Новини

07 грудня 2021, 19:09

Руслан Стефанчук підписав закон «Про службу військового капеланства»

докладніше
07 грудня 2021, 19:00

Руслан Стефанчук: Спільно з Литвою ми пліч-о-пліч працюємо над тим, щоб наш регіон був регіоном стабільності й безпеки

докладніше
07 грудня 2021, 16:18

Руслан Стефанчук: Парламент і надалі активно працюватиме для забезпечення балансу інтересів громадянина, громад і держави

докладніше
07 грудня 2021, 16:02

У Верховній Раді України відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування (відео)

докладніше
07 грудня 2021, 15:36

Олександр Корнієнко привітав представників місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:25

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 13:04

Привітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 грудня

докладніше
07 грудня 2021, 08:01

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Днем місцевого самоврядування!

докладніше
06 грудня 2021, 19:48

Олександр Корнієнко: Оборона, молодь, цифровізація – ключові пріоритети нашої держави

докладніше
06 грудня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук: Безпекова ситуація в регіоні вимагає підвищеної уваги та скоординованих дій парламентів України та Литви

докладніше
06 грудня 2021, 15:22

За результатами ХІ сесії Міжпарламентської асамблеї України, Литви та Польщі підписано підсумковий документ

докладніше
06 грудня 2021, 15:14

Комітет з питань молоді і спорту розглянув стан виконання Постанови Верховної Ради України «Про проголошення Дня шахів в Україні»

докладніше
06 грудня 2021, 13:31

Олександр Корнієнко: Робитимемо все, аби захисники України мали достойні зарплати

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
12 вересня 2019, 18:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Верховної Ради

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив ранкове засідання Верховної Ради

Для участі у ранковому засіданні Верховної Ради зареєструвались 388 народних депутатів.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив ранкове засідання Верховної Ради.
Народні депутати обговорили випадки «кнопкодавства», зафіксовані у Верховній Раді напередодні. Народні депутати, помічені у даних порушеннях, виступили з вибаченнями.

Верховна Рада включила до порядку денного наступні законопроекти: проект Закону «Про внесення змін до статті 116 Регламенту Верховної Ради України щодо вимог до пропозицій і поправок до законопроекту, що готується до другого читання» (№1039), (№1039-1), (№1039-2); проект Закону «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо запровадження електронного документообігу, пов'язаного із законодавчим процесом» (№1044), (№1044-1); проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо втрати права народних депутатів України на фінансове забезпечення у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань Верховної Ради України або засідань комітетів Верховної Ради України» (№1035), (№1035-1) і (№1035-2).

 Народні депутати перейшли до розгляду у першому читанні проекту Закону «Про внесення змін до Закону України "Про оборону України" щодо організації оборони держави» (№1011) і альтернативного (№1011-1).

Законопроект доповів Представник Президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук. За його словами, проектом Закону передбачено законодавче врегулювання видання Плану оборони України та надання права Президенту України затверджувати його структуру.

Альтернативний законопроект представив і народний депутат України Сергій Рахманін.

Із співдоповіддю виступив член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславский. За його словами, Комітет ухвалив рішення рекомендувати прийняти законопроект №1011 за основу і в цілому.

Верховна Рада хвилиною мовчання вшанувала українських воїнів, які загинули на сході України.

Проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про оборону України" щодо організації оборони держави» (№1011) народні депутати 316 голосами прийняли в першому читанні за основу. Строки підготовки законопроекту до другого читання скорочено на половину.

За скороченою процедурою розглядається проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України» (№1030).

Доповідаючи законопроект, Представник Президента України у Конституційному Суді України Федір Веніславський повідомив, що законопроект направлений на створення передумов для комплексного врегулювання проблеми митного оформлення в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією. Для досягнення цієї мети законопроектом пропонується відтермінувати на 90 днів введення в дію Закону, яким передбачено запровадження або посилення адміністративної відповідальності.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив, що Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України прийняти за основу та в цілому з урахуванням пропозицій членів Комітету.

Законопроект у першому читанні підтримали 276 народних депутатів.

Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України» у цілому з техніко-юридичними правками підтримали 284 парламентарії.

Головуючий оголосив до розгляду проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду» (№1063). Законопроект розглядається за скороченою процедурою.

Представив законопроект народний депутат Олександр Кубраков. Даний законопроект забезпечить надходження додаткових коштів до Державного дорожнього фонду, зокрема за рахунок адміністративних санкцій.

Голова підкомітету Комітету з питань бюджету Юрій Кузбит повідомив, що Комітет рекомендував ухвалили законопроект за основу і в цілому з пропозиціями Комітету.

Проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду» у першому читанні підтримали 329 народних депутатів. В цілому із пропозиціями Комітету законопроект підтримали 337 народних депутатів.

Розглядається проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб'єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні» (№1058) і альтернативного (№1058-1).

Доповів законопроект голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Прийняття законопроекту обумовлено необхідністю удосконалення механізмів державної підтримки розвитку кінематографії в Україні. Пропоновані у проекті зміни мають сприяти залученню інвестицій та розвитку інфраструктури кіновиробництва в Україні.

Альтернативний законопроект представив народний депутат Микола Княжицький. Він залишає право на відшкодування українським кінематографістам.

Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики прийняв рішення врахувати зауваження Головного науково-експертного управління і рекомендувати Верховній Раді України проект Закону №1058 прийняти за основу та в цілому, виклавши у погодженій на засіданні Комітету редакції окремі положення законопроекту.

Проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб'єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні» (№1058) у першому читанні за основу підтримали 285 народних депутатів. Строки підготовки до другого читання скорочені на половину.

За скороченою процедурою розглядається проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії» (№1074).

Доповів законопроект народний депутат Олександр Ткаченко. Проект закону спрямований на створення сприятливих умов для виробництва фільмів, телевізійних серіалів, телевізійних фільмів та іншої кінопродукції, а також розвитку галузі кінематографії в Україні.

Голова підкомітету Комітету з питань бюджету Юрій Кузбит у співдоповіді повідомив, що Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії» прийняти за основу та в цілому як закон із врахуванням ряду пропозицій та уточнень.

Проект Закону підтримали у першому читанні 327 парламентаріїв. Проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії» (№1074) в цілому як Закон ухвалений 325-ма народними депутатами.

Д.Разумков оголосив до розгляду проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" (щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування)» (№1041). Законопроект розглядається за скороченою процедурою.

Доповідає народний депутат України Олександр Кубраков. Метою законопроекту є забезпечення виконання середньо та довгострокових зобов’язань за договорами на будівництво, реконструкцію, капітальний та середній поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

Перший заступник Голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Юлія Клименко повідомила, що Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект за основу та в цілому.

Верховна Рада 337 голосами підтримала у першому читанні за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" (щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування)». Строки підготовки до другого читання скорочені на половину.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков оголосив перерву в засіданні на 30 хвилин.


Оголошено до розгляду проект Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» (№1048) і (№1048-1).

Доповідає законопроект голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. За його словами, прийняття забезпечить надання спрощень митних формальностей для підприємств з високим ступенем довіри, закладення передумов для майбутнього визнання статусу авторизованих економічних операторів, що надається митними органами України, уповноваженими органами країн ЄС, та участь українських АЕО у формуванні так званих безпечних ланцюгів постачання товарів відповідно до вимог Рамкових стандартів ВМО, а також підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на зовнішньому та внутрішньому ринку.

Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді проект Закону прийняти за основу та в цілому з пропозиціями Комітету та техніко-юридичними правками.

Доповідач відповів на запитання народних депутатів.

Альтернативний законопроект представила народний депутат Ніна Южаніна. За її словами, даним законопроектом, зокрема, пропонується усунути відмінності від Митного кодексу Європейського Союзу.

Народний депутат відповіла на запитання щодо законопроекту.

В рамках обговорення пропонованих проектів законів виступили представники фракцій народних депутатів.

Законопроект «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» (№1048) у першому читанні підтримали 332 народних депутати.

Розглядається проект Закону «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи» (№1082). Законопроект розглядається за скороченою процедурою.