Новини

27 лютого 2020, 11:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

докладніше
26 лютого 2020, 17:11

У Верховній Раді відбулася координаційна зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги (ІРТАС)

докладніше
26 лютого 2020, 16:44

Україна готова розширювати співпрацю з Естонією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 15:53

Голова Верховної Ради України зустрівся з Міністром оборони Естонії

докладніше
26 лютого 2020, 15:08

Позиції Естонії та України співпадають у питаннях щодо розвитку демократії й досягнення миру, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 14:00

Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей»

докладніше
26 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту заслухав інформацію щодо результатів діяльності Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та показників виконання житлових програм у 2019 році

докладніше
26 лютого 2020, 12:10

Для створення ефективної «Держави у смартфоні» важливо використовувати найкращий світовий досвід, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 10:03

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з питань підготовки до проведення парламентських слухань на тему: "Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів"

докладніше
25 лютого 2020, 19:00

Досвід Естонії з електронного урядування та кібербезпеки є дуже цінним для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 18:30

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування обговорили шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві

докладніше
25 лютого 2020, 18:00

Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко: реформа децентралізації має бути і буде продовжена

докладніше
25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
09 вересня 2019, 12:07

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп)(відео)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков наголосив, що у суботу, 7 вересня, відбулася справді визначна подія – повернення наших громадян з російського полону, «тих, кого, на жаль, ми чекали багато років і наших моряків».

«Президент показав, що якщо є політична воля, якщо є мета, якщо є розуміння, що треба робити, то майже ніколи не буває питань, які не можливо вирішити», - зазначив Д.Разумков, і висловив сподівання, що «цю практику ми зможемо перейняти і впровадити під час нашої роботи у Верховній Раді, об’єднавши наші зусилля в інтересах нашої держави та в інтересах наших громадян».

Він також відзначив високу ефективність роботи Верховної Ради 29 серпня і 3 вересня.

Голова Верховної Ради поінформував про законопроекти, підготовлені комітетами Верховної Ради для розгляду у сесійній залі протягом другої сесії Верховної Ради і висловив сподівання, що «вдасться довести, що всі політичні сили, які працюють у Верховній Раді істотно змінились та зможуть працювати в інтересах держави».

Д.Разумков поінформував, що станом на 5 вересня 2019 року до порядку денного другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання увійшло 188 питань. «Переважна більшість з них стосується ініціативи народних депутатів, з яких 50 визначено президентом України як невідкладні, 13 невідкладних проектів ініційовано самим Президентом України. До перехідних з минулого скликання належать 69 питань. Серед них чотири законопроекти повернуті з вето Президента для повторного розгляду», - сказав головуючий.

Він додав: «На цій сесії планується розглянути сім законопроектів щодо внесення змін до Конституції України і які були включені до порядку денного другої сесії Верховної Ради і очікують висновків Конституційного Суду України».

Особливу увагу Голова Верховної Ради звернув на те, що на поточній сесії має бути розглянутий та прийнятий Закон «Про Державний бюджет України на 2020 рік», який планується до розгляду на пленарному тижні 17-20 вересня.

Головуючий зазначив, що порядок денний другої сесії Верховної Ради буде доповнюватись.

Д.Разумков сказав, що для розгляду на поточному тижні Комітети вже підготувати 36 питань, однак процес розгляду законопроектів триватиме і сьогодні і порядок денний доповниться.

Голова Верховної Ради поінформував, що перша "година запитань до Уряду" запланована на п'ятницю, 11 жовтня, оскільки Уряд зайнятий підготовкою Державного бюджету на наступний рік, а також протягом місяця після формування має подати на розгляд Верховної Ради України Програму діяльності
Кабінету Міністрів.

На засіданні виступили представники фракцій і груп Верховної Ради.

Про пріоритетні завдання Уряду та законопроекти внесені на розгляд Верховної Ради поінформувала представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук.

Д.Разумков надав слово для виступів головам комітетів.

Голова Верховної Ради закрив засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп).