Новини

17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше
17 липня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 липня

докладніше
16 липня 2019, 15:30

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки провів круглий стіл: "Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики" (відео)

докладніше
16 липня 2019, 13:29

У першому півріччі 2019 року до Верховної Ради надійшло 32,4 тисячі пропозицій, заяв і скарг громадян

докладніше
16 липня 2019, 10:43

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи протягом десятої сесії

докладніше
16 липня 2019, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 липня

докладніше
15 липня 2019, 16:35

Відбулось заключне засідання Комітету з питань європейської інтеграції

докладніше
15 липня 2019, 15:15

Про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України та початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
15 липня 2019, 11:51

У Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулася презентація спортивного проекту: "Діджиталізація спорту в Україні" (відео)

докладніше
15 липня 2019, 10:03

У №28 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано закон щодо імплементації актів законодавства ЄС у сфері технічного регулювання

докладніше
12 липня 2019, 17:50

Голова Парламенту Андрій Парубій підбив підсумки роботи Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
12 липня 2019, 16:43

І.Геращенко: «Новий Виборчий кодекс містить важливі зміни і дає надію на створення в Україні справжніх партій - з чітко окресленою ідеологією»

докладніше
12 липня 2019, 15:39

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
31 травня 2019, 09:35

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 31 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Верховна Рада не прийняла відставку Прем'єр-міністра

Людей різних поглядів та конфесій об'єднує молитва

Нещасний випадок на шахті "Лісова"

Кредит довіри, який не можна проігнорувати

Сьогодні у столичних школах пролунає останній дзвоник

 

Верховна Рада не прийняла відставку Прем'єр-міністра

Ранкове засідання 30 травня.

Верховна Рада не підтримала проект постанови про відставку Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана - "За" проголосували лише 97 народних депутатів.

Глава парламенту Андрій Парубій зазначив, що згідно з частиною 2 статті 115 Конституції України, частиною 1 статті 15 Закону "Про Кабінет Міністрів України" Прем'єр-міністр має право заявити Верховній Раді про свою відставку. Повідомивши, що глава уряду надіслав свою заяву до парламенту 23 травня цього року, він надав Володимиру Гройсману слово для виступу.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман укотре заявив, що ніколи не тримався за посаду, тож не збирається триматися й тепер. "Три роки тому в цій залі ви прийняли рішення підтримати мою кандидатуру на посаду Прем'єр-міністра. Я сказав, що моїм завданням було забезпечити стабільність і не допустити кризових явищ. Тому рішення, які ми приймали, стосувалися того, щоб досягти цих цілей", - сказав він та підкреслив, що завжди був відповідальним і ніколи не боявся відповідальності. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/317698)

Людей різних поглядів та конфесій об'єднує молитва

Учора в столичному "Українському домі" відбувся восьмий Національний молитовний сніданок, присвячений Року сім'ї.

Цьогоріч захід зібрав рекордну кількість гостей - майже тисячу учасників, серед яких - політики та релігійні діячі, представники різних політичних поглядів та конфесій, іноземні гості.

Із керівництва держави участь у Молитовному сніданку взяв Голова Верховної Ради України Андрій Парубій (на знімку вгорі), із нової влади, зокрема, був присутній Секретар РНБО Олександр Данилюк, а також урядовці, народні депутати України із різних фракцій, представники наукової та творчої еліти, зірки шоу-бізнесу, військові капелани, котрі прибули з передової, вдови та діти загиблих учасників АТО з різних куточків України та інші. Серед іноземних гостей були європарламентарії, конгресмен США, друг України Тім Уолберг, керівник делегації Духовної ради Білого дому Джеймс Гарлоу, почесні гості з Британії, Ізраїлю, Польщі, Угорщини, Німеччини, Естонії, Сербії, Болгарії, Швейцарії, Аргентини, Молдови, Білорусі та інших країн. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/317704)

Нещасний випадок на шахті "Лісова"

На Львівщині в Сокальському районі вночі 29 травня внаслідок обвалу породи на шахті "Лісова" загинули двоє осіб.

Це 22-річний Михайло Турко, який пропрацював лише дев'ять місяців, і 48- річний Михайло Павлик, батько трьох дітей, стаж роботи якого - 18 років.

Нещасний випадок стався на стику бортового штреку пласта "Сокальський", де, як запевняє керівництво ДП "Львіввугілля", шахтарів не мало бути. (читайте у «Голосі України» на 1, 16 стор. >>> article/317721)

Кредит довіри, який не можна проігнорувати

Мені розповіли історію, яка ідеально лягає у канву цієї публікації. Тому редагувати у ній нічого не буду, а переповім, як почув.

Із Сум до Києва регулярно ходить поїзд, який вирушає о пів на шосту і прибуває до столиці о десятій ранку. Ідеальний потяг, якщо говорити про час. Але щодо зручності і комфорту, то вони залишають бажати кращого: всі місця сидячі, тому якщо перед поїздкою недоспав, прилягти не вдасться. (читайте у «Голосі України» на 5 стор. >>> article/317691)

Сьогодні у столичних школах пролунає останній дзвоник

Сьогодні, 31 травня, у столичних школах пролунають останні дзвоники. Попереду в молодших школярів - літні табори та розваги, а на одинадцятикласників чекають випускні бали та напружена вступна кампанія.

Екзаменаційна сесія триватиме і в червні - випускники дев'ятих класів складатимуть іспити (з 4.06.2019 р. до 13.06.2019 р.), а одинадцятих - державну підсумкову атестацію у формі ЗНО (до 13 червня включно). Документи про освіту випускникам 11-х класів урочисто вручатимуть 26 і 27 червня. (читайте у «Голосі України» на 14 стор. >>> article/317728)

 

Повний випуск «Голосу України» від 31.05.2019 на сайті http://www.golos.com.ua