Новини

12 грудня 2019, 13:02

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 12:55

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики, як відновлюваного джерела енергії в Україні»

докладніше
12 грудня 2019, 11:24

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

докладніше
12 грудня 2019, 10:15

Відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради восьмого скликання Павелком А.В.

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 липня 2019, 09:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

Сьогодні у «Голосі України»:

Між УРСР і УНР вибрали Україну

Вільні простори допоможуть молоді розвиватися

Це був підпільний український парламент

Сьогодні вступає в дію закон про мову

 

Між УРСР і УНР вибрали Україну

29 літ тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Цим актом український народ через 70 років після доби Української Народної Республіки та визвольної боротьби 1940-1950 років знову на повен голос заявив про своє прагнення до державної незалежності. "Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року, Верховна Рада постановляє: вважати 16 липня Днем проголошення незалежності України і щорічно відзначати його як державне свято", - гласила ухвалена цього самого дня Постанова Верховної Ради "Про День проголошення незалежності України". Від депутатів союзної республіки до парламентаріїв незалежної держави (читайте у «Голосі України» на 1, 4 стор. >>> article/319382)

Вільні простори допоможуть молоді розвиватися

Два нові молодіжні центри відкрито на Донеччині в рамках реалізації проекту "Гідна країна для гідних людей".

У Званівській об'єднаній громаді відбулося відкриття молодіжного центру "Freedom". Будівля, де він розташований, не бачила ремонту понад 30 років. У 2018 році на відновлення приміщення з обласної скарбниці виділили 1,4 млн грн. А районний бюджет надав 1,3 млн грн на створення та функціонування центру. Місцева молодь відтепер має змогу реалізовувати проекти для розвитку громади, здобувати неформальну освіту та просто пити каву в приміщенні з гарним ремонтом та сучасним обладнанням. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/319413)

Це був підпільний український парламент

У селі Сприня Самбірського району відзначили 75-ту річницю створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР), ініціатором якої виступило командування УПА та керівництво ОУН(б). Перший великий збір українських політичних організацій, які сформували тимчасовий парламент України, відбувся неподалік Сприні 11-15 липня 1944 року. Учасники установчих зборів схвалили демократичні засади державно-політичного устрою та соціально- економічну програму побудови України. Президентом УГВР було обрано полтавчанина Кирила Осьмака. Після проголошення незалежності України були відроджені славні сторінки історії створення Української Головної Визвольної Ради. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/319383)

Сьогодні вступає в дію закон про мову

16 липня мешканці двадцяти міст на сході та заході, на півночі та півдні України зберуться на площах, щоб відзначити вступ в дію закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

Зокрема, у Києві, Львові та Харкові відбудуться концерти за участю Злати Огнєвіч, Наталки Карпи, Tarabarova, Оксани Мухи, Ivan Navi, Пікардійської терції, Sonya Kay та інших. У Києві акція розпочнеться о 19-й годині біля Арки дружби народів, у Львові - о 19.30 на проспекті Свободи біля пам'ятника Шевченку та в Харкові - о 19-й годині на площі Свободи. Також у Всеукраїнській акції візьмуть участь Одеса, Вінниця, Дніпро, Херсон, Житомир, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Ананьїв, Богуслав, Кропивницький, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Первомайськ, Полтава, Рівне, Ружин, Суми, Тернопіль, Тростянець, Умань, Черкаси, Чернігів. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/319384)

 

Повний випуск «Голосу України» від 16.07.2019 на сайті http://www.golos.com.ua