Новини

19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:05

Ранкове засідання Верховної Ради (оновлюється)

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше
19 вересня 2019, 11:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури»

докладніше
19 вересня 2019, 11:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації»

докладніше
19 вересня 2019, 10:57

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів»

докладніше
19 вересня 2019, 10:55

Народні депутати схвалили у першому читанні за основу проект Закону про внесення змін до Закону «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення»

докладніше
19 вересня 2019, 10:41

Верховна Рада схвалила за основу проект Закону щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
11 вересня 2019, 09:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Усі мають бути рівними перед Законом. У тому числі й Президент

Франція готова провести зустріч "нормандської четвірки" найближчими днями

Влада робитиме все можливе для звільнення заручників

Олександр Довженко - Гомер кінематографії

Не можу уявити, як одні можуть бажати війни іншим

 

Усі мають бути рівними перед Законом. У тому числі й Президент

Ранкове засідання Верховної Ради 10 вересня.

Верховна Рада розглянула проект закону "Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)" (реєстр. No 1012), ухваливши його за основу та в цілому. Це - одна із першочергових президентських законодавчих ініціатив. Як зауважив представник Президента України у Верховній Раді, Перший заступник глави парламенту Руслан Стефанчук, створити рівні права для всіх перед Законом - це було одне із передвиборних зобов'язань глави держави. Першим кроком було скасування депутатської недоторканності, а наступним має стати законодавче врегулювання процедури імпічменту. Р. Стефанчук відзначив, що дискусії стосовно законопроекту зводилися до того, що норми про імпічмент є у Регламенті, в інших законах, у Конституції. Однак у запропонованому законопроекті повністю виписана процедура імпічменту Президента. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321441)

Франція готова провести зустріч "нормандської четвірки" найближчими днями

Франція виступає за те, щоб уже найближчими днями в Парижі організувати зустріч у "нормандському форматі" на вищому рівні, заявив міністр закордонних справ цієї країни Жан-Ів Ле Дріан за підсумками переговорів глав МЗС і міноборони РФ та Франції у форматі "2 + 2", які відбулися у Москві в понеділок, повідомляє ТАСС. "Ми хотіли б, аби найближчими днями у Парижі було організовано нову зустріч на вищому рівні в рамках "нормандського формату", - сказав Ле Дріан. Французький міністр наголосив, що взаємне звільнення 7 вересня Україною та Росією утримуваних осіб, у тому числі 24 українських військовополонених моряків, "є конкретним результатом, який заохочувала Франція". "Необхідно скористатися цим кліматом для повного виконання Мінських угод", - зауважив він. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/321446)

Влада робитиме все можливе для звільнення заручників

Обмін полоненими між Україною та Російською Федерацією не можна назвати серйозним кроком на шляху до врегулювання збройного конфлікту. Про це сказали Олег Сенцов та Олександр Кольченко вчора під час першої прес- конференції після звільнення.

"У будь-якому разі обмін не є випадковим. Роботу над звільненням вели протягом багатьох років. Зараз, з приходом нової української влади, у Росії з'явився шанс перезавантажити відносини. Водночас Зеленський теж хоче вирішити конфлікт. Я бачу, що він щиро хоче цей конфлікт вирішити на благо країни, без втрати інтересів. І це правильно", - заявив Сенцов. (читайте у «Голосі України» на 1, 12 стор. >>> article/321452)

Олександр Довженко - Гомер кінематографії

Минуло 125 років із дня народження Олександра Довженка.

Звичайному українцю він уявляється у двох образах - як білоголовий Сашко, зачарований Десною, і як видатний кінорежисер, фільмів якого, щоправда, майже ніхто не бачив. Ці уявлення дуже поверхові, бо в глибині їх - і особисті, і національні трагедії, через які боліло серце Олександра Довженка.

"Уві сні він розмовляє українською..."

Дружина Довженка Юлія Солнцева писала на нього доноси в КДБ. Там була і оця фраза, що винесена у підзаголовок. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/321439)

Не можу уявити, як одні можуть бажати війни іншим

"Мені хочеться вірити, що якби рішення про життя країни ухвалювали б самі люди, а не політики, у світі не було б війн...", - Марина ФАДЄЄВА.

Майже щодня прошу росіян висловитися на підтримку України, миру або просто людського глузду. І мало не кожен другий "проти Путіна" напише: "Я не цікавлюся політикою". Або: "Я не розумію, що відбувається". Або: "Я знаю, що там є наші пістолети, але давайте про хороше". На шостому (!) році російсько-української війни така байдужість трансформувалася у відверту цинічність! Але є і росіяни, для яких цінності свободи, власної і чужої, як повітря. А слова підтримки українцям і прохання про прощення - це щоденна молитва. (читайте у «Голосі України» на 8 стор. >>> article/321437)

 

Повний випуск «Голосу України» від 11.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua