Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 червня 2019, 09:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У №22 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань»

У черговому номері збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва, який побачив світ 31 травня, опубліковано ряд законів та постанов Верховної Ради.

Так, опубліковано Закон України «Про внесення зміни до статті 8 Закону України “Про протимінну діяльність в Україні”  щодо удосконалення механізмів залучення коштів для фінансування заходів протимінної діяльності».

Даним законом Верховна Рада постановляє частину другу статті 8 Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" викласти в такій редакції:

«2. Для фінансування заходів протимінної діяльності можуть залучатися фінансові ресурси донорів, включаючи міжнародну технічну допомогу, поворотну та безповоротну фінансову допомогу міжнародних організацій, благодійну допомогу, а також інші види допомоги, не заборонені законодавством України». Далі визначається порядок зарахування та використання залучених від донорів фінансових ресурсів.

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано текст Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів».

Закон передбачає внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Кримінального кодекс України, якими посилюється відповідальність за незаконну заготівлю деревини і знищення насаджень.

Обидва закони набрали чинності 19 травня 2019 року.

У черговому номері збірника також опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань».

Законом вносяться зміни до Законів України "Про оперативно-розшукову діяльність" та "Про Державне бюро розслідувань", якими зокрема: встановлюються кваліфікаційні вимоги до директорів територіальних управлінь, керівників підрозділів (управлінь) центрального апарату та керівника підрозділу внутрішнього контролю ДБР; врегульовуються питання притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників Бюро; уточняється місцезнаходження його територіальних органів; доповнюється перелік підрозділів ДБР, які мають право здійснювати оперативно-розшукову діяльність; встановлюється та затверджується текст присяги осіб рядового і начальницького складу.

Закон набрав чинності 22 травня 2019 року.

Опубліковано текст Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про електронні довірчі послуги”. Внесеними змінами забезпечується використання нового понятійного апарату, запровадженого у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Закон набрав чинності 22 травня 2019 року.

У №22 Відомостей опубліковано дві Постанови Верховної Ради України: «Про внесення зміни до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання» та «Про проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого складенню присяги Українському народові новообраним Президентом України».

Також у цьому номері оприлюднено зміни в адміністративно-територіальному устрої України.

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», статті 139 Регламенту Верховної Ради України, Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».