Новини

14 листопада 2019, 16:41

Триває вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
14 листопада 2019, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони""

докладніше
14 листопада 2019, 14:30

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

докладніше
14 листопада 2019, 14:10

Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
14 листопада 2019, 12:55

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
14 листопада 2019, 10:15

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув питання про утворення двох ТСК

докладніше
14 листопада 2019, 09:51

Комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

докладніше
14 листопада 2019, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 листопада

докладніше
14 листопада 2019, 09:10

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
14 листопада 2019, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 14 листопада

докладніше
13 листопада 2019, 20:13

Руслан Стефанчук відзначив особливу роль ПРООН в інтеграції Цілей сталого розвитку у процес стратегічного планування розвитку України

докладніше
13 листопада 2019, 18:29

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували концепцію «Закону про медіа»

докладніше
13 листопада 2019, 17:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики підтримує законопроект щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва та обігу спирту етилового (відео)

докладніше
13 листопада 2019, 15:29

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2019, 12:59

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулося нагородження представників органів місцевого самоврядування та туристичної громадськості за розвиток туристичної індустрії

 

У нагородженні, яке відбулося 25 червня, взяли участь Голова Комітету Артур Палатний та секретар Комітету - голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анна Романова.

Артур Палатний подякував усім присутнім за бажання розвивати туристичну галузь у своїх регіонах, сприяти розвитку інфраструктури та створювати конкурентоспроможний український туристичний продукт.

Голова Комітету зауважив, що саме через формування позитивного іміджу України, як країни привабливої для туризму, у тому числі, шляхом участі в міжнародних та національних виставково-ярмаркових заходах, проведення інших заходів і промоцій, ми можемо зробити Україну привабливою для іноземних туристів.

Також, Артур Палатний зазначив, що зусиллями членів Комітету було досягнуто дві позитивні зміни у сфері туризму: у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі створено повноцінний департамент з туризму та відновлено бюджетне фінансування за програмою "Фінансова підтримка розвитку туризму, створення умов безпеки туристів", на яку минулого року було виділено понад 30 млн. гривень, цього року - ще 17 млн. гривень.

Анна Романова також подякувала учасникам заходу за їх небайдужу та активну позицію у розвитку туристичного потенціалу територій. Народний депутат зазначила, що для того, щоб уніфікувати та зробити можливою об’єктивну оцінку туристичної активності міст - було розроблено методику визначення активності дестинацій у розвитку туристичної індустрії. Методику було апробовано за допомогою соціологічного дослідження, яке проводилось у період 10 травня - 10 липня 2018 року. До всіх адміністрацій обласних та районних центрів було розіслано листи з проханням заповнити електронну анкету. За результатами анкетування було складено рейтинг туристичної активності українських міст.

А.Палатний та А.Романова вручили лауреатам Кубки та Подяки від Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за внесок у розвиток туристичної індустрії.

Лауреати були визначені серед міст районного значення, середніх та великих міст.

Також, окрему відзнаку за розвиток внутрішнього туризму отримала Асоціація Індустрії Гостинності України та відзнаки за розвиток в’їзного туризму отримали: туроператор «ЧОРНОБИЛЬ ТУР» та Янишевська Віолетта Володимирівна - президент асоціації медичного туризму, відділ туризму управління культури та туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та управління розвитку міста Трускавецької міської ради.