Новини

14 листопада 2019, 16:41

Триває вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
14 листопада 2019, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони""

докладніше
14 листопада 2019, 14:30

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

докладніше
14 листопада 2019, 14:10

Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
14 листопада 2019, 12:55

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
14 листопада 2019, 10:15

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув питання про утворення двох ТСК

докладніше
14 листопада 2019, 09:51

Комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

докладніше
14 листопада 2019, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 листопада

докладніше
14 листопада 2019, 09:10

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
14 листопада 2019, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 14 листопада

докладніше
13 листопада 2019, 20:13

Руслан Стефанчук відзначив особливу роль ПРООН в інтеграції Цілей сталого розвитку у процес стратегічного планування розвитку України

докладніше
13 листопада 2019, 18:29

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували концепцію «Закону про медіа»

докладніше
13 листопада 2019, 17:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики підтримує законопроект щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва та обігу спирту етилового (відео)

докладніше
13 листопада 2019, 15:29

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 червня 2019, 09:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Кому комунальне покращення?

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками

Жінки мають бути залучені до миротворчих процесів і представлені серед керівництва силових структур

Тож коли зароблятимемо на Місяці? або Чому космічна держава не дивиться у бік космічної галузі

 

Кому комунальне покращення?

За п'ять років сума у квитанціях на оплату комунальних платежів зросла в рази. На деякі послуги, такі як опалення та гаряча вода, - в три-чотири рази, не відставала у зростанні й ціна на газ для населення.

У результаті почала збільшуватися кількість субсидіантів і дедалі менше українців були спроможні сплачувати комуналку в повному розмірі самостійно.

Наприклад, у квітні 2019-го субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 4033,8 тис. домогосподарств. А середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у квітні 2019 року збільшився порівняно з відповідним періодом 2018-го на 32,3%. Українці вже майже звикли до думки про вільний ринок газу, щоправда, не дуже розуміючи що це, та очікують на аналогічний ринок електроенергії, введення в дію якого з 1 липня цього року планують відкласти, бо у результаті можуть зрости ціни на світло.

Паралельно відбулася ще одна важлива подія - з 1 травня почав діяти новий Закон "Про житлово-комунальні послуги", який вносить низку істотних новацій в життя громадян. Що змінилося і що потрібно робити? Доведеться платити більше, а якість послуг навряд чи поліпшиться (читайте у «Голосі України» на 1, 6-7 стор. >>> article/318263)

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками

Підкомітет з питань гендерної рівності та недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему "Досвід Швеції з питань протидії торгівлі людьми та сексуальній експлуатації". Захід відбувся за підтримки Посольства Королівства Швеції в Україні.

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками, це третій у світі за прибутковістю нелегальний "бізнес". Жертвами сексуальної експлуатації стають не лише жінки, а і чоловіки, діти. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318281)

Жінки мають бути залучені до миротворчих процесів і представлені серед керівництва силових структур

У столиці презентували платформу "Безпека. Жінки. Мир", яка співпрацюватиме із громадськими організаціями та жіночими волонтерськими рухами.

"Завдання платформи "Безпека. Жінки. Мир" - реалізація принципів гендерної рівності в політичних процесах і державних інституціях, рівність і високе представництво жінок у владі, у секторі безпеки та оборони та посилення їх ролі у миротворчих процесах", - заявила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час презентації об'єднання. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/318282)

Тож коли зароблятимемо на Місяці? або Чому космічна держава не дивиться у бік космічної галузі

Про проблеми української космічної галузі розповідає голова Державного космічного агентства України (ДКА України) Павло Дегтяренко.

Україна бере участь у багатьох міжнародних космічних проектах, у тому числі співпрацюємо з Європейським космічним агентством (ЄКА) - ракета-носій "Вега" літає з українським двигуном. Але чому Україна все ніяк не набуде членства в ЄКА? Чому в нас за всі роки незалежності лише один космонавт - Леонід Каденюк - побував у космосі, та й те на чужій ракеті? Чому Ілон Маск, а не ми, запускає багаторазові ракети? Адже відповідні розробки наші фахівці вели задовго до Маска. І навіть проект бази й поселення на Місяці в нас вже є, але наразі лишається на папері. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/318260)

 

Повний випуск «Голосу України» від 14.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua