Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 серпня 2019, 09:39

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

Сьогодні у «Голосі України»:

Об'єднують історія і майбутнє

На формування нового уряду потрібно не більш як два дні

ЄС ніколи не визнавав і не визнає анексію Криму

Народні депутати знатимуть про механізми парламентського контролю

 

Об'єднують історія і майбутнє

"Україна та Ізраїль мають давні тісні історичні зв'язки. Наші народи спільно пережили всі трагедії новітньої історії: Голодомор і Голокост, Другу світову війну, тоталітарний радянський режим... Все це - гіркі моменти нашої спільної історії, які повинні об'єднувати нас з надією про світле майбутнє та неможливість повторення подібних трагедій", - заявив учора Президент України Володимир Зеленський по завершенні перемовин з Прем'єр-міністром Держави Ізраїль Біньяміном Нетаньягу, який прибув до Києва з дводенним візитом. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/320672)

На формування нового уряду потрібно не більш як два дні

Уже наступного тижня, 29 серпня, відбудеться урочисте засідання Верховної Ради дев'ятого скликання. Новообрані народні депутати відкриють першу сесію, складуть урочисту присягу і розпочнуть свою законотворчу діяльність. А поки що вони продовжують обговорювати свої плани та наміри.

Найбагатослівніші у цьому плані - представники "Слуги народу". І це цілком очікувано, адже ця політична сила матиме найбільшу кількість голосів у всій історії українського парламентаризму. Щедрі на коментарі члени "Опозиційної платформи - За життя". "Європейська солідарність" також доволі чітко окреслює поле своєї діяльності у новому парламенті, а от "Батьківщина" та "Голос" ділитися своїми намірами не поспішають. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/320663)

ЄС ніколи не визнавав і не визнає анексію Криму

Напередодні липневого саміту Україна - ЄС у рамках платформи "Безпека. Жінки. Мир" українські парламентарки та представниці уряду направили листа Високому представнику ЄС з зовнішньої політики Федеріці Могеріні з проханням відвідати Донбас й зустрітися з родинами військовополонених моряків, політв'язнів і заручників Кремля. Днями надійшла відповідь (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/320664)

Народні депутати знатимуть про механізми парламентського контролю

Знання та дотримання парламентаріями Регламенту Верховної Ради України є передумовою її ефективної роботи.

Саме Регламенту був присвячений тренінг, який Програма USAID РАДА провела для новообраних народних депутатів.

Учасники навчальної сесії знайомилися з формами роботи парламенту та особливостями процесу голосування. Вони дізналися про те, як створюються закони, про особливості конституційного процесу та бюджетної процедури. Крім цього, завдяки тренінгу новообрані народні депутати більше знатимуть про наявні механізми парламентського контролю. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/320665)

 

Повний випуск «Голосу України» від 20.08.2019 на сайті http://www.golos.com.ua