Новини

05 червня 2020, 10:41

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
01 жовтня 2019, 12:22

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначив, що Верховна Рада попередні тижні працювала як ніколи швидко, і висловив сподівання, що темп роботи збережеться і надалі без втрати якості.

«Вітаю з першим місяцем роботи Верховної Ради дев’ятого скликання. Думаю, що у нас досить непоганий темп. В підтвердження цьому хотів би нагадати, що за минулий пленарний тиждень ми прийняли 21 закон в цілому, сім були прийняті в першому читанні. Такого темпу роботи Верховної Ради, мабуть, ще не було. Я сподіваюсь, що ми будемо працювати і в подальшому достатньо швидко, але й достатньо якісно. Тому що швидкість не завжди є антонімом якості», - сказав Голова парламенту.

Д.Разумков нагадав, що у Верховній Раді був представлений проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№2000). Пропозиції до нього потрібно подати до 1 жовтня, Комітет з питань бюджету має опрацювати їх до 15 жовтня і розгляд даного законопроекту в першому читанні орієнтовно запланований на п’ятницю, 18 жовтня.

«Сподіваюсь, що всі народні депутати, особливо члени Комітету з питань бюджету, якісно і плідно попрацюють над цим важливим документом і ми отримаємо збалансований та ефективний фінансовий документ на наступний рік, який дасть змогу нашій державі розвиватися в тому напрямку, який очікує суспільство України.

Окрім того, Голова Верховної Ради поінформував, що 29 вересня Уряд вніс у парламент програму діяльності Кабінету Міністрів України і її розгляд на засіданні Верховної Ради запланований на п’ятницю, 4 жовтня.

Голова Верховної Ради зазначив, що розданий проект порядку денного на поточний пленарний тиждень буде доповнюватись, оскільки вчора і сьогодні тривають засідання комітетів, на яких розглядаються законопроекти. Окрім того, за його словами, планується максимально включити до порядку денного так звані перехідні законопроекти, ухвалені в першому читанні минулим скликанням Верховної Ради.

Наступний тиждень, з 7 по 11 жовтня, Верховна Рада буде працювати в комітетах.

Д.Разумков поінформував: «На минулому тижні був підготовлений проект постанови щодо створення тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів і сподіваюсь, що на поточному тижні він буде розглянутий і ухвалене відповідне рішення».

На засіданні виступили представники фракцій і груп, а також заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк і представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук.

Д.Разумков надав слово для виступів головам комітетів.

Закриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради зазначив: «Я розумію, що коли ти працюєш швидко, то можеш допускати помилки, але я переконаний, що краще працювати та допускати помилки, ніж не робити нічого і тоді не буде помилок. Так ми робили протягом багатьох років і, я думаю, цей час вже закінчився».