Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
20 серпня 2019, 09:39

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

Сьогодні у «Голосі України»:

Об'єднують історія і майбутнє

На формування нового уряду потрібно не більш як два дні

ЄС ніколи не визнавав і не визнає анексію Криму

Народні депутати знатимуть про механізми парламентського контролю

 

Об'єднують історія і майбутнє

"Україна та Ізраїль мають давні тісні історичні зв'язки. Наші народи спільно пережили всі трагедії новітньої історії: Голодомор і Голокост, Другу світову війну, тоталітарний радянський режим... Все це - гіркі моменти нашої спільної історії, які повинні об'єднувати нас з надією про світле майбутнє та неможливість повторення подібних трагедій", - заявив учора Президент України Володимир Зеленський по завершенні перемовин з Прем'єр-міністром Держави Ізраїль Біньяміном Нетаньягу, який прибув до Києва з дводенним візитом. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/320672)

На формування нового уряду потрібно не більш як два дні

Уже наступного тижня, 29 серпня, відбудеться урочисте засідання Верховної Ради дев'ятого скликання. Новообрані народні депутати відкриють першу сесію, складуть урочисту присягу і розпочнуть свою законотворчу діяльність. А поки що вони продовжують обговорювати свої плани та наміри.

Найбагатослівніші у цьому плані - представники "Слуги народу". І це цілком очікувано, адже ця політична сила матиме найбільшу кількість голосів у всій історії українського парламентаризму. Щедрі на коментарі члени "Опозиційної платформи - За життя". "Європейська солідарність" також доволі чітко окреслює поле своєї діяльності у новому парламенті, а от "Батьківщина" та "Голос" ділитися своїми намірами не поспішають. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/320663)

ЄС ніколи не визнавав і не визнає анексію Криму

Напередодні липневого саміту Україна - ЄС у рамках платформи "Безпека. Жінки. Мир" українські парламентарки та представниці уряду направили листа Високому представнику ЄС з зовнішньої політики Федеріці Могеріні з проханням відвідати Донбас й зустрітися з родинами військовополонених моряків, політв'язнів і заручників Кремля. Днями надійшла відповідь (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/320664)

Народні депутати знатимуть про механізми парламентського контролю

Знання та дотримання парламентаріями Регламенту Верховної Ради України є передумовою її ефективної роботи.

Саме Регламенту був присвячений тренінг, який Програма USAID РАДА провела для новообраних народних депутатів.

Учасники навчальної сесії знайомилися з формами роботи парламенту та особливостями процесу голосування. Вони дізналися про те, як створюються закони, про особливості конституційного процесу та бюджетної процедури. Крім цього, завдяки тренінгу новообрані народні депутати більше знатимуть про наявні механізми парламентського контролю. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/320665)

 

Повний випуск «Голосу України» від 20.08.2019 на сайті http://www.golos.com.ua