Новини

14 листопада 2019, 16:41

Триває вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
14 листопада 2019, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони""

докладніше
14 листопада 2019, 14:30

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

докладніше
14 листопада 2019, 14:10

Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
14 листопада 2019, 12:55

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
14 листопада 2019, 10:15

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув питання про утворення двох ТСК

докладніше
14 листопада 2019, 09:51

Комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

докладніше
14 листопада 2019, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 листопада

докладніше
14 листопада 2019, 09:10

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
14 листопада 2019, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 14 листопада

докладніше
13 листопада 2019, 20:13

Руслан Стефанчук відзначив особливу роль ПРООН в інтеграції Цілей сталого розвитку у процес стратегічного планування розвитку України

докладніше
13 листопада 2019, 18:29

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували концепцію «Закону про медіа»

докладніше
13 листопада 2019, 17:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики підтримує законопроект щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва та обігу спирту етилового (відео)

докладніше
13 листопада 2019, 15:29

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 червня 2019, 14:42

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

У черговому номері збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва, який побачив світ 14 червня, опубліковано ряд постанов Верховної Ради України.

Так, Постановою «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: “Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні”, Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 1 листопада 2019 року поінформувати Верховну Раду України про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань, схвалених цією Постановою.

У Рекомендаціях, текст яких додається до Постанови, Президенту України, зокрема, рекомендовано забезпечити подання до Верховної Ради проекту Закону про приєднання України до Другого протоколу до Конвенції про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту, підписаної в Гаазі 14 травня 1954 року. Також рекомендовано Верховній Раді забезпечити розгляд та прийняття ряду законів. Викладено окремі рекомендації Кабінету Міністрів, Міністерству закордонних справ, Міністерству освіти і науки, Міністерству культури та Міністерству юстиції.

Опублікована у «Відомостях Верховної Ради України» Постанова «Про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей» містить рекомендацію Кабінету Міністрів здійснити подання Президенту України щодо визнання басейну річок Хомора та Случ на території Полонського району Хмельницької області та Баранівського і Новоград-Волинського районів Житомирської області зоною надзвичайної екологічної ситуації. У свою чергу, Верховна Рада рекомендує Президенту оголосити басейни цих річок зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Постанови «Про прийняття за основу проекту Закону України про фахову передвищу освіту» та «Про прийняття за основу проекту Закону України про повну загальну середню освіту» містять рекомендацію Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти доопрацювати законопроекти з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести на розгляд Верховної Ради у другому читанні.

Опублікованою Постановою «Про направлення на повторне перше читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів» Верховна Рада направляє даний законопроект до Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування для підготовки на повторне перше читання.

Постанова «Про направлення на повторне друге читання проектів законів «Про внесення змін до законів України “Про комітети Верховної Ради України” та “Про центральні органи виконавчої влади” щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств» повертає вказані проекти законів Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України для доопрацювання та внесення на повторне друге читання.

Згідно із Постановою «Про направлення на повторне друге читання проектів законів «Про внесення змін і доповнень до Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні” та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій», Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин має доопрацювати Проект Закону, зареєстрований під № 1170 та внести на повторне друге читання.

Окрім того, опубліковано Постанову Верховної Ради «Про призначення Онопрієнка М. В. на посаду члена Національної ради України  з питань телебачення і радіомовлення».

«Відомості Верховної Ради України» №24 містять затверджені Парламентом зміни в адміністративно-територіальному устрої України.

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», статті 139 Регламенту Верховної Ради України, Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».