Новини

21 липня 2019, 12:40

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

докладніше
21 липня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів м.Торецьк з п’ятою річницею звільнення від російської окупації

докладніше
19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2019, 12:59

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулося нагородження представників органів місцевого самоврядування та туристичної громадськості за розвиток туристичної індустрії

 

У нагородженні, яке відбулося 25 червня, взяли участь Голова Комітету Артур Палатний та секретар Комітету - голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анна Романова.

Артур Палатний подякував усім присутнім за бажання розвивати туристичну галузь у своїх регіонах, сприяти розвитку інфраструктури та створювати конкурентоспроможний український туристичний продукт.

Голова Комітету зауважив, що саме через формування позитивного іміджу України, як країни привабливої для туризму, у тому числі, шляхом участі в міжнародних та національних виставково-ярмаркових заходах, проведення інших заходів і промоцій, ми можемо зробити Україну привабливою для іноземних туристів.

Також, Артур Палатний зазначив, що зусиллями членів Комітету було досягнуто дві позитивні зміни у сфері туризму: у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі створено повноцінний департамент з туризму та відновлено бюджетне фінансування за програмою "Фінансова підтримка розвитку туризму, створення умов безпеки туристів", на яку минулого року було виділено понад 30 млн. гривень, цього року - ще 17 млн. гривень.

Анна Романова також подякувала учасникам заходу за їх небайдужу та активну позицію у розвитку туристичного потенціалу територій. Народний депутат зазначила, що для того, щоб уніфікувати та зробити можливою об’єктивну оцінку туристичної активності міст - було розроблено методику визначення активності дестинацій у розвитку туристичної індустрії. Методику було апробовано за допомогою соціологічного дослідження, яке проводилось у період 10 травня - 10 липня 2018 року. До всіх адміністрацій обласних та районних центрів було розіслано листи з проханням заповнити електронну анкету. За результатами анкетування було складено рейтинг туристичної активності українських міст.

А.Палатний та А.Романова вручили лауреатам Кубки та Подяки від Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за внесок у розвиток туристичної індустрії.

Лауреати були визначені серед міст районного значення, середніх та великих міст.

Також, окрему відзнаку за розвиток внутрішнього туризму отримала Асоціація Індустрії Гостинності України та відзнаки за розвиток в’їзного туризму отримали: туроператор «ЧОРНОБИЛЬ ТУР» та Янишевська Віолетта Володимирівна - президент асоціації медичного туризму, відділ туризму управління культури та туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та управління розвитку міста Трускавецької міської ради.