Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
03 жовтня 2019, 16:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Гостем “Книжкового клубу Верховної Ради України “Саміт з книгою” був Сергій Жадан

Сьогодні відбулося друге засідання “Книжкового клубу Верховної Ради України “Саміт з книгою”.

На засідання Клубу був запрошений культовий український письменник і поет Сергій Жадан. На засіданні С. Жадан зачитав свої вірші, написані за останні п’ять років та презентував роман “Інтернат”, який, за його словами, був написаний за час війни України з Росією, роман розповідає про військову операцію у Дебальцевому.

Відкриваючи засідання Клубу, народний депутат фракції Політичної партії “Слуга народу” Євгенія Кравчук привітала присутніх і сказала, що їй надзвичайно приємно, що кількість відвідувачів Книжкового клубу зростає.

“Вітаю, на другому засіданні нашого клубу. Мені надзвичайно приємно, що його учасників стає дедалі більше. Сподіваюсь, що скоро нам доведеться шукати більше приміщення, щоб помістилися усі бажаючі”, - сказала Євгенія Кравчук.

Фундатор видавництва “Саміт-Книга” Ігор Степурін подякував народним депутатам - Євгенії Кравчук, Олександру Ткаченку та Микиті Потураєву - за їхню ініціативу зі створення Книжкового клубу Верховної Ради України.

Він, зокрема, повідомив, що ще до кінця цього року для участі у засіданні Клубу планується запросити Олега Сєнцова та Андрія Куркова.

Сергій Жадан у своїй промові сказав, що йому дуже приємно виступати у Верховній Раді України і це його перший виступ в українському парламенті.

«Створення Книжкового клубу Верховної Ради України - дуже хороша ідея, стратегічно правильна ідея. У нас склалася ситуація, коли депутат асоціюється з дорогим костюмом і годинником, я сподіваюсь, що тепер з образом політика буде асоціюватися книга з поезією», - сказав письменник.

С.Жадан побажав Клубу довгих років життя.