Новини

07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 серпня 2019, 19:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося заключне засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

Чергове засідання Підготовчої депутатської групи з організації роботи Верховної Ради України IX скликання відкрив голова депутатської групи представник політичної партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Головуючий оголосив порядок денний сьогоднішнього засідання депутатської групи.

Учасники засідання заслуховують доповідь представника другої підгрупи.

Депутатська група затвердила правки до проекту Постанови «Про порядок висвітлення роботи Верховної Ради дев’ятого скликання».

Затверджено порядок розміщення народних депутатів у сесійній залі, виходячи із майбутньої приналежності народних обранців до фракцій. Також враховано інформацію про формування депутатської групи позафракційними депутатами.

Представник другої підгрупи зазначила, що узгоджено розміщення секретаріатів фракцій, однак залишились питання щодо розміщення комітетів Верховної Ради дев’ятого скликання. Зараз узгоджено питання щодо розміщення 12 комітетів.

Учасники засідання затвердили звіт про роботу другої підгрупи.

Депутатська група перейшла до розгляду питання щодо змін у складах комітетів Верховної Ради дев’ятого скликання.

На засіданні прийнято рішення про зниження нижньої межі кількості депутатів у комітетах до 5 осіб.

Після чого затверджено рішення про зменшення квот фракцій у Комітеті з питань свободи слова. Заступником голови даного Комітету затверджено кандидатуру народного депутата Євгенія Брагара (фракція політичної партії «Слуга народу»).

Учасники засідання внесли ряд змін у розподіл квот фракцій між комітетами, а також у персональний склад керівництва комітетів.

Д.Разумков зазначив, що Підготовча депутатська група завершила розподіл квот участі у комітетах Верховної Ради між фракціями, а також затвердила керівний склад усіх комітетів.

Головуючий оголосив про перехід до розгляду питання про порядок денний першої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Депутатська група прийняла рішення про включення до порядку денного першої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання Проект Закону «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)» (№7203).

Учасники засідання затвердили порядок денний першої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Підготовча депутатська група прийняла рішення затвердити звіт групи у письмовій формі.

«Ми пройшли всі питання, яка повинна була опрацювати Підготовча депутатська група», - сказав Д.Разумков і подякував усім за плідну роботу.

Головуючий закрив засідання.

*** Відповідно до вимог частини 2 статті 13 Регламенту Верховної Ради, до Підготовчої депутатської групи були делеговані представники від партій, котрі під час позачергових парламентських виборів подолали п’ятивідсотковий бар’єр, а саме: «Слуга народу»" - 17; «Опозиційна платформа - За життя» - 3; Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 2; «Європейська Солідарність» - 2; «Голос» - 1.

Підготовчу депутатську групу Верховної Ради IX скликання очолив представник партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, його перший заступник - представник «Слуги народу» Руслан Стефанчук, секретар - представник партії «Голос» Ярослав Железняк.

Створено дві підгрупи Підготовчої депутатської групи. Перша - з питань, пов’язаних з роботою профільних парламентських комітетів парламенту IX скликання. Друга підгрупа – з питань організації урочистого пленарного засідання Верховної Ради України, а також розміщення парламентаріїв у сесійній залі.

Урочисте засідання Верховної Ради України, на якому відбудеться складення присяги новообраними народними депутатами України, розпочнеться 29 серпня 2019 року о 10.00.