Новини

28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше
28 травня 2020, 12:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав пропозиції до законопроекту про управління відходами

докладніше
28 травня 2020, 10:55

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше
28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше
27 травня 2020, 15:43

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо окремих питань діяльності професійних спілок (відео)

докладніше
27 травня 2020, 15:00

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує ухвалити у другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Закону про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження

докладніше
27 травня 2020, 10:30

Президент Парламентської асамблеї НАТО та українська делегація обговорили ситуацію щодо пандемії COVID-19 та триваючу агресію з боку Росії

докладніше
27 травня 2020, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 травня

докладніше
26 травня 2020, 12:52

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
01 липня 2019, 13:01

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

Відкриваючи засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав із 21-им днем народження українського патріота Павла Гриба, який у серпні 2017 року був викрадений російськими спецслужбами на території Білорусі і зараз перебуває у Ростовському СІЗО.

«Незважаючи на всі труднощі, наша команда продовжує боротьбу за українців-в’язнів Кремля і впевнений, ми звільнимо всіх наших громадян», - зазначив А.Парубій.

Голова Верховної Ради також прокоментував інтерв’ю керівника офісу Президента України Володимира Зеленського Андрія Богдана, в якому він заявив, що нова команда має намір повернути регіональні мови.

«Український Парламент зовсім недавно прийняв закон про єдину державну мову і ми не дозволимо повернутися до часів "закону Колісниченка-Ківалова», який під виглядом регіональних мов мав на меті просто знищити українську мову в Україні», - наголосив керівник Парламенту.

А.Парубій нагадав, що минулого тижня ПАРЄ повернула російську делегацію до Асамблеї. «Це трагічний день для Європи і всього вільного світу», - сказав він.

Голова Верховної Ради висловив переконання, що Український Парламент має прийняти рішення з цього приводу і дати свою оцінку.

Він поінформував, що зараз відбувається засідання Комітету у закордонних справах спільно із українською делегацією у ПАРЄ. «Ми маємо продовжити боротьбу за оскарження повноважень російської делегації. На моє переконання, її відверте хамство і зневага до закону призведе до повторного виключення Росії з Ради Європи. Шкода, що нашим західним партнерам доведеться до цього дійти своїм власним гірким досвідом», - сказав А.Парубій і подякував українській делегації у ПАРЄ.

На засіданні виступили голови фракцій і груп.

Головуючий надав слово для виступу керівнику української делегації у ПАРЄ Володимиру Ар’єву, який розповів про діяльність делегації в ході останньої сесії Асамблеї та рішення, прийняте сьогодні під час засідання Комітету у закордонних справах.

На Погоджувальній раді також виступили: представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, керівники Комітетів Верховної Ради, народні депутати.

Закриваючи засідання, А.Парубій закликав народних депутатів інтенсивніше працювати над правками до Виборчого кодексу (3112-1), розгляд якого продовжиться завтра на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради.