Новини

20 серпня 2019, 16:23

21-23 серпня 2019 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій здійснить візит до Литовської Республіки

докладніше
20 серпня 2019, 15:55

У Комітеті з питань науки і освіти обговорено пріоритетні питання розвитку законодавчої бази сфери освіти, науки, інновацій, інтелектуальної власності, авторського права

докладніше
20 серпня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

докладніше
19 серпня 2019, 15:51

З ініціативи голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко відбулася прес-конференція на тему: «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту ІХ скликання»

докладніше
16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
08 липня 2019, 13:16

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

Відкриваючи засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій нагадав, що у неділю, 7 липня, в Україні відзначався День Військово-Морських сил Збройних сил України.

А.Парубій зазначив, що 24 українських моряки ще перебувають в російській неволі. Він висловив захоплення їхньою відданістю і мужністю і висловив переконання, що скоро вони повернуться додому, «як і українські моряки повернуться в Крим, відновлять і зміцнять наші військово-морські бази на півострові».

Голова Парламенту також висловив стурбованість інформацією, що «медведчуківський проросійський канал NewsOne 12 липня планує провести спільний телемарафон із пропагандистським державним телеканалом «Росія»». Він переконаний, що це відверта провокація антиукраїнських сил.

«На шостому році від брутального вторгнення російських «зелених чоловічків» - окупації Криму, захоплення Донбасу, коли щодня гинуть та зазнають поранень наші воїни, коли в полоні перебувають десятки військових та політв’язнів, а на окупованих територіях переслідують українців і кримських татар, продажні політики та їх прислужники вирішили про щось поговорити  з ворогами та вбивцями», - сказав А.Парубій.

Він закликав СБУ негайно відреагувати на порушення законів України, а Національну раду з питань телебачення і радіомовлення провести засідання і розглянути питання щодо позбавлення ліцензії на мовлення антиукраїнське ЗМІ.

«Я переконаний, що телеміст не має відбутися сьогодні і будь-коли. І ми повинні змобілізувати усі сили: і Президент, і Уряд, і Верховна Рада України щоб не допустити проведення цього телемосту», - підкреслив Голова Верховної Ради.

А.Парубій також поінформував про порядок денний пленарних засідань цього тижня.

На його думку, виходячи з темпів розгляду правок до проекту Виборчого кодексу, Верховна Рада зможе вийти на прийняття рішення у четвер, 11 липня, об 11.00.

Він закликав усіх народних депутатів максимально змобілізуватися у цей день: «Це буде заключне рішення Верховної Ради цього скликання. І я переконаний, що ми повинні пройти його гідно».

Головуючий повідомив, що після прийняття Виборчого кодексу, Верховна Рада має розглянути ще ряд важливих питань: проект Закону про заручників (№8205); проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби; проект Закону про військове капеланство (№10244-1); проект Закону про повну загальну середню освіту; законопроект про внесення змін до Державного бюджету щодо збільшення видатків за бюджетною програмою реструктуризації вугільної галузі; проект Закону про альтернативні джерела енергії щодо врегулювання питання генерації електричної енергії приватними домогосподарствами (№10357); проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо системи державного управління у книговидавничій сфері.

Голова Верховної Ради дав відповідні доручення профільним комітетам щодо підготовки даних законопроектів до розгляду у сесійній залі.

А.Парубій також повідомив, що було зібрано 150 підписів за ініціативи Радикальної партії про проведення позачергової сесії Верховної Ради.

Голова Парламенту повідомив, що призначає позачергову сесію на четвер, 11 липня, на 14.15.

Спікер Парламенту повідомив, що у Верховній Раді знаходяться ряд подань від Президента України. Він наголосив, що якщо Комітет у середу прийме рішення щодо призначення на пост Міністра закордонних справ Вадима Пристайка, то в четвер Парламент зможе перейти до прийняття кадрового рішення.

Також, у четвер народні депутати мають розглянути звіти тимчасових слідчих комісій.

А.Парубій зазначив, що у четвер буде останній день активної роботи Верховної Ради цього скликання і закликав депутатів 11 липня бути у Києві щоб була можливість провести ефективне засідання.

«Ми маємо всі мобілізуватися, щоб ми з гордістю могли йти до виборців 21 липня, щоб ми змогли продемонструвати, що Верховна Рада України восьмого скликання дієва до останніх днів і може приймати рішення для людей, для майбутніх поколінь», - сказав Голова Верховної Ради.

Андрій Парубій запросив відвідати презентацію проекту Виборчого кодексу, яку він проведе сьогодні о 14.00 у Верховній Раді разом з народними депутатами Леонідом Ємцем та Олександром Черненком.

На Погоджувальній раді виступили: голови фракцій і груп, керівники Комітетів Верховної Ради, представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

А.Парубій, закриваючи засідання, закликав народних депутатів бути на своєму робочому місці, «на бойовому посту» 11 липня, а також прийти на чергове засідання завтра о 10.00.