Новини

21 липня 2019, 12:40

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

докладніше
21 липня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів м.Торецьк з п’ятою річницею звільнення від російської окупації

докладніше
19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
31 травня 2019, 17:14

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у конференції Східного партнерства Балтійської асамблеї

 
31 травня в м.Вільнюс (Литовська Республіка) в рамках Балтійської асамблеї відбулася конференція Східного партнерства, в якій взяла участь Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко та Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець.

У ході конференції Голова Комітету наголосила, що 10 років з моменту заснування ініціативи Східного партнерства безумовно були непростими. Найскладнішим викликом стала безпека, свідченням цього стала російська військова агресія, жертвами якої стали Молдова, Грузія, Україна разом з іншими країнами. Проте це виклик, з котрим всім потрібно боротися.

Г.Гопко зауважила, що європейська спільнота постала перед серйозними проблемами міграції, тероризму, гібридних загроз, антиєвропейської пропаганди, зростання популізму та євроскептицизму. Проте ЄС має зберегти політичну важливість ініціативи Східного партнерства і продемонструвати динаміку розвитку відносин, що відповідають потребам, очікуванням та інтересам партнерів.

У той же час О.Юринець відзначила, що для асоційованих членів довгострокова модель “СхП +" повинна слугувати конкретною дорожньою картою для більш цілеспрямованої співпраці задля поглиблення галузевої та економічної інтеграції у пріоритетних секторах, орієнтація на надання практичних результатів для громадян країн Східного партнерства.

Г.Гопко висловила сподівання на продовження політики відкритих дверей з боку ЄС, особливо для тих держав, які повністю виконують відповідні критерії.У ході візиту до м.Вільнюс Г.Гопко провела також низку двосторонніх зустрічей, зокрема із колишнім Прем'єр-міністром Литовської Республіки Гядімінасом Кіркіласом та із заступником Голови Комітету з питань європейської інтеграції Сейму Литовської Республіки, а з липня 2019 року - депутатом Європейського парламенту Андрюсом Кубілюсом. У ході зустрічей Г.Гопко подякувала за послідовну підтримку України з боку Литви, а також за просування Плану Маршалла для України. Сторони обговорили внутрішньополітичну ситуацію після президентських виборів в обох країнах.

У свою чергу, А.Кубілюс поінформував щодо висування нової амбітної ініціативи – «Україна-2027», яка полягає в тому, щоб домогтися в 2027 році, коли Литва вдруге стане країною-головою в ЄС, ухвалення рішення про майбутнє членство України (а також Грузії і Молдови) шляхом надання Україні статусу країни-кандидата в члени Європейського Союзу, готовності відкрити перші розділи переговорів і скласти їх чіткий графік.