Новини

22 жовтня 2020, 12:00

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення по 2 листопада проводить прийом документів від ГО для обрання членів Наглядової ради НСТУ у сферах освіти та науки, забезпечення прав нацменшин, захисту інтересів дітей і молоді, творчій сфері, захисту прав осіб з особливими потребами

докладніше
22 жовтня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
22 жовтня 2020, 09:55

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування взяли участь у засіданні Секторальної робочої групи "Децентралізація та регіональний розвиток"

докладніше
21 жовтня 2020, 17:40

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл з нагоди 20-ї річниці прийняття резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 17:33

Актуальні проблеми планування інженерного забезпечення територій, проектування галузевих схем, будівництва, реконструкції та приєднання інженерних мереж у населених пунктах обговорено на круглому столі у Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 16:14

Від ефективного виконання Угоди про асоціацію залежать перспективи подальшого поглиблення відносин України з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
21 жовтня 2020, 15:38

Руслан Стефанчук: Сподіваюся, що вже у листопаді народ України зможе отримати правовий механізм здійснення народовладдя через референдум (відео)

докладніше
21 жовтня 2020, 10:42

ТСК з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду заслухала інформацію щодо фактів порушень з боку ДАБІ

докладніше
21 жовтня 2020, 09:51

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 жовтня

докладніше
20 жовтня 2020, 16:42

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді за результатами розгляду у повторному першому читанні прийняти за основу законопроєкт про внесення змін до Закону "Про Службу безпеки України"

докладніше
20 жовтня 2020, 16:10

Комітет з питань транспорту та інфраструктури рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Закону «Про поштовий зв’язок»

докладніше
20 жовтня 2020, 14:58

Народовладдю в Україні бути, - Руслан Стефанчук

докладніше
20 жовтня 2020, 13:18

Представники Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики взяли участь в онлайн-дискусії «Потужний та фінансово-стабільний Суспільний мовник – невіддільна частина демократичного суспільства»

докладніше
20 жовтня 2020, 12:53

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
01 липня 2019, 13:01

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

Відкриваючи засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав із 21-им днем народження українського патріота Павла Гриба, який у серпні 2017 року був викрадений російськими спецслужбами на території Білорусі і зараз перебуває у Ростовському СІЗО.

«Незважаючи на всі труднощі, наша команда продовжує боротьбу за українців-в’язнів Кремля і впевнений, ми звільнимо всіх наших громадян», - зазначив А.Парубій.

Голова Верховної Ради також прокоментував інтерв’ю керівника офісу Президента України Володимира Зеленського Андрія Богдана, в якому він заявив, що нова команда має намір повернути регіональні мови.

«Український Парламент зовсім недавно прийняв закон про єдину державну мову і ми не дозволимо повернутися до часів "закону Колісниченка-Ківалова», який під виглядом регіональних мов мав на меті просто знищити українську мову в Україні», - наголосив керівник Парламенту.

А.Парубій нагадав, що минулого тижня ПАРЄ повернула російську делегацію до Асамблеї. «Це трагічний день для Європи і всього вільного світу», - сказав він.

Голова Верховної Ради висловив переконання, що Український Парламент має прийняти рішення з цього приводу і дати свою оцінку.

Він поінформував, що зараз відбувається засідання Комітету у закордонних справах спільно із українською делегацією у ПАРЄ. «Ми маємо продовжити боротьбу за оскарження повноважень російської делегації. На моє переконання, її відверте хамство і зневага до закону призведе до повторного виключення Росії з Ради Європи. Шкода, що нашим західним партнерам доведеться до цього дійти своїм власним гірким досвідом», - сказав А.Парубій і подякував українській делегації у ПАРЄ.

На засіданні виступили голови фракцій і груп.

Головуючий надав слово для виступу керівнику української делегації у ПАРЄ Володимиру Ар’єву, який розповів про діяльність делегації в ході останньої сесії Асамблеї та рішення, прийняте сьогодні під час засідання Комітету у закордонних справах.

На Погоджувальній раді також виступили: представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, керівники Комітетів Верховної Ради, народні депутати.

Закриваючи засідання, А.Парубій закликав народних депутатів інтенсивніше працювати над правками до Виборчого кодексу (3112-1), розгляд якого продовжиться завтра на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради.