Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2019, 09:44

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Основний Закон - дороговказ вільної та незалежної держави

Вітання Голови Верховної Ради України

Карпатський прорив

Відкликати запрошення ПАРЄ на моніторинг парламентських виборів

Прапор, що символізує свободу

До парламенту балотуються майже шість тисяч кандидатів

 

Основний Закон - дороговказ вільної та незалежної держави

Українська Держава має багатовікову історію державотворення. Сучасна незалежна Україна отримала свою Конституцію 28 червня 1996 року, яку визнають однією з найдемократичніших конституцій у світі. Конституція - це дороговказ вільної та незалежної держави, філософія зовнішньої та внутрішньої політики, скелет законодавчої системи. Основний Закон встановлює форму держави, систему державних органів, визначає порядок їх формування та діяльності, основні права та обов'язки громадян. (читайте у «Голосі України» на 1, 3-5 стор. >>> article/318807)

Вітання Голови Верховної Ради України

Дорогі українці! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України.

28 червня ми відзначаємо 23-тю річницю Конституції, але український конституціоналізм налічує понад триста років, ведучи свою історію від Конституції гетьмана Пилипа Орлика, що мала назву "Договори і постановлення прав і вольностей Війська Запорозького". А загалом традиції українського писемного законотворення вже майже тисяча років - від часу запровадження першого кодексу Руси-України "Руської Правди" Ярослава Мудрого. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/318795)

Карпатський прорив

Протягом трьох днів 400 гостей з України і сусідніх країн дискутували про розвиток Карпат, ділилися кращими практиками про співпрацю та партнерство, вели діалоги про нові теми економічного розвитку регіонів.

Тон форуму задала дискусія про євроатлантичну інтеграцію, бо без руху до ЄС і НАТО важко буде провести в країні системні зміни, у тому числі здійснити карпатський прорив, якого так домагається громадське об'єднання самоврядних асоціацій "Єврорегіон Карпати-Україна" разом з "Радами Львівщини". (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318798)

Відкликати запрошення ПАРЄ на моніторинг парламентських виборів

У ПАРЄ вчора відбулося голосування щодо оскарження повноважень російської делегації.

Після ухвалення в Асамблеї в ніч на 25 червня резолюції, яка дає змогу російським депутатам повернутися до роботи в організації, делегація Росії вже у вівторок уранці вперше після 2015 року прибула до Страсбурга. Але група парламентаріїв у перші ж хвилини засідання оскаржила їхні повноваження одразу за двома процедурами. Перша - через порушення Москвою основоположних норм міжнародного права. Друга - оскарження на процедурних підставах, оскільки до складу делегації РФ увійшли депутати, обрані по багатомандатному округу, який включав у себе голоси жителів анексованого Росією Криму. (читайте у «Голосі України» на 1, 14 стор. >>> article/318785)

Прапор, що символізує свободу

Кримськотатарський національний прапор, день якого відзначали вчора, уже давно став не лише символом корінного народу, а й опору окупації півострова. Недарма, за словами народного депутата, голови Меджлісу Рефата Чубарова, в тимчасово окупованому Криму в цей день заборонили проводити флешмоби з кримськотатарською символікою. Проте, як запевнив Рефат Чубаров, вони все одно відбулися, й підтвердження тому - численні фото в соціальних мережах, на яких синій стяг із тамгою майорить над домівками на окупованому півострові. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/318793)

До парламенту балотуються майже шість тисяч кандидатів

Допоки Конституційний Суд України не поставив крапку у питанні проведення виборів до Верховної Ради, кандидати і навіть політичні партії перебували у режимі очікування.

Відтак пік поданих до ЦВК документів (майже 90%) комісія отримала в останні три дні відведеного на це законом строку. "Це був значний виклик для комісії з точки зору об'єму документів, які ми мали ретельно вивчити протягом дуже короткого часу", - наголосила під час брифінгу голова ЦВК Тетяна Сліпачук. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/318802)

 

Повний випуск «Голосу України» від 27.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua