Новини

20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше
20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 лютого 2020, 15:33

До Міжнародного дня рідної мови Національний музей літератури України презентував фотовиставку «Українська мова: від заборон до утвердження»

докладніше
20 лютого 2020, 14:54

До Міжнародного дня рідкісних захворювань, який у світі відзначають в останній день лютого, у Верховній Раді України розгорнуто одноденну фотовиставку «Зірки на підтримку орфанних»

докладніше
20 лютого 2020, 14:43

Відбулася презентація фотовиставки «Вихід до Світла. Історії 40 Не святих»

докладніше
20 лютого 2020, 14:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув законопроект про внесення змін до Регламенту щодо підстав для відсутності народного депутата на пленарних засіданнях або засіданнях комітетів

докладніше
20 лютого 2020, 13:46

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав голову НАЗК про перебіг перезавантаження органу та хід виконання законодавства щодо викривачів корупції

докладніше
20 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє

докладніше
20 лютого 2020, 10:50

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС, міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
20 лютого 2020, 10:40

Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні!

докладніше
20 лютого 2020, 09:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухав інформацію щодо подій, що сталися 18 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил

докладніше
20 лютого 2020, 09:00

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 20 лютого

докладніше
19 лютого 2020, 20:21

Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Лада Булах провела особистий прийом громадян

докладніше
19 лютого 2020, 19:07

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики взяв до відома звіти Міністерства культури, молоді та спорту і Міністерства соціальної політики щодо виконання Програми діяльності Уряду

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 червня 2019, 13:04

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

Відкриваючи засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій поінформував про порядок денний пленарних засідань на цьому тижні.

Зокрема, він нагадав, що Парламент не завершив обговорення проектів Закону «Про сільськогосподарську кооперацію» (№№6527, 6527-1 і 6527-д). Цей пленарний тиждень розпочнеться із завершення розгляду даного законопроекту.

За словами А.Парубія, минулого тижня народні депутати включили до порядку денного законопроекти щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян і щодо посилення відповідальності за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами. Він висловив сподівання, що проекти законів будуть розглянуті у вівторок.

«Орієнтовно, о першій годині ми перейдемо до розгляду Закону «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» (№ 1098)», - сказав Голова Верховної Ради.

Він поінформував, що Комітет провів дуже грунтовне багатогодинне обговорення цього законопроекту і прийняв позитивне рішення.

«Правок багато, але менше тисячі, бо цілий ряд авторів свої правки зняли. І я сподіваюсь, що ми зможемо провести обговорення у вівторок після обіду, протягом середи і в четвер близько 10.40-11.00 вийти на прийняття рішення», - зазначив А.Парубій.

У четвер, після прийняття Закону «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України», планується розглянути блок законів важливих для співпраці з Європейським Союзом.

Далі, після обіду, рекомендується розпочати розгляд проекту Виборчого кодексу України (№ 3112-1).

Голова Парламенту висловив сподівання, що Апарат встигне підготувати таблицю до другого читання, зазначивши: «Це один із найбільших законопроектів, кодексів, які ми розглядали за час своєї каденції».

«Я cподіваюcь і вірю, що цю масштабну, але дуже важливу роботу Верховна Рада зможе провести і ми зможемо ще на літній сесії прийняти Виборчий кодекс з відкритими списками», - підсумував А.Парубій.

На засіданні виступили голови фракцій і груп.

Головуючий надав слово для виступів народним депутатам.

А.Парубій закрив засідання.