Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 жовтня 2019, 16:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Гостем “Книжкового клубу Верховної Ради України “Саміт з книгою” був Сергій Жадан

Сьогодні відбулося друге засідання “Книжкового клубу Верховної Ради України “Саміт з книгою”.

На засідання Клубу був запрошений культовий український письменник і поет Сергій Жадан. На засіданні С. Жадан зачитав свої вірші, написані за останні п’ять років та презентував роман “Інтернат”, який, за його словами, був написаний за час війни України з Росією, роман розповідає про військову операцію у Дебальцевому.

Відкриваючи засідання Клубу, народний депутат фракції Політичної партії “Слуга народу” Євгенія Кравчук привітала присутніх і сказала, що їй надзвичайно приємно, що кількість відвідувачів Книжкового клубу зростає.

“Вітаю, на другому засіданні нашого клубу. Мені надзвичайно приємно, що його учасників стає дедалі більше. Сподіваюсь, що скоро нам доведеться шукати більше приміщення, щоб помістилися усі бажаючі”, - сказала Євгенія Кравчук.

Фундатор видавництва “Саміт-Книга” Ігор Степурін подякував народним депутатам - Євгенії Кравчук, Олександру Ткаченку та Микиті Потураєву - за їхню ініціативу зі створення Книжкового клубу Верховної Ради України.

Він, зокрема, повідомив, що ще до кінця цього року для участі у засіданні Клубу планується запросити Олега Сєнцова та Андрія Куркова.

Сергій Жадан у своїй промові сказав, що йому дуже приємно виступати у Верховній Раді України і це його перший виступ в українському парламенті.

«Створення Книжкового клубу Верховної Ради України - дуже хороша ідея, стратегічно правильна ідея. У нас склалася ситуація, коли депутат асоціюється з дорогим костюмом і годинником, я сподіваюсь, що тепер з образом політика буде асоціюватися книга з поезією», - сказав письменник.

С.Жадан побажав Клубу довгих років життя.