Новини

12 грудня 2019, 13:38

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 13:33

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про попереднє ув’язнення" щодо забезпечення безперешкодного доступу представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до осіб, взятих під варту"

докладніше
12 грудня 2019, 13:30

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо особливостей оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України)"

докладніше
12 грудня 2019, 13:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 6-1 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні""

докладніше
12 грудня 2019, 13:15

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду"

докладніше
12 грудня 2019, 12:55

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики, як відновлюваного джерела енергії в Україні»

докладніше
12 грудня 2019, 11:24

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

докладніше
12 грудня 2019, 10:15

Відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради восьмого скликання Павелком А.В.

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 липня 2019, 09:39

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 липня

Сьогодні у «Голосі України»:

Прощавай, Верховна Радо. До роботи, Верховна Радо!

Ринок електроенергії стартував і вже потребує змін правових норм

На зустрічі в "нормандському форматі" домовилися про обмін полоненими

Чого очікують від нових депутатів

Герб встановили за три кілометри від фронту

 

Прощавай, Верховна Радо. До роботи, Верховна Радо!

Завершилася остання, десята, сесія Верховної Ради України восьмого скликання. Нинішній парламент був обраний на позачергових виборах 28 жовтня 2014 року. Оскільки вибори на той час відбулися не у всіх виборчих округах (на непідконтрольній українській владі тимчасово окупованій території АР Крим, м. Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей голосування не проводилося), до складу українського парламенту було обрано 423, а не 450 депутатів, як передбачено Конституцією. Народні депутати восьмого скликання набули повноважень 27 листопада 2014 року. (читайте у «Голосі України» на 1, 4-5 стор. >>> article/319465)

Ринок електроенергії стартував і вже потребує змін правових норм

"Корабель, який ми називаємо запуском оптового ринку електроенергії, вже пішов у відкрите море. Повернути його назад уже неможливо, тому сьогодні головне завдання - виявити больові точки, які можуть на нас чекати у серпні- вересні чи під час проходження опалювального періоду та змоделювати наші подальші дії для врегулювання проблем", - таку думку під час учорашнього круглого столу на тему "Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики" висловив в. о. голови Комітету з питань паливно- енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/319463)

На зустрічі в "нормандському форматі" домовилися про обмін полоненими

Під час переговорів радників президентів у "нормандському форматі" (Україна, Німеччина, Франція та РФ) 12 липня було досягнуто домовленостей про "хлібне" перемир'я на Донбасі та обмін "певними кількостями" полонених. Про це вчора на брифінгу повідомив заступник глави Офісу Президента України Вадим Пристайко, який представляв нашу країну на цій зустрічі. (читайте у «Голосі України» на 1, 9 стор. >>> article/319453)

Чого очікують від нових депутатів

У неділю відбудуться позачергові вибори у Верховну Раду. Ми ще не знаємо, хто саме ввійде до нового складу парламенту, але суспільство вже готове ставити перед новими законотворцями нові завдання. Про те, що варто зробити в сфері боротьби з корупцією, наприклад, говорили вчора експерти високого рівня та представники громадських організацій під час форуму "Встановлення справедливості - порядок денний для майбутнього парламенту". Він відбувся у рамках сприяння громадській активності "Долучайся", що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, а також за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", а організаторами заходу виступили Антикорупційний штаб та Центр протидії корупції. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/319464)

Герб встановили за три кілометри від фронту

На постаменті є два написи: спереду - "Слава Україні!", на зворотному боці - "Героям слава!". Інформацію про патріотичну акцію поширено на сайті міськради.

- Пам'ятний знак встановлено фактично на лінії розмежування у зоні проведення Операції об'єднаних сил, за три кілометри від лінії фронту і 30 кілометрів від центру Донецька, - йдеться у повідомленні. (читайте у «Голосі України» на 6 стор. >>> article/319437)

 

Повний випуск «Голосу України» від 17.07.2019 на сайті http://www.golos.com.ua