Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
27 серпня 2019, 20:01

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

На початку чергового засідання Підготовчої депутатської групи з організації роботи Верховної Ради України IX скликання голова депутатської групи представник політичної партії «Слуга народу» Дмитро Разумков запропонував заслухати попередні звіти про результати роботи двох підгруп депутатської групи.

Учасники засідання заслухали інформацію Першого заступника Керівника Апарату – керуючого справами Петра Боднара про готовність до роботи системи «Рада3».

Далі головуючий надав слово для виступу представникові другої підгрупи.

Учасники засідання затвердили розподіл залів для роботи фракцій.

Новообрані депутати затвердили процедуру підписання присяги народними депутатами під час урочистого засідання Верховної Ради 29 серпня.

Представник другої підгрупи також повідомив, що узгодження розподілу приміщень для роботи комітетів Верховної Ради дев'ятого скликання триває.

Прийнято рішення запросити на урочисте засідання усіх колишніх голів Верховної Ради, які зараз проживають на території України.

Представник першої підгрупи доповів щодо розподілу народних депутатів та керівних посад у комітетах Верховної Ради дев’ятого скликання.

Підготовча депутатська група збільшила верхню межу кількості народних депутатів у комітеті до 34 осіб.

Ухвалено рішення, що остаточна інформація про персональний склад комітетів має бути надана до 14.00 28 серпня.

Новообрані депутати обговорили і затвердили напрацьовані першою підгрупою пропозиції щодо персонального розподілу керівних посад у комітетах Верховної Ради дев’ятого скликання.

Головуючий озвучив пропозицію підгрупи Підготовчої депутатської групи, винести на голосування Верховної Ради України питання щодо створення у парламенті нового скликання Тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів.

Після цього Д.Разумков повідомив, що питання порядку денного вичерпано і закрив сьогоднішнє засідання.

Наступне засідання Підготовчої депутатської групи відбудеться завтра, 28 серпня. Час її проведення узгоджується.

*** Відповідно до вимог частини 2 статті 13 Регламенту Верховної Ради, до Підготовчої депутатської групи були делеговані представники від партій, котрі під час позачергових парламентських виборів подолали п’ятивідсотковий бар’єр, а саме: «Слуга народу»" - 17; «Опозиційна платформа - За життя» - 3; Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 2; «Європейська Солідарність» - 2; «Голос» - 1.

Підготовчу депутатську групу Верховної Ради IX скликання очолив представник партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, його перший заступник - представник «Слуги народу» Руслан Стефанчук, секретар - представник партії «Голос» Ярослав Железняк.

Створено дві підгрупи Підготовчої депутатської групи. Перша - з питань, пов’язаних з роботою профільних парламентських комітетів парламенту IX скликання. Друга підгрупа – з питань організації урочистого пленарного засідання Верховної Ради України, а також розміщення парламентаріїв у сесійній залі.

Урочисте засідання Верховної Ради України, на якому відбудеться складення присяги новообраними народними депутатами України, розпочнеться 29 серпня 2019 року о 10.00.