Новини

04 грудня 2020, 17:00

Освітній центр Верховної Ради оголошує онлайн-конкурс для школярів та студентів «Напиши листа Святому Миколаю про закон твоєї мрії»

докладніше
04 грудня 2020, 16:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
04 грудня 2020, 16:15

Верховна Рада ухвалила законопроект, який не дозволить призупинити е-декларування в наступному році

докладніше
04 грудня 2020, 15:19

З 1 по 4 грудня Верховна Рада України прийняла 31 Закон України

докладніше
04 грудня 2020, 14:48

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроект щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник сфери телекомунікацій України"

докладніше
04 грудня 2020, 13:12

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 грудня 2020, 13:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
04 грудня 2020, 13:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

докладніше
04 грудня 2020, 12:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
04 грудня 2020, 12:17

Прийнято Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 11:58

Прийнято Закон "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2"

докладніше
04 грудня 2020, 09:53

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо соціальної підтримки платників податків

докладніше
04 грудня 2020, 09:36

Огляд головних тем «Голосу України» від 4 грудня

докладніше
04 грудня 2020, 09:02

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 4 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
05 липня 2019, 11:40

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

"Година запитань до Уряду" (відео)

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що в пленарному засіданні беруть участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Віце-прем’єр-міністром Павлом Розенком.

Розпочалася "Година запитань до Уряду".

Головуючий надав слово для виступу Міністру молоді та спорту Ігорю Жданову, який доповів про успіхи українських спортсменів на II Європейський іграх у м. Мінську (Білорусь) та заходи Уряду щодо відновлення спортивної інфраструктури України.

Міністр повідомив, що на Європейських іграх Україну представляло 198 спортсменів у 15 видах спорту та 22 дисциплінах. «Національна збірна команда України тріумфально виступила на цьому турнірі. Наші спортсмени завоювали 51 медаль - 16 золотих нагород, 17 срібних та 18 бронзових», - додав він, назвавши імена українців-переможців.

За словами доповідача, Україна посіла третє місце у загальнокомандному заліку серед 50 країн-учасниць. Це був найкращий виступ українських спортсменів на Європейських іграх.

І.Жданов повідомив, що для участі наших спортсменів у цих Іграх було інвестовано близько 60 млн. гривень коштів платників податків. В рамках підготовки для потреб збірних команд додатково придбано сучасне обладнання, форму та інвентар на загальну суму 23 млн. гривень.

Урядовець також поінформував про інші досягнення українських спортсменів в олімпійських і неолімпійських видах спорту на міжнародній спортивній арені, про здобуття ліцензій на літні Олімпійські ігри в Токіо-2020.

І.Жданов у виступі зазначив, що розвиток спортивної інфраструктури залишається одним із пріоритетів в роботі Уряду та Мінмолодьспорту у середньостроковій та довгостроковій перспективі, про розробку низки державних інвестиційних проектів, які вже отримали підтримку Кабінету Міністрів, розробку нормативно-правових актів щодо розподілу цільових субвенцій для будівництва та реконструкції спортивних об’єктів. Він наголосив, що за три останні роки зроблені перші суттєві кроки до відновлення спортивної інфраструктури. За його словами, кількість спортивних споруд в Україні за цей час зросла на понад 2650 одиниць, що свідчить про позитивну динаміку у цьому напрямку.

І.Жданов також зазначив, що від цього залежить подальше покращення результатів спортсменів на змаганнях, а також залучення більшої кількості громадян до активного способу життя і регулярних занять спортом.

Члени Уряду відповіли на запитання депутатських фракцій і груп та народних депутатів щодо: фінансування сільського господарства; тарифи на тепло для громадян, забезпечення теплом міст Луганської області, запровадження ринку електричної енергії і тарифи; виплати надвеликих премій працівникам НАК «Нафтогаз»; забезпечення країни газом власного видобутку; ремонту доріг; екологічної ситуації на Донеччині; незаконного скуповування зерна і ремонту доріг в Луганській області; забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб; кількості українців, які працюють за кордоном і там померли; підтримки «Пласту»; збільшення виплат на дітей-сиріт; притягнення до відповідальності судді, упійманого на хабарі; фінансування науково-дослідних установ тощо.

На цьому «Година запитань до Уряду» завершилася.