Новини

20 листопада 2019, 12:02

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує прийняти за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо запобігання негативному впливу на здоров’я громадян забруднення повітря

докладніше
20 листопада 2019, 09:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розпочав перший робочий візит з аеропорту Дніпра

докладніше
19 листопада 2019, 20:11

Вячеслав Штучний: Апарат Верховної Ради налаштований на впровадження парламентської реформи

докладніше
19 листопада 2019, 19:29

Члени депутатської фракції Політичної партії "Слуга Народу", народні депутати Роман Бабій, Євгеній Брагар, Ірина Верещук, Вадим Галайчук, Юрій Камельчук, Андрій Клочко, Петро Павловський, Тетяна Циба, Святослав Юраш та Олександр Юрченко провели особистий прийом громадян

докладніше
19 листопада 2019, 19:19

Лише співпраця з бізнесом дасть реальні позитивні зміни для економіки України, - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 18:15

Україна активізує співпрацю з країнами «Вишеградської четвірки», - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 16:00

Верховна Рада і Уряд домовилися про тісну взаємодію у сфері європейської інтеграції України

докладніше
19 листопада 2019, 15:57

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики проведено круглий стіл на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс»

докладніше
19 листопада 2019, 14:11

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 20-21 листопада здійснить першу робочу поїздку до Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей

докладніше
19 листопада 2019, 12:04

В Одесі в рамках інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Верховної Ради проведено публічну дискусію «Європейські цінності та український парламентаризм»

докладніше
18 листопада 2019, 19:00

Конфлікт на Сході є глобальною проблемою, і ми вдячні Литві та іншим державам, що об‘єднуються заради миру, - Дмитро Разумков

докладніше
18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 жовтня 2019, 11:19

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков привітав усіх з Днем захисника України.

Також Д.Разумков привітав футболістів збірної України, яка вчора перемогла збірну Португалії у матчі відбору на Євро-2020, а також - Олександра Усика із перемогою у першому бою у суперважкій вазі проти Чазза Візерспуна.

Голова Верховної Ради нагадав, що минулого тижня відбулася Парламентська асамблея НАТО та Парламентська асамблея ОБСЄ і голови українських делегацій мають представити звіти щодо перебігу та результатів цих заходів.

«На цьому тижні, в тому числі і прислухаючись до Прем’єр-міністра, ми завершимо турборежим і перейдемо до більш планової роботи. Ми забезпечуємо ту законодавчу базу, яка була необхідна для інших вертикалей влади для впровадження реформ і будемо працювати в трохи іншому режимі», - сказав Д.Разумков, додавши, що «це не означає, що ми будемо працювати повільніше, чи це якось вплине на якість роботи».

Головуючий також повідомив, що минулого тижня Верховна Рада розглянула 41 питання порядку денного, серед яких 24 проекти законів були ухвалені в цілому і 4 – в першому читанні за основу. Д.Разумков подякував всім народним депутатам за плідну роботу

Голова Верховної Ради нагадав, що у п’ятницю, 18 жовтня, передбачено розгляд та прийняття проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» у першому читанні. На цей же день заплановано «годину запитань до Уряду» і запропонував на Погоджувальній раді визначитись із її тематикою.

Виступаючи на засіданні, Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук поінформував: «Попередній і наступний тижні Верховна Рада буде працювати паралельно із Офісом реформ при Парламенті з тим, щоб напрацювати власне бачення змін щодо Регламенту Верховної Ради України. І, після напрацювання якогось бачення, будемо долучати представників усіх фракцій і груп до вибудови новітньої концепції переходу Верховної Ради на нові правила гри, які дали би можливість ефективно, якісно і швидко приймати ті рішення, яких сьогодні потребує країна».

Р.Стефанчук закликав «посилити так звану моніторингову функцію як Парламенту, так і Кабінету Міністрів щодо того, чи виправдали побажання, чи були ефективними ті законопроекти, які приймаються і прийняті, чи досягнуто тієї мети, яка покладалася на них при законопроектуванні».

На засіданні виступили голови комітетів, а також представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук.

Згідно з пропозиціями, що прозвучали під час виступів, було прийнято рішення запросити на «годину запитань до Уряду» у п’ятницю і заслухати Міністра оборони України Андрія Загороднюка, Міністра енергетики та вугільної промисловості України Олексія Оржеля та Міністра закордонних справ Вадима Пристайка.

Головуючий надав слово для виступів представникам фракцій і груп.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, закриваючи Погоджувальну раду, нагадав, що пленарне засідання Верховної Ради відбудеться сьогодні о 12.30.