відповіла на усні запитання народних депутатів, зокрема, щодо проведення виборів у територіальних місцевих громадах, зміни принципів фінансування з ДФРР.

Члени Уряду також відповіли на інші запитання народних депутатів.

На цьому «година запитань до Уряду» завершилася.

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк оголосила депутатські запити.

Народні депутати після оголошення депутатських запитів розглянули Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення" (4 грудня 2019 року) №2251.

Проект Постанови доповів Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

Парламентарії взяли участь в обговоренні проекту Постанови.

Народні депутати прийняли проект Постанови 318 голосами «за».

У пленарному засіданні оголошено перерву на 30 хвилин.

Після закінчення перерви головуючий повідомив про отримані висновки Конституційного суду щодо відповідності законопроекту про внесення зміни до статті 85 Конституції України (щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради України) №1028 Конституції України.

Голова Верховної Ради дав доручення профільному комітету розглянути законопроект та підготувати його на розгляд Верховної Ради України

Народні депутати продовжують розгляд питань порядку денного.

Проект Постанови про заслуховування звіту Голови Антимонопольного комітету України №2306 доповів народний депутат Андрій Герус.

Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийнято проект Постанови за основу і в цілому.

328 голосами народні депутати підтримали проект Постанови.

Парламентарії не підтримали пропозиції головуючого про продовження пленарного засідання до 16-ї години та про відмову виступів у рубриці «Різне».

Головуючий надав слово Міністру фінансів Оксані Маркаровій, яка звернулася до народних депутатів з проханням розглянути законопроект про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення №2179.

Ця пропозиція була поставлена на голосування і 243 голосами народні депутати підтримали її.

Проект Закону №2179 доповіла Міністр фінансів Оксана Маркарова.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев доповів про певні застереження Комітету до законопроекту, які будуть враховані під час його доопрацювання, та рішення Комітету, який рекомендує прийняти за основу.

Народні депутати у виступах окреслили проблеми, які є у законопроекті, висловили свої зауваження та пропозиції щодо його доопрацювання.

Законопроект 278 голосами «за» прийнято за основу з урахуванням пропозицій, озвучених головою Комітету під стенограму.

Головуючий надав слово для виступу із заявою від трьох фракцій народному депутату Сергію Рахманіну.

С.Рахманін висловив позицію фракцій про неприпустимість висловлювань, які прозвучали вчора у виступі народного депутата Богдана Яременка під час пленарного засідання та пропозиції фракцій розглянути питання про доцільність перебування народного депутата Б.Яременка на посаді Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Народні депутати виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями у рубриці «Різне».

Головуючий закрив пленарне засідання.

4-8 листопада народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Наступне пленарне засідання Верховної Ради відбудеться у вівторок, 12 листопада.