Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
16 вересня 2019, 12:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп (відео)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що вчора народний депутат від фракції політичної партії "Слуга народу" український борець Жан Беленюк увійшов у фінал турніру на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби, який проходить у Казахстані.

Голова Верховної Ради привітав колегу і побажав подальших успіхів та досягнень, як у якості народного депутата України, так і як видатного спортсмена.

Д.Разумков також поінформував, що, згідно з оприлюдненими на минулому тижні результатами соціологічних досліджень, проведеними однією з відомих соціологічних груп, рівень довіри до Верховної Ради з 4%, які мала минула каденція парламенту, зріс до 39% - за два тижні роботи нинішнього скликання.

«У нас була і є одним із ключових завдань – повернути довіру українського народу до Верховної Ради України», - сказав він.

Окрім того, він поінформував, що опитування показують, що народ України позитивно сприймає зміни у роботі Верховної Ради, прийняті у першому читанні. Зокрема, за його словами, скорочення чисельності депутатів Верховної Ради України підтримують 92% опитаних громадян України; надання народу права законодавчої ініціативи – 77%; дострокове припинення повноважень депутатів за прогули і кнопкодавство підтримують 95%; запровадження пропорційної системи виборів підтримують 66% опитаних.

«Тому мені здається, що ми всі з вами рухаємось у правильному напрямку і це підтверджують соціологи», - зазначив Д.Разумков.

За інформацією Голови Верховної Ради, за два тижні пленарної роботи було проведено 9 пленарних засідань на яких розглянуто 110 законодавчих ініціатив. Зокрема, прийнято в цілому 9 законів а 44 законопроекти ухвалено в першому читанні за основу.

Д.Разумков подякував народним депутатам за якісну роботу.

«На поточний тиждень заплановано до розгляду 39 питань, серед яких 24 законопроекти, що потребують підготовки до розгляду у другому читанні, два законопроекти - щодо ратифікації міжнародних договорів, пропонується додатково включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради 24 законопроекти», - повідомив Голова Верховної Ради і звернувся до голів комітетів з проханням своєчасно підготувати необхідні законопроекти для розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України, звернувши особливу увагу на підготовку тих, які будуть розглядатися у другому читанні.

На засіданні виступили Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук і Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Р.Стефанчук, зокрема, нагадав, що завтра народні депутати працюватимуть у комітетах, також робота у комітетах триватиме пів дня у середу. Він висловив сподівання на плідну роботу. «Сподіваюсь, що набраний темп буде зберігатися і при цьому ми зможемо і далі ефективно, адекватно і якісно реагувати на всі ті необхідні зміни, яких потребує сьогодні українське суспільство», - сказав Р.Стефанчук.

Перший заступник Голови Верховної Ради України звернув увагу на перехідні законопроекти, які минулим скликанням парламенту були ухвалені в першому читанні і звернувся з проханням включити їх до плану роботи комітетів.

На засіданні виступили представники фракцій і груп.

Головуючий повідомив, що до Верховної Ради надійшов проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№2000). За його словами, у сесійній залі його у п’ятницю, 20 вересня, представить Міністр фінансів Оксана Макарова.

Він висловив сподівання, що розгляд проекту бюджету буде достойною заміною «годині запитань до Уряду».

Голова Верховної Ради надав слово для виступів головам комітетів.

Д.Разумков висловив сподівання, що тиждень буде продуктивним та ефективним і закрив засідання Погоджувальної ради.