Новини

15 жовтня 2019, 18:02

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
15 жовтня 2019, 17:53

Схід завжди буде українським, - Голова Верховної Ради Дмитро Разумков

докладніше
15 жовтня 2019, 17:34

У Верховній Раді України відкрилася виставка «Сучасний український космос», присвячена діяльності КБ «Південне»

докладніше
15 жовтня 2019, 17:21

До Дня захисника України відбулася презентація нової книги Валентини Розуменко «Нескорені»

докладніше
15 жовтня 2019, 17:01

Виставка картин художниці Роксолани Йолич

докладніше
15 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді України презентовано виставку проекту «Жіноче століття: українки, які створили державу»

докладніше
15 жовтня 2019, 16:34

З нагоди козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці Асоціацією майстрів народного мистецтва України розгорнуто експозицію «Обереги України»

докладніше
15 жовтня 2019, 13:14

Прийнято Постанову "Про внесення змін до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання"

докладніше
15 жовтня 2019, 11:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 15 жовтня

докладніше
15 жовтня 2019, 11:19

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп)

докладніше
15 жовтня 2019, 10:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив склад робочої групи із впровадження концепції «Зелений офіс» у Верховній Раді

докладніше
14 жовтня 2019, 05:00

Звернення Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисника України

докладніше
11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 липня 2019, 13:01

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

Відкриваючи засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав із 21-им днем народження українського патріота Павла Гриба, який у серпні 2017 року був викрадений російськими спецслужбами на території Білорусі і зараз перебуває у Ростовському СІЗО.

«Незважаючи на всі труднощі, наша команда продовжує боротьбу за українців-в’язнів Кремля і впевнений, ми звільнимо всіх наших громадян», - зазначив А.Парубій.

Голова Верховної Ради також прокоментував інтерв’ю керівника офісу Президента України Володимира Зеленського Андрія Богдана, в якому він заявив, що нова команда має намір повернути регіональні мови.

«Український Парламент зовсім недавно прийняв закон про єдину державну мову і ми не дозволимо повернутися до часів "закону Колісниченка-Ківалова», який під виглядом регіональних мов мав на меті просто знищити українську мову в Україні», - наголосив керівник Парламенту.

А.Парубій нагадав, що минулого тижня ПАРЄ повернула російську делегацію до Асамблеї. «Це трагічний день для Європи і всього вільного світу», - сказав він.

Голова Верховної Ради висловив переконання, що Український Парламент має прийняти рішення з цього приводу і дати свою оцінку.

Він поінформував, що зараз відбувається засідання Комітету у закордонних справах спільно із українською делегацією у ПАРЄ. «Ми маємо продовжити боротьбу за оскарження повноважень російської делегації. На моє переконання, її відверте хамство і зневага до закону призведе до повторного виключення Росії з Ради Європи. Шкода, що нашим західним партнерам доведеться до цього дійти своїм власним гірким досвідом», - сказав А.Парубій і подякував українській делегації у ПАРЄ.

На засіданні виступили голови фракцій і груп.

Головуючий надав слово для виступу керівнику української делегації у ПАРЄ Володимиру Ар’єву, який розповів про діяльність делегації в ході останньої сесії Асамблеї та рішення, прийняте сьогодні під час засідання Комітету у закордонних справах.

На Погоджувальній раді також виступили: представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, керівники Комітетів Верховної Ради, народні депутати.

Закриваючи засідання, А.Парубій закликав народних депутатів інтенсивніше працювати над правками до Виборчого кодексу (3112-1), розгляд якого продовжиться завтра на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради.