Новини

22 жовтня 2019, 15:00

Комітет з питань аграрної та земельної політики висловлює співчуття з приводу трагічної загибелі колишнього голови Комітету Тараса Кутового

докладніше
22 жовтня 2019, 13:09

Відбулося установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ)

докладніше
22 жовтня 2019, 11:07

Ми боремось за територіальну цілісність, і з міжнародною підтримкою Україна зможе пройти цей шлях, - Дмитро Разумков

докладніше
22 жовтня 2019, 11:06

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення порядку зміни обвинувачення в суді

докладніше
22 жовтня 2019, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2019, 17:19

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
21 жовтня 2019, 17:10

Українська парламентська делегація взяла участь у 141-й Асамблеї Міжпарламентського Союзу в Белграді

докладніше
21 жовтня 2019, 17:00

Комітет з питань антикорупційної політики надав висновки щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства до ряду законопроектів

докладніше
21 жовтня 2019, 13:00

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування напрацював рекомендації щодо вирішення проблем у сфері надання медичної допомоги хворим на рідкісні (орфанні) захворювання

докладніше
21 жовтня 2019, 11:06

Комітет з питань молоді і спорту підтримує проект Постанови про питання термінового вжиття заходів для забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

докладніше
21 жовтня 2019, 09:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано ряд законів і постанов, ухвалених Верховною Радою дев’ятого скликання

докладніше
18 жовтня 2019, 18:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію Генерального прокурора України Руслана Рябошапки про хід реформування органів прокуратури

докладніше
18 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді створено депутатські групи з міжпарламентських зв’язків з Ірландією, Йорданією та Вірменією

докладніше
18 жовтня 2019, 16:25

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 серпня 2019, 19:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося заключне засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

Чергове засідання Підготовчої депутатської групи з організації роботи Верховної Ради України IX скликання відкрив голова депутатської групи представник політичної партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Головуючий оголосив порядок денний сьогоднішнього засідання депутатської групи.

Учасники засідання заслуховують доповідь представника другої підгрупи.

Депутатська група затвердила правки до проекту Постанови «Про порядок висвітлення роботи Верховної Ради дев’ятого скликання».

Затверджено порядок розміщення народних депутатів у сесійній залі, виходячи із майбутньої приналежності народних обранців до фракцій. Також враховано інформацію про формування депутатської групи позафракційними депутатами.

Представник другої підгрупи зазначила, що узгоджено розміщення секретаріатів фракцій, однак залишились питання щодо розміщення комітетів Верховної Ради дев’ятого скликання. Зараз узгоджено питання щодо розміщення 12 комітетів.

Учасники засідання затвердили звіт про роботу другої підгрупи.

Депутатська група перейшла до розгляду питання щодо змін у складах комітетів Верховної Ради дев’ятого скликання.

На засіданні прийнято рішення про зниження нижньої межі кількості депутатів у комітетах до 5 осіб.

Після чого затверджено рішення про зменшення квот фракцій у Комітеті з питань свободи слова. Заступником голови даного Комітету затверджено кандидатуру народного депутата Євгенія Брагара (фракція політичної партії «Слуга народу»).

Учасники засідання внесли ряд змін у розподіл квот фракцій між комітетами, а також у персональний склад керівництва комітетів.

Д.Разумков зазначив, що Підготовча депутатська група завершила розподіл квот участі у комітетах Верховної Ради між фракціями, а також затвердила керівний склад усіх комітетів.

Головуючий оголосив про перехід до розгляду питання про порядок денний першої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Депутатська група прийняла рішення про включення до порядку денного першої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання Проект Закону «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)» (№7203).

Учасники засідання затвердили порядок денний першої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Підготовча депутатська група прийняла рішення затвердити звіт групи у письмовій формі.

«Ми пройшли всі питання, яка повинна була опрацювати Підготовча депутатська група», - сказав Д.Разумков і подякував усім за плідну роботу.

Головуючий закрив засідання.

*** Відповідно до вимог частини 2 статті 13 Регламенту Верховної Ради, до Підготовчої депутатської групи були делеговані представники від партій, котрі під час позачергових парламентських виборів подолали п’ятивідсотковий бар’єр, а саме: «Слуга народу»" - 17; «Опозиційна платформа - За життя» - 3; Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 2; «Європейська Солідарність» - 2; «Голос» - 1.

Підготовчу депутатську групу Верховної Ради IX скликання очолив представник партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, його перший заступник - представник «Слуги народу» Руслан Стефанчук, секретар - представник партії «Голос» Ярослав Железняк.

Створено дві підгрупи Підготовчої депутатської групи. Перша - з питань, пов’язаних з роботою профільних парламентських комітетів парламенту IX скликання. Друга підгрупа – з питань організації урочистого пленарного засідання Верховної Ради України, а також розміщення парламентаріїв у сесійній залі.

Урочисте засідання Верховної Ради України, на якому відбудеться складення присяги новообраними народними депутатами України, розпочнеться 29 серпня 2019 року о 10.00.