Новини

11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше
10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше
10 грудня 2019, 17:31

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у порядку контролю розглянув питання "Про стан виконання рішень Конституційного Суду України"

докладніше
10 грудня 2019, 17:20

У Комітеті з питань економічного розвитку відбулася зустріч із учасниками міжнародної конференції "Малі медіа в Україні та Німеччині"

докладніше
10 грудня 2019, 16:10

Про прийом пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя

докладніше
10 грудня 2019, 15:15

Питання жінок, миру та безпеки мають стати однією з тем парламентської Асамблеї НАТО в Україні, - Олена Кондратюк під час зустрічі зі спецпредставницею НАТО Клер Хатчінсон

докладніше
10 грудня 2019, 14:16

ЄС-ПРООН розпочала серію тренінгів з мистецтва публічних виступів для народних депутатів України

докладніше
10 грудня 2019, 13:08

За результатами роботи Восьмої пленарної сесії ПА ЄВРОНЕСТ ухвалено надзвичайну резолюцію, присвячену майбутньому «Стратегії Тріо Плюс 2030»

докладніше
10 грудня 2019, 12:15

Верховна Рада вже зробила стрімкий ривок стосовно забезпечення гендерної рівності, - Дмитро Разумков

докладніше
10 грудня 2019, 10:31

Ми боремось не проти когось, а за кращий світ та нові можливості для всіх, - Олена Кондратюк на третьому Українському жіночому конгресі

докладніше
10 грудня 2019, 09:29

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулася зустріч з Помічником заступника Генерального секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Гордоном "Скіп" Девісом

докладніше
09 грудня 2019, 17:58

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулась робоча зустріч з делегатами Представництва НАТО в Україні

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 травня 2019, 13:20

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

Відкриваючи засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій зазначив, що хотів би, щоб на Погоджувальній раді був обговорений, не тільки порядок денний на цей тиждень, а й концепція роботи Парламенту на найближчі кілька тижнів.

Він також повідомив, що на засіданні Погоджувальної ради присутній представник Президента України Руслан Стефанчук.

А.Парубій звернув увагу, що під час консультацій з Президентом Володимиром Зеленським голів парламентських груп і фракцій не було досягнуто домовленості про внесення змін до законодавства щодо проведення виборів до Верховної Ради за закритими партійними списками. Він повідомив, що вимагав ведення стенограми і відеозапису під час зустрічі і «ніякого компромісу ні, тим більше консенсусу, не було досягнуто стосовно закритих списків».

Голова Парламенту звернувся з проханням надалі не дискредитувати найвищий законодавчий орган України і голів фракцій, а також з вимогою: «Публічно надати стенограму наших консультацій». «Я дав ще тиждень тому офіційний запит щоб ця стенограма була передана усім учасникам зустрічі, адже ми обговорювали не приватні моменти – це проходили консультації передбачені Конституцією», - сказав він, висловившись за прозорість.

Водночас А.Парубій наголосив, що, на його думку, Парламент має прийняти Виборчий кодекс із відкритими списками. «Я вважаю, це велике зобов’язання Верховної Ради України цього скликання», - сказав він.

Голова Верховної Ради дав доручення голові Комітету з питань правової політики та правосуддя негайно підготувати до розгляду у другому читанні Виборчий кодекс, щоб з наступного пленарного тижня його міг розглянути Парламент.

Спікер підкреслив, що Верховна Рада також має розглянути закон про імпічмент Президента. «Ми повинні в найближчий період розглянути законопроект про тимчасові слідчі комісії», - сказав він і дав відповідне доручення Комітету з питань Регламенту та організаційної роботи Верховної Ради України.

За словами А.Парубія, цей пленарний тиждень розпочнеться із завершення розгляду проекту Закону «Про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про виконавче провадження" щодо звільнення органів місцевого самоврядування від сплати авансового внеску для проведення виконавчих дій» (№ 6447).

Також у вівторок планується розглянути блок соціальних питань і питань місцевого самоврядування. На цей же день пропонується блок безпекових питань, зокрема про уніфікацію військових звань із званнями НАТО.

На четвер планується блок питань аграрної політики, також Верховна Рада має розглянути питання про відставку Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України. Якщо буде рішення Комітету, то розпочнеться розгляд законопроекту щодо ТСК.

Головуючий надав слово для виступу Першому заступнику Голови Верхової Ради Ірині Геращенко, яка виклала своє бачення поточного пленарного тижня.

На засіданні виступили голови фракцій і груп.


Голова Рахункової палати Валерій Пацкан на Погоджувальній раді повідомив про готовність виступити у Парламенті із звітом про діяльність підпорядкованого йому органу.

Також на засіданні виступили представник Президента у Верховній Раді Р.Стефанчук і Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Свою позицію стосовно порядку денного представили керівники Комітетів Верховної Ради і окремі народні депутати.

Щодо питань, які порушили народні депутати під час Погоджувальної ради, виступив С.Кубів.

Головуючий закрив засідання.