Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
28 серпня 2019, 19:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося заключне засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

Чергове засідання Підготовчої депутатської групи з організації роботи Верховної Ради України IX скликання відкрив голова депутатської групи представник політичної партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Головуючий оголосив порядок денний сьогоднішнього засідання депутатської групи.

Учасники засідання заслуховують доповідь представника другої підгрупи.

Депутатська група затвердила правки до проекту Постанови «Про порядок висвітлення роботи Верховної Ради дев’ятого скликання».

Затверджено порядок розміщення народних депутатів у сесійній залі, виходячи із майбутньої приналежності народних обранців до фракцій. Також враховано інформацію про формування депутатської групи позафракційними депутатами.

Представник другої підгрупи зазначила, що узгоджено розміщення секретаріатів фракцій, однак залишились питання щодо розміщення комітетів Верховної Ради дев’ятого скликання. Зараз узгоджено питання щодо розміщення 12 комітетів.

Учасники засідання затвердили звіт про роботу другої підгрупи.

Депутатська група перейшла до розгляду питання щодо змін у складах комітетів Верховної Ради дев’ятого скликання.

На засіданні прийнято рішення про зниження нижньої межі кількості депутатів у комітетах до 5 осіб.

Після чого затверджено рішення про зменшення квот фракцій у Комітеті з питань свободи слова. Заступником голови даного Комітету затверджено кандидатуру народного депутата Євгенія Брагара (фракція політичної партії «Слуга народу»).

Учасники засідання внесли ряд змін у розподіл квот фракцій між комітетами, а також у персональний склад керівництва комітетів.

Д.Разумков зазначив, що Підготовча депутатська група завершила розподіл квот участі у комітетах Верховної Ради між фракціями, а також затвердила керівний склад усіх комітетів.

Головуючий оголосив про перехід до розгляду питання про порядок денний першої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Депутатська група прийняла рішення про включення до порядку денного першої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання Проект Закону «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)» (№7203).

Учасники засідання затвердили порядок денний першої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Підготовча депутатська група прийняла рішення затвердити звіт групи у письмовій формі.

«Ми пройшли всі питання, яка повинна була опрацювати Підготовча депутатська група», - сказав Д.Разумков і подякував усім за плідну роботу.

Головуючий закрив засідання.

*** Відповідно до вимог частини 2 статті 13 Регламенту Верховної Ради, до Підготовчої депутатської групи були делеговані представники від партій, котрі під час позачергових парламентських виборів подолали п’ятивідсотковий бар’єр, а саме: «Слуга народу»" - 17; «Опозиційна платформа - За життя» - 3; Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 2; «Європейська Солідарність» - 2; «Голос» - 1.

Підготовчу депутатську групу Верховної Ради IX скликання очолив представник партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, його перший заступник - представник «Слуги народу» Руслан Стефанчук, секретар - представник партії «Голос» Ярослав Железняк.

Створено дві підгрупи Підготовчої депутатської групи. Перша - з питань, пов’язаних з роботою профільних парламентських комітетів парламенту IX скликання. Друга підгрупа – з питань організації урочистого пленарного засідання Верховної Ради України, а також розміщення парламентаріїв у сесійній залі.

Урочисте засідання Верховної Ради України, на якому відбудеться складення присяги новообраними народними депутатами України, розпочнеться 29 серпня 2019 року о 10.00.