Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
08 липня 2019, 13:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

Відкриваючи засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій нагадав, що у неділю, 7 липня, в Україні відзначався День Військово-Морських сил Збройних сил України.

А.Парубій зазначив, що 24 українських моряки ще перебувають в російській неволі. Він висловив захоплення їхньою відданістю і мужністю і висловив переконання, що скоро вони повернуться додому, «як і українські моряки повернуться в Крим, відновлять і зміцнять наші військово-морські бази на півострові».

Голова Парламенту також висловив стурбованість інформацією, що «медведчуківський проросійський канал NewsOne 12 липня планує провести спільний телемарафон із пропагандистським державним телеканалом «Росія»». Він переконаний, що це відверта провокація антиукраїнських сил.

«На шостому році від брутального вторгнення російських «зелених чоловічків» - окупації Криму, захоплення Донбасу, коли щодня гинуть та зазнають поранень наші воїни, коли в полоні перебувають десятки військових та політв’язнів, а на окупованих територіях переслідують українців і кримських татар, продажні політики та їх прислужники вирішили про щось поговорити  з ворогами та вбивцями», - сказав А.Парубій.

Він закликав СБУ негайно відреагувати на порушення законів України, а Національну раду з питань телебачення і радіомовлення провести засідання і розглянути питання щодо позбавлення ліцензії на мовлення антиукраїнське ЗМІ.

«Я переконаний, що телеміст не має відбутися сьогодні і будь-коли. І ми повинні змобілізувати усі сили: і Президент, і Уряд, і Верховна Рада України щоб не допустити проведення цього телемосту», - підкреслив Голова Верховної Ради.

А.Парубій також поінформував про порядок денний пленарних засідань цього тижня.

На його думку, виходячи з темпів розгляду правок до проекту Виборчого кодексу, Верховна Рада зможе вийти на прийняття рішення у четвер, 11 липня, об 11.00.

Він закликав усіх народних депутатів максимально змобілізуватися у цей день: «Це буде заключне рішення Верховної Ради цього скликання. І я переконаний, що ми повинні пройти його гідно».

Головуючий повідомив, що після прийняття Виборчого кодексу, Верховна Рада має розглянути ще ряд важливих питань: проект Закону про заручників (№8205); проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби; проект Закону про військове капеланство (№10244-1); проект Закону про повну загальну середню освіту; законопроект про внесення змін до Державного бюджету щодо збільшення видатків за бюджетною програмою реструктуризації вугільної галузі; проект Закону про альтернативні джерела енергії щодо врегулювання питання генерації електричної енергії приватними домогосподарствами (№10357); проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо системи державного управління у книговидавничій сфері.

Голова Верховної Ради дав відповідні доручення профільним комітетам щодо підготовки даних законопроектів до розгляду у сесійній залі.

А.Парубій також повідомив, що було зібрано 150 підписів за ініціативи Радикальної партії про проведення позачергової сесії Верховної Ради.

Голова Парламенту повідомив, що призначає позачергову сесію на четвер, 11 липня, на 14.15.

Спікер Парламенту повідомив, що у Верховній Раді знаходяться ряд подань від Президента України. Він наголосив, що якщо Комітет у середу прийме рішення щодо призначення на пост Міністра закордонних справ Вадима Пристайка, то в четвер Парламент зможе перейти до прийняття кадрового рішення.

Також, у четвер народні депутати мають розглянути звіти тимчасових слідчих комісій.

А.Парубій зазначив, що у четвер буде останній день активної роботи Верховної Ради цього скликання і закликав депутатів 11 липня бути у Києві щоб була можливість провести ефективне засідання.

«Ми маємо всі мобілізуватися, щоб ми з гордістю могли йти до виборців 21 липня, щоб ми змогли продемонструвати, що Верховна Рада України восьмого скликання дієва до останніх днів і може приймати рішення для людей, для майбутніх поколінь», - сказав Голова Верховної Ради.

Андрій Парубій запросив відвідати презентацію проекту Виборчого кодексу, яку він проведе сьогодні о 14.00 у Верховній Раді разом з народними депутатами Леонідом Ємцем та Олександром Черненком.

На Погоджувальній раді виступили: голови фракцій і груп, керівники Комітетів Верховної Ради, представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

А.Парубій, закриваючи засідання, закликав народних депутатів бути на своєму робочому місці, «на бойовому посту» 11 липня, а також прийти на чергове засідання завтра о 10.00.