Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 серпня 2019, 19:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Підготовча депутатська група з організації роботи Верховної Ради України IX скликання затвердила пропозиції щодо розподілу керівних посад у комітетах

- Комітет з питань аграрної та земельної політики

голова - Микола Сольський (фракція політичної партії "Слуга Народу")

перший заступник голови – Олег Мейдич (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови  – Ігор Колихаєв (позафракційний), Степан Чернявський (фракція політичної партії "Слуга народу"), Павло Халімон (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Іван Чайківський (позафракційний)

- Комітет з питань антикорупційної політики

голова – Анастасія Красносільська (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Ярослав Юрчишин (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови  – Галина Янченко (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олена Мошенець (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Володимир Кабаченко (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

- Комітет з питань бюджету

голова – Юрій Арістов (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Іван Крулько (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Олександр Трухін (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олена Копанчук (фракція політичної партії "Слуга народу"), Андрій Лопушанський (фракція політичної партії «Європейська солідарність»), Володимир Гевко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Володимир Цабаль (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

голова – Олександр Ткаченко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Ірина Констанкевич (позафракційна)

заступники голови – Євгенія Кравчук (фракція політичної партії "Слуга народу"), Микита Потураєв (фракція політичної партії "Слуга народу"), Гео Лерос (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Олександр Абдулін (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

- Комітет з питань екологічної політики та природокористування

голова – Олег Бондаренко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Степан Івахів (позафракційний)

заступники голови – Олена Криворучкіна (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олександр Маріковський (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Олександр Фельдман (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

- Комітет з питань економічного розвитку

голова – Дмитро Наталуха (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Сергій Тарута (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Дмитро Кисилевський (фракція політичної партії "Слуга народу"), Роксолана Підласа (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Ярослав Рущишин (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань енергетики та ЖКП

голова – Андрій Герус (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Олексій Кучеренко (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Юлій Іоффе (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»), Олег Семінський (фракція політичної партії "Слуга народу"), Роман Мулик (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Юрій Шаповалов (позафракційний)

- Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування

голова – Михайло Радуцький (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Валерій Дубіль (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Артем Дубнов (фракція політичної партії "Слуга народу"), Оксана Дмитрієва (фракція політичної партії "Слуга народу"), Михайло Макаренко (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Яна Зінкевич (фракція політичної партії «Європейська солідарність»)

- Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва

голова – Богдан Яременко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Григорій Немиря (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Марина Бардіна (фракція політичної партії "Слуга народу"), Юлія Льовочкіна (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Соломія Бобровська (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом

голова – Іванна Климпуш-Цинцадзе (фракція політичної партії "Європейська солідарність")

перший заступник голови – Вадим Галайчук (фракція політичної партії "Слуга народу"),

заступники голови – Марія Мезенцева (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олег Волошин (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Євген Яковенко (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

- Комітет з питань молоді та спорту

голова – Андрій Кожем'якін (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

перший заступник голови – Жан Беленюк (фракція політичної партії "Слуга народу")

заступники голови – Анатолій Костюх (фракція політичної партії "Слуга народу"), Василь Мокан (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Григорій Суркіс (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

- Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

голова – Олександр Завітневич (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Михайло Забродський (фракція політичної партії "Європейська солідарність")

заступники голови – Мар’яна Безугла (фракція політичної партії "Слуга народу"), Юрій Мисягін (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Роман Костенко (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

голова – Андрій Клочко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Роман Лозинський (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Аліна Загоруйко (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олена Шуляк (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олександр Качура (фракція політичної партії "Слуга народу"), Ігор Гузь (позафракційний)

секретар – Дмитро Ісаєнко (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

- Комітет з питань освіти, науки та інновацій

голова – Сергій Бабак (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Олександр Лукашев (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

заступник голови – Сергій Колебошин (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Наталія Піпа (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

голова – Дмитро Лубінець (позафракційний)

перший заступник голови –Максим Ткаченко (фракція політичної партії "Слуга народу")

заступники голови – Неллі Яковлєва (фракція політичної партії "Слуга народу"), Руслан Горбенко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Рустем Умєров (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань правової політики

голова – Ірина Венедіктова (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Василь Німченко (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

заступники голови – Ольга Совгиря (фракція політичної партії "Слуга народу"), Андрій Костін (фракція політичної партії "Слуга народу"), Валерій Божик (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Олег Макаров (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань правоохоронної діяльності

голова – Денис Монастирський (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Андрій Осадчук (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Сергій Іонушас (фракція політичної партії "Слуга народу"), Максим Павлюк (фракція політичної партії "Слуга народу"), Галина Михайлюк (фракція політичної партії "Слуга народу"), Григорій Мамка (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Сергій Мінько (фракція політичної партії позафракційний)

- Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

голова – Сергій Кальченко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Андрій Пузійчук (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Ольга Савченко (фракція політичної партії "Слуга народу"), Артем Культенко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Михайло Папієв (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

- Комітет з питань свободи слова

голова – Нестор Шуфрич (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

заступник голови –  Євгеній Брагар (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Сергій Швець (фракція політичної партії "Слуга народу")

- Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

голова – Галина Третьякова (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Михайло Цимбалюк (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Вадим Струневич (фракція політичної партії "Слуга народу"), Наталія Королевська (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Микола Бабенко (позафракційний)

- Комітет з питань транспорту та інфраструктури

голова – Юрій Кісєль (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Юлія Клименко (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Володимир Крейденко (фракція політичної партії "Слуга народу"), Микола Тищенко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Геннадій Вацак (позафракційний)

- Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

голова – Данило Гетманцев (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Ярослав Железняк (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Олександр Дубінський (фракція політичної партії "Слуга народу"), Андрій Холодов (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олександр Ковальчук (фракція політичної партії "Слуга народу"), Ігор Абрамович (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Ігор Палиця (позафракційний)

- Комітет з питань цифрової трансформації

голова – Михайло Крячко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Кіра Рудик (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Єгор Чернєв (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олександр Федієнко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Сергій Ларін (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

Рішення про керівний склад комітетів Верховної Ради буде винесено на голосування під час першого засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання, яке відбудеться 29 серпня 2019 року.