Новини

08 березня 2021, 07:00

Вітання Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Міжнародним жіночим днем!

докладніше
05 березня 2021, 18:40

Відбулася зустріч Голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе з Міністром енергетики Литовської Республіки Дайнюсом Крейвісом

докладніше
05 березня 2021, 14:19

З 2 по 5 березня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
05 березня 2021, 14:13

Сексистській поведінці не місце в Парламенті, - Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк

докладніше
05 березня 2021, 13:10

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва затвердив пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України у 2021 році

докладніше
05 березня 2021, 13:07

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 березня 2021, 13:00

Прийнято за основу проект Закону "Про публічні консультації"

докладніше
05 березня 2021, 12:51

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу)"

докладніше
05 березня 2021, 12:36

Прийнято за основу проект Закону "Про мультимодальні перевезення"

докладніше
05 березня 2021, 11:53

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
05 березня 2021, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 березня

докладніше
05 березня 2021, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 5 березня

докладніше
04 березня 2021, 17:33

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив доопрацьований текст законопроекту щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування

докладніше
04 березня 2021, 16:30

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
09 липня 2019, 09:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 09 липня

Сьогодні у «Голосі України»:

Відносини Києва та Брюсселя - не просто партнерство, це дружній та чесний діалог

Телеміст з російським телеканалом - це відверта провокація антиукраїнських сил

До нас вперше доставлено нафту зі США

11 липня відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради

Луганська, Донецька і Львівська облдержадміністрації отримали нових очільників

П'яту річницю визволення міст Донеччини від російсько-окупаційних військ відсвяткували патріотичною ходою та пам'ятними акціями

 

Відносини Києва та Брюсселя - не просто партнерство, це дружній та чесний діалог

Допомога Приазов'ю, підтримка територіальної цілісності нашої країни, санкції проти РФ, децентралізація, боротьба з корупцією, імплементація Угоди про асоціацію - ключові теми 21-го саміту Україна-ЄС, який учора відбувся в Києві. Нашу державу представляв Президент Володимир Зеленський, а ЄС - Президенти Європейської Ради та Єврокомісії Дональд Туск і Жан-Клод Юнкер. На спільній прес-конференції глава нашої держави заявив, що відносини Києва та Брюсселя - це не просто партнерство, це дружній та чесний діалог про спільне майбутнє. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/319122)

Телеміст з російським телеканалом - це відверта провокація антиукраїнських сил

На останній Погоджувальній раді лідерів депутатських фракцій і груп та голів комітетів нинішнього скликання парламенту говорили не лише про те, які законопроекти необхідно ухвалити до завершення роботи Верховної Ради і переобрання нової.

Велику тривогу у парламентаріїв викликав намір одного з телеканалів провести 12 липня телеміст спільно з російським державним телеканалом. У цьому вбачають пряму загрозу національній та інформаційній безпеці держави. Про що "надо поговоріть" з агресором? (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/319134)

До нас вперше доставлено нафту зі США

В Одесу вперше в історії України доставили партію нафти зі США.

На причалі держпідприємства "Одеський морський торговельний порт" було поставлено танкер Wisdom Venture, що йшов під прапором Гонконгу. Танкер доправив зі США 75 тисяч тонн нафти. (читайте у «Голосі України» на 1стор. >>> article/319129)

11 липня відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради

На вимогу 158 народних депутатів України відповідно до статті 19 Регламенту Верховної Ради України голова парламенту Андрій Парубій підписав розпорядження "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної ради України восьмого скликання". (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/319100)

Луганська, Донецька і Львівська облдержадміністрації отримали нових очільників

Луганську ОДА очолив Віталій Комарницький, Донецьку ОДА – Павло Кириленко, Львівську ОДА – Маркіян Мальський.

Президент Володимир Зеленський представив нового голову Луганської обласної державної адміністрації. Це сталося під час робочої поїздки глави держави на Луганщину. Указ про призначення Віталія Комарницького (на знімку) головою Луганської обласної державної адміністрації підписано 5 липня 2019 року. Під час свого візиту в регіон Президент вручив новому очільнику службове посвідчення. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/319104)

П'яту річницю визволення міст Донеччини від російсько-окупаційних військ відсвяткували патріотичною ходою та пам'ятними акціями

П'ята річниця визволення міст Донеччини від російсько-окупаційних військ ознаменувалася яскравими та велелюдними патріотичними акціями. Привітати місцевих мешканців із цією подією завітали Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, Президент Володимир Зеленський, заступник Секретаря РНБО Сергій Кривонос тощо. (читайте у «Голосі України» на 5 стор. >>> article/319108)

 

Повний випуск «Голосу України» від 09.07.2019 на сайті http://www.golos.com.ua