Новини

14 листопада 2019, 16:41

Триває вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
14 листопада 2019, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони""

докладніше
14 листопада 2019, 14:30

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

докладніше
14 листопада 2019, 14:10

Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
14 листопада 2019, 12:55

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
14 листопада 2019, 10:15

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув питання про утворення двох ТСК

докладніше
14 листопада 2019, 09:51

Комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

докладніше
14 листопада 2019, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 листопада

докладніше
14 листопада 2019, 09:10

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
14 листопада 2019, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 14 листопада

докладніше
13 листопада 2019, 20:13

Руслан Стефанчук відзначив особливу роль ПРООН в інтеграції Цілей сталого розвитку у процес стратегічного планування розвитку України

докладніше
13 листопада 2019, 18:29

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували концепцію «Закону про медіа»

докладніше
13 листопада 2019, 17:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики підтримує законопроект щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва та обігу спирту етилового (відео)

докладніше
13 листопада 2019, 15:29

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
31 травня 2019, 17:14

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у конференції Східного партнерства Балтійської асамблеї

 
31 травня в м.Вільнюс (Литовська Республіка) в рамках Балтійської асамблеї відбулася конференція Східного партнерства, в якій взяла участь Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко та Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець.

У ході конференції Голова Комітету наголосила, що 10 років з моменту заснування ініціативи Східного партнерства безумовно були непростими. Найскладнішим викликом стала безпека, свідченням цього стала російська військова агресія, жертвами якої стали Молдова, Грузія, Україна разом з іншими країнами. Проте це виклик, з котрим всім потрібно боротися.

Г.Гопко зауважила, що європейська спільнота постала перед серйозними проблемами міграції, тероризму, гібридних загроз, антиєвропейської пропаганди, зростання популізму та євроскептицизму. Проте ЄС має зберегти політичну важливість ініціативи Східного партнерства і продемонструвати динаміку розвитку відносин, що відповідають потребам, очікуванням та інтересам партнерів.

У той же час О.Юринець відзначила, що для асоційованих членів довгострокова модель “СхП +" повинна слугувати конкретною дорожньою картою для більш цілеспрямованої співпраці задля поглиблення галузевої та економічної інтеграції у пріоритетних секторах, орієнтація на надання практичних результатів для громадян країн Східного партнерства.

Г.Гопко висловила сподівання на продовження політики відкритих дверей з боку ЄС, особливо для тих держав, які повністю виконують відповідні критерії.У ході візиту до м.Вільнюс Г.Гопко провела також низку двосторонніх зустрічей, зокрема із колишнім Прем'єр-міністром Литовської Республіки Гядімінасом Кіркіласом та із заступником Голови Комітету з питань європейської інтеграції Сейму Литовської Республіки, а з липня 2019 року - депутатом Європейського парламенту Андрюсом Кубілюсом. У ході зустрічей Г.Гопко подякувала за послідовну підтримку України з боку Литви, а також за просування Плану Маршалла для України. Сторони обговорили внутрішньополітичну ситуацію після президентських виборів в обох країнах.

У свою чергу, А.Кубілюс поінформував щодо висування нової амбітної ініціативи – «Україна-2027», яка полягає в тому, щоб домогтися в 2027 році, коли Литва вдруге стане країною-головою в ЄС, ухвалення рішення про майбутнє членство України (а також Грузії і Молдови) шляхом надання Україні статусу країни-кандидата в члени Європейського Союзу, готовності відкрити перші розділи переговорів і скласти їх чіткий графік.