Новини

14 листопада 2019, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин"

докладніше
14 листопада 2019, 16:41

Триває вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
14 листопада 2019, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони""

докладніше
14 листопада 2019, 14:30

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

докладніше
14 листопада 2019, 14:10

Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
14 листопада 2019, 12:55

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
14 листопада 2019, 10:15

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув питання про утворення двох ТСК

докладніше
14 листопада 2019, 09:51

Комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

докладніше
14 листопада 2019, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 листопада

докладніше
14 листопада 2019, 09:10

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
14 листопада 2019, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 14 листопада

докладніше
13 листопада 2019, 20:13

Руслан Стефанчук відзначив особливу роль ПРООН в інтеграції Цілей сталого розвитку у процес стратегічного планування розвитку України

докладніше
13 листопада 2019, 18:29

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували концепцію «Закону про медіа»

докладніше
13 листопада 2019, 17:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики підтримує законопроект щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва та обігу спирту етилового (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 червня 2019, 09:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Ледь почали збирати, а вже горить

"Ми навіть не знаємо масштаби злочинів, які не мають строку давності"

Уряд пропонує встановити граничні ціни на гарячу воду та тепло

Конституція як критерій істинної політики

 

Ледь почали збирати, а вже горить

Жнива з підпалами й оптимістично-песимістичними прогнозами.

На півдні країни комбайни вийшли в поле - збирають ранні зернові у Миколаївській, Одеській, Херсонській та Дніпропетровській областях. За інформацією Мінагрополітики, намолочено 128,7 тисячі тонн збіжжя за середньої врожайності 28,3 ц/га (торік на початку кампанії мали 29,1 ц/га, у 2017-му - 31,4). Урожайність строката. Якщо у Миколаївській області гороху, приміром, у середньому збирають по 24,7 ц/га, то на Одещині - 12,6. Хоча такі цифри нині мало про що свідчать, адже процес щойно розпочався. Втім, фахівці прогнозують, що валовий збір ранніх зернових може виявитися меншим, ніж торік. Чимало посівів, інформує наш херсонський власкор Сергій Яновський, постраждало у червні через примхи погоди: буревії, град, вилягання зернових через вітри зі зливами тощо. (читайте у «Голосі України» на 1, 14 стор. >>> article/318475)

"Ми навіть не знаємо масштаби злочинів, які не мають строку давності"

Ранкове засідання 19 червня

На початку ранкового засідання, під час якого зареєструвалися 307 народних депутатів, із заявою виступила Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко. Політик привернула увагу до надзвичайно болючої та делікатної теми - 19 червня у світі відзначається день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту. "Ця дата була проголошена в Резолюції Генасамблеї ООН від 19 червня 2015 року з метою залучення додаткової уваги до проблеми сексуального насильства в умовах різних конфліктів", - зауважила І. Геращенко, додавши: "У зв'язку з конфліктом на Донбасі і окупацією Криму ми навіть не знаємо масштаби злочинів, які не мають строку давності". (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318462)

Уряд пропонує встановити граничні ціни на гарячу воду та тепло

Під час учорашнього засідання Кабінету Міністрів Прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував початок обговорення змін до Конституції в частині децентралізації місцевого самоврядування. "Децентралізацію потрібно захистити і не дати нікому зруйнувати ті механізми, які дали місцевому самоврядуванню реальні ресурси та повноваження", - сказав він та повідомив, що проект змін до Основного Закону передбачатиме створення виконкомів на місцях та вирішуватиме питання юрисдикції і земель, які входитимуть в об'єднані громади. Важливість внесення цих змін до Конституції обумовлена тим, що на сьогодні фактично одним рішенням парламенту про внесення змін до Податкового кодексу можна зруйнувати все зроблене досі. Ще одна пропозиція прем'єра стосується скорочення з 1 січня 2020 року чисельності чиновників райдержадміністрацій на 50 відсотків. Водночас скорочення не торкнуться соціальних служб та Донецької і Луганської областей, оскільки там працюють військово-цивільні адміністрації. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/318450)

Конституція як критерій істинної політики

Діалог з ученим до чергової річниці прийняття Основного Закону України

Наближається 23-я річниця Конституції України, і редакція звернулася до одного з постійних авторів газети Олексія Ющика (на знімку), публікації якого з питань Конституції завжди викликали інтерес у читачів. О. І. Ющик - знаний конституціоналіст і теоретик права, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, народний депутат України третього скликання, активний учасник прийняття Конституції України 1996 року.  (читайте у «Голосі України» на 4-5 стор. >>> article/318433)

 

Повний випуск «Голосу України» від 20.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua