Новини

11 листопада 2019, 20:40

Члени фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» провели особистий прийом громадян

докладніше
11 листопада 2019, 16:40

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу зміни до Кодексу України з процедур банкрутства та Прикінцевих та Перехідних положень даного законопроекту

докладніше
11 листопада 2019, 14:14

«В Україні існує дуже тонка межа між захистом права громадян на інформацію та наступом на свободу слова», - Олена Кондратюк

докладніше
11 листопада 2019, 13:10

Руслан Стефанчук: Ближчим часом до сесійної зали буде внесено 7-8 законопроектів, що стосуються народовладдя

докладніше
11 листопада 2019, 12:56

У четвер Верховна Рада може розглянути проект Держбюджету-2020, – Дмитро Разумков

докладніше
11 листопада 2019, 12:33

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
11 листопада 2019, 12:16

Держава має виробити ефективні механізми захисту наших громадян від провокацій РФ при виїзді за кордон, - Олена Кондратюк

докладніше
11 листопада 2019, 10:13

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову «Про утворення ТСК Верховної Ради з питань формування і реалізації державної політики щодо відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України»

докладніше
08 листопада 2019, 18:08

Комітет з питань освіти, науки та інновацій провів засідання круглого столу на тему: «Щодо застосування критеріїв оцінки науково-педагогічної або наукової діяльності здобувачів вчених звань»

докладніше
08 листопада 2019, 17:46

Олена Кондратюк: «Ми високо цінуємо підтримку Словенії у боротьбі за відновлення територіальної цілісності та суверенітету України»

докладніше
08 листопада 2019, 16:13

Комітет з питань правоохоронної діяльності провів Комітетські слухання на тему: "Готовність до впровадження інституту кримінальних проступків в практичну діяльність органів досудового розслідування з 1 січня 2020 року"

докладніше
08 листопада 2019, 15:35

Делегація Верховної Ради України бере участь у роботі сесії Парламентської Асамблеї Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи в м. Рим (Італійська Республіка )

докладніше
08 листопада 2019, 15:00

Україна та Італія зацікавлені у поглибленні співпраці на рівні парламентів: відбулася зустріч представників депутатських груп з міжпарламентських зв’язків Верховної Ради та італійського парламенту

докладніше
08 листопада 2019, 14:26

Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову з Президентом Бундестагу Німеччини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 жовтня 2019, 12:22

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначив, що Верховна Рада попередні тижні працювала як ніколи швидко, і висловив сподівання, що темп роботи збережеться і надалі без втрати якості.

«Вітаю з першим місяцем роботи Верховної Ради дев’ятого скликання. Думаю, що у нас досить непоганий темп. В підтвердження цьому хотів би нагадати, що за минулий пленарний тиждень ми прийняли 21 закон в цілому, сім були прийняті в першому читанні. Такого темпу роботи Верховної Ради, мабуть, ще не було. Я сподіваюсь, що ми будемо працювати і в подальшому достатньо швидко, але й достатньо якісно. Тому що швидкість не завжди є антонімом якості», - сказав Голова парламенту.

Д.Разумков нагадав, що у Верховній Раді був представлений проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№2000). Пропозиції до нього потрібно подати до 1 жовтня, Комітет з питань бюджету має опрацювати їх до 15 жовтня і розгляд даного законопроекту в першому читанні орієнтовно запланований на п’ятницю, 18 жовтня.

«Сподіваюсь, що всі народні депутати, особливо члени Комітету з питань бюджету, якісно і плідно попрацюють над цим важливим документом і ми отримаємо збалансований та ефективний фінансовий документ на наступний рік, який дасть змогу нашій державі розвиватися в тому напрямку, який очікує суспільство України.

Окрім того, Голова Верховної Ради поінформував, що 29 вересня Уряд вніс у парламент програму діяльності Кабінету Міністрів України і її розгляд на засіданні Верховної Ради запланований на п’ятницю, 4 жовтня.

Голова Верховної Ради зазначив, що розданий проект порядку денного на поточний пленарний тиждень буде доповнюватись, оскільки вчора і сьогодні тривають засідання комітетів, на яких розглядаються законопроекти. Окрім того, за його словами, планується максимально включити до порядку денного так звані перехідні законопроекти, ухвалені в першому читанні минулим скликанням Верховної Ради.

Наступний тиждень, з 7 по 11 жовтня, Верховна Рада буде працювати в комітетах.

Д.Разумков поінформував: «На минулому тижні був підготовлений проект постанови щодо створення тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів і сподіваюсь, що на поточному тижні він буде розглянутий і ухвалене відповідне рішення».

На засіданні виступили представники фракцій і груп, а також заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк і представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук.

Д.Разумков надав слово для виступів головам комітетів.

Закриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради зазначив: «Я розумію, що коли ти працюєш швидко, то можеш допускати помилки, але я переконаний, що краще працювати та допускати помилки, ніж не робити нічого і тоді не буде помилок. Так ми робили протягом багатьох років і, я думаю, цей час вже закінчився».