Новини

03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
03 липня 2020, 10:43

Комітет з питань свободи слова розглянув звернення представників ЗМІ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
09 вересня 2019, 12:07

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп)(відео)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков наголосив, що у суботу, 7 вересня, відбулася справді визначна подія – повернення наших громадян з російського полону, «тих, кого, на жаль, ми чекали багато років і наших моряків».

«Президент показав, що якщо є політична воля, якщо є мета, якщо є розуміння, що треба робити, то майже ніколи не буває питань, які не можливо вирішити», - зазначив Д.Разумков, і висловив сподівання, що «цю практику ми зможемо перейняти і впровадити під час нашої роботи у Верховній Раді, об’єднавши наші зусилля в інтересах нашої держави та в інтересах наших громадян».

Він також відзначив високу ефективність роботи Верховної Ради 29 серпня і 3 вересня.

Голова Верховної Ради поінформував про законопроекти, підготовлені комітетами Верховної Ради для розгляду у сесійній залі протягом другої сесії Верховної Ради і висловив сподівання, що «вдасться довести, що всі політичні сили, які працюють у Верховній Раді істотно змінились та зможуть працювати в інтересах держави».

Д.Разумков поінформував, що станом на 5 вересня 2019 року до порядку денного другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання увійшло 188 питань. «Переважна більшість з них стосується ініціативи народних депутатів, з яких 50 визначено президентом України як невідкладні, 13 невідкладних проектів ініційовано самим Президентом України. До перехідних з минулого скликання належать 69 питань. Серед них чотири законопроекти повернуті з вето Президента для повторного розгляду», - сказав головуючий.

Він додав: «На цій сесії планується розглянути сім законопроектів щодо внесення змін до Конституції України і які були включені до порядку денного другої сесії Верховної Ради і очікують висновків Конституційного Суду України».

Особливу увагу Голова Верховної Ради звернув на те, що на поточній сесії має бути розглянутий та прийнятий Закон «Про Державний бюджет України на 2020 рік», який планується до розгляду на пленарному тижні 17-20 вересня.

Головуючий зазначив, що порядок денний другої сесії Верховної Ради буде доповнюватись.

Д.Разумков сказав, що для розгляду на поточному тижні Комітети вже підготувати 36 питань, однак процес розгляду законопроектів триватиме і сьогодні і порядок денний доповниться.

Голова Верховної Ради поінформував, що перша "година запитань до Уряду" запланована на п'ятницю, 11 жовтня, оскільки Уряд зайнятий підготовкою Державного бюджету на наступний рік, а також протягом місяця після формування має подати на розгляд Верховної Ради України Програму діяльності
Кабінету Міністрів.

На засіданні виступили представники фракцій і груп Верховної Ради.

Про пріоритетні завдання Уряду та законопроекти внесені на розгляд Верховної Ради поінформувала представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук.

Д.Разумков надав слово для виступів головам комітетів.

Голова Верховної Ради закрив засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп).