Новини

18 жовтня 2019, 18:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію Генерального прокурора України Руслана Рябошапки про хід реформування органів прокуратури

докладніше
18 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді створено депутатські групи з міжпарламентських зв’язків з Ірландією, Йорданією та Вірменією

докладніше
18 жовтня 2019, 16:25

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 жовтня 2019, 16:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік"

докладніше
18 жовтня 2019, 15:49

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу"

докладніше
18 жовтня 2019, 15:22

Прийнято Постанову "Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
18 жовтня 2019, 14:23

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
18 жовтня 2019, 12:31

До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози у Верховній Раді України відбулася одноденна інформаційно-просвітницька акція

докладніше
18 жовтня 2019, 12:30

Комітет з питань екологічної політики та природокористування пропонує повернути на доопрацювання проект Закону про внесення змін до законодавства щодо встановлення додаткових гарантій збереження лісів

докладніше
18 жовтня 2019, 10:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні – вересні 2019 року

докладніше
18 жовтня 2019, 09:57

Комітет з питань бюджету розглянув законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України

докладніше
18 жовтня 2019, 09:55

Комітет з питань молоді і спорту підтримує законопроект щодо заохочення роботодавців до працевлаштування молоді

докладніше
18 жовтня 2019, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 жовтня

докладніше
18 жовтня 2019, 09:35

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 18 жовтня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 серпня 2019, 19:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Підготовча депутатська група з організації роботи Верховної Ради України IX скликання затвердила пропозиції щодо розподілу керівних посад у комітетах

- Комітет з питань аграрної та земельної політики

голова - Микола Сольський (фракція політичної партії "Слуга Народу")

перший заступник голови – Олег Мейдич (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови  – Ігор Колихаєв (позафракційний), Степан Чернявський (фракція політичної партії "Слуга народу"), Павло Халімон (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Іван Чайківський (позафракційний)

- Комітет з питань антикорупційної політики

голова – Анастасія Красносільська (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Ярослав Юрчишин (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови  – Галина Янченко (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олена Мошенець (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Володимир Кабаченко (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

- Комітет з питань бюджету

голова – Юрій Арістов (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Іван Крулько (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Олександр Трухін (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олена Копанчук (фракція політичної партії "Слуга народу"), Андрій Лопушанський (фракція політичної партії «Європейська солідарність»), Володимир Гевко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Володимир Цабаль (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики

голова – Олександр Ткаченко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Ірина Констанкевич (позафракційна)

заступники голови – Євгенія Кравчук (фракція політичної партії "Слуга народу"), Микита Потураєв (фракція політичної партії "Слуга народу"), Гео Лерос (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Олександр Абдулін (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

- Комітет з питань екологічної політики та природокористування

голова – Олег Бондаренко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Степан Івахів (позафракційний)

заступники голови – Олена Криворучкіна (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олександр Маріковський (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Олександр Фельдман (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

- Комітет з питань економічного розвитку

голова – Дмитро Наталуха (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Сергій Тарута (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Дмитро Кисилевський (фракція політичної партії "Слуга народу"), Роксолана Підласа (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Ярослав Рущишин (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань енергетики та ЖКП

голова – Андрій Герус (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Олексій Кучеренко (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Юлій Іоффе (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»), Олег Семінський (фракція політичної партії "Слуга народу"), Роман Мулик (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Юрій Шаповалов (позафракційний)

- Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування

голова – Михайло Радуцький (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Валерій Дубіль (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Артем Дубнов (фракція політичної партії "Слуга народу"), Оксана Дмитрієва (фракція політичної партії "Слуга народу"), Михайло Макаренко (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Яна Зінкевич (фракція політичної партії «Європейська солідарність»)

- Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва

голова – Богдан Яременко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Григорій Немиря (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Марина Бардіна (фракція політичної партії "Слуга народу"), Юлія Льовочкіна (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Соломія Бобровська (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом

голова – Іванна Климпуш-Цинцадзе (фракція політичної партії "Європейська солідарність")

перший заступник голови – Вадим Галайчук (фракція політичної партії "Слуга народу"),

заступники голови – Марія Мезенцева (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олег Волошин (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Євген Яковенко (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

- Комітет з питань молоді та спорту

голова – Андрій Кожем'якін (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

перший заступник голови – Жан Беленюк (фракція політичної партії "Слуга народу")

заступники голови – Анатолій Костюх (фракція політичної партії "Слуга народу"), Василь Мокан (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Григорій Суркіс (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

- Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

голова – Олександр Завітневич (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Михайло Забродський (фракція політичної партії "Європейська солідарність")

заступники голови – Мар’яна Безугла (фракція політичної партії "Слуга народу"), Юрій Мисягін (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Роман Костенко (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

голова – Андрій Клочко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Роман Лозинський (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Аліна Загоруйко (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олена Шуляк (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олександр Качура (фракція політичної партії "Слуга народу"), Ігор Гузь (позафракційний)

секретар – Дмитро Ісаєнко (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

- Комітет з питань освіти, науки та інновацій

голова – Сергій Бабак (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Олександр Лукашев (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

заступник голови – Сергій Колебошин (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Наталія Піпа (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

голова – Дмитро Лубінець (позафракційний)

перший заступник голови –Максим Ткаченко (фракція політичної партії "Слуга народу")

заступники голови – Неллі Яковлєва (фракція політичної партії "Слуга народу"), Руслан Горбенко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Рустем Умєров (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань правової політики

голова – Ірина Венедіктова (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Василь Німченко (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

заступники голови – Ольга Совгиря (фракція політичної партії "Слуга народу"), Андрій Костін (фракція політичної партії "Слуга народу"), Валерій Божик (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Олег Макаров (фракція політичної партії «Голос»)

- Комітет з питань правоохоронної діяльності

голова – Денис Монастирський (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Андрій Осадчук (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Сергій Іонушас (фракція політичної партії "Слуга народу"), Максим Павлюк (фракція політичної партії "Слуга народу"), Галина Михайлюк (фракція політичної партії "Слуга народу"), Григорій Мамка (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Сергій Мінько (фракція політичної партії позафракційний)

- Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

голова – Сергій Кальченко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Андрій Пузійчук (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Ольга Савченко (фракція політичної партії "Слуга народу"), Артем Культенко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Михайло Папієв (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

- Комітет з питань свободи слова

голова – Нестор Шуфрич (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

заступник голови –  Євгеній Брагар (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Сергій Швець (фракція політичної партії "Слуга народу")

- Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

голова – Галина Третьякова (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Михайло Цимбалюк (фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина")

заступники голови – Вадим Струневич (фракція політичної партії "Слуга народу"), Наталія Королевська (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Микола Бабенко (позафракційний)

- Комітет з питань транспорту та інфраструктури

голова – Юрій Кісєль (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Юлія Клименко (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Володимир Крейденко (фракція політичної партії "Слуга народу"), Микола Тищенко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Геннадій Вацак (позафракційний)

- Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики

голова – Данило Гетманцев (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови – Ярослав Железняк (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Олександр Дубінський (фракція політичної партії "Слуга народу"), Андрій Холодов (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олександр Ковальчук (фракція політичної партії "Слуга народу"), Ігор Абрамович (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

секретар – Ігор Палиця (позафракційний)

- Комітет з питань цифрової трансформації

голова – Михайло Крячко (фракція політичної партії "Слуга народу")

перший заступник голови –Кіра Рудик (фракція політичної партії «Голос»)

заступники голови – Єгор Чернєв (фракція політичної партії "Слуга народу"), Олександр Федієнко (фракція політичної партії "Слуга народу")

секретар – Сергій Ларін (фракція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»)

Рішення про керівний склад комітетів Верховної Ради буде винесено на голосування під час першого засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання, яке відбудеться 29 серпня 2019 року.