Новини

18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше
18 листопада 2019, 10:52

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо ввезення пестицидів на митну територію

докладніше
18 листопада 2019, 10:00

Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів усіх скликань на Кубок Верховної Ради України

докладніше
18 листопада 2019, 09:15

Верховна Рада України долучилася до глобальних заходів ЮНІСЕФ з нагоди 30-річчя Конвенції ООН про права дитини

докладніше
15 листопада 2019, 17:29

Руслан Стефанчук запропонував вибудувати дорожню карту співпраці з Парламентом Республіки Молдова

докладніше
15 листопада 2019, 16:05

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
15 листопада 2019, 15:59

У Верховній Раді створено депутатську групу з міжпарламентських зв’язків з Князівством Монако

докладніше
15 листопада 2019, 13:43

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва і обігу спирту етилового"

докладніше
15 листопада 2019, 13:38

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на здоров’я населення

докладніше
15 листопада 2019, 12:35

Робоча група з доопрацювання законопроекту щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд провела перше засідання

докладніше
15 листопада 2019, 10:00

Голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Красносільська зустрілася з оглядовою місією з метою формування нового етапу програми "Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні" 2020-2025 EUACI (II фаза)

докладніше
15 листопада 2019, 09:40

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 листопада

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2019, 09:44

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Основний Закон - дороговказ вільної та незалежної держави

Вітання Голови Верховної Ради України

Карпатський прорив

Відкликати запрошення ПАРЄ на моніторинг парламентських виборів

Прапор, що символізує свободу

До парламенту балотуються майже шість тисяч кандидатів

 

Основний Закон - дороговказ вільної та незалежної держави

Українська Держава має багатовікову історію державотворення. Сучасна незалежна Україна отримала свою Конституцію 28 червня 1996 року, яку визнають однією з найдемократичніших конституцій у світі. Конституція - це дороговказ вільної та незалежної держави, філософія зовнішньої та внутрішньої політики, скелет законодавчої системи. Основний Закон встановлює форму держави, систему державних органів, визначає порядок їх формування та діяльності, основні права та обов'язки громадян. (читайте у «Голосі України» на 1, 3-5 стор. >>> article/318807)

Вітання Голови Верховної Ради України

Дорогі українці! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України.

28 червня ми відзначаємо 23-тю річницю Конституції, але український конституціоналізм налічує понад триста років, ведучи свою історію від Конституції гетьмана Пилипа Орлика, що мала назву "Договори і постановлення прав і вольностей Війська Запорозького". А загалом традиції українського писемного законотворення вже майже тисяча років - від часу запровадження першого кодексу Руси-України "Руської Правди" Ярослава Мудрого. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/318795)

Карпатський прорив

Протягом трьох днів 400 гостей з України і сусідніх країн дискутували про розвиток Карпат, ділилися кращими практиками про співпрацю та партнерство, вели діалоги про нові теми економічного розвитку регіонів.

Тон форуму задала дискусія про євроатлантичну інтеграцію, бо без руху до ЄС і НАТО важко буде провести в країні системні зміни, у тому числі здійснити карпатський прорив, якого так домагається громадське об'єднання самоврядних асоціацій "Єврорегіон Карпати-Україна" разом з "Радами Львівщини". (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318798)

Відкликати запрошення ПАРЄ на моніторинг парламентських виборів

У ПАРЄ вчора відбулося голосування щодо оскарження повноважень російської делегації.

Після ухвалення в Асамблеї в ніч на 25 червня резолюції, яка дає змогу російським депутатам повернутися до роботи в організації, делегація Росії вже у вівторок уранці вперше після 2015 року прибула до Страсбурга. Але група парламентаріїв у перші ж хвилини засідання оскаржила їхні повноваження одразу за двома процедурами. Перша - через порушення Москвою основоположних норм міжнародного права. Друга - оскарження на процедурних підставах, оскільки до складу делегації РФ увійшли депутати, обрані по багатомандатному округу, який включав у себе голоси жителів анексованого Росією Криму. (читайте у «Голосі України» на 1, 14 стор. >>> article/318785)

Прапор, що символізує свободу

Кримськотатарський національний прапор, день якого відзначали вчора, уже давно став не лише символом корінного народу, а й опору окупації півострова. Недарма, за словами народного депутата, голови Меджлісу Рефата Чубарова, в тимчасово окупованому Криму в цей день заборонили проводити флешмоби з кримськотатарською символікою. Проте, як запевнив Рефат Чубаров, вони все одно відбулися, й підтвердження тому - численні фото в соціальних мережах, на яких синій стяг із тамгою майорить над домівками на окупованому півострові. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/318793)

До парламенту балотуються майже шість тисяч кандидатів

Допоки Конституційний Суд України не поставив крапку у питанні проведення виборів до Верховної Ради, кандидати і навіть політичні партії перебували у режимі очікування.

Відтак пік поданих до ЦВК документів (майже 90%) комісія отримала в останні три дні відведеного на це законом строку. "Це був значний виклик для комісії з точки зору об'єму документів, які ми мали ретельно вивчити протягом дуже короткого часу", - наголосила під час брифінгу голова ЦВК Тетяна Сліпачук. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/318802)

 

Повний випуск «Голосу України» від 27.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua