Новини

20 вересня 2019, 09:03

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 20 вересня

докладніше
19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 травня 2019, 09:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Президент України своїм Указом достроково припинив повноваження парламенту і призначив позачергові вибори на 21 липня 2019 року

У Радбезі відмовилися обговорювати "мовний закон"

МВФ - Україна: транш в обмін на реформи

Учитися, учитися, учитися...

 

Президент України своїм Указом достроково припинив повноваження парламенту і призначив позачергові вибори на 21 липня 2019 року

А перед цим Верховна Рада під час позачергового засідання може розглянути зміни до закону про вибори щодо скасування мажоритарної виборчої системи, зменшення виборчого бар'єра та запровадження імперативного мандата. Про це стало відомо після вчорашніх консультацій Президента Володимира Зеленського з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, Першим заступником і заступником Голови Верховної Ради Іриною Геращенко та Оксаною Сироїд, а також з лідерами парламентських фракцій і депутатських груп. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/317300)

У Радбезі відмовилися обговорювати "мовний закон"

Рада Безпеки ООН відмовилася проводити 20 травня засідання, присвячене українському "мовному закону", на чому наполягала Російська Федерація.

"Ми протестуємо проти проведення цього засідання та закликаємо інших членів проголосувати проти ухвалення його порядку денного", - заявив постійний представник Франції при ООН Франсуа Делатр. За словами Делатра, ухвалений 25 квітня закон не можна ставити на один рівень з важкою гуманітарною ситуацією на Донбасі. Постійний представник Франції наголосив, що Росія навмисно ініціювала це засідання спеціально в день інавгурації нового Президента України Володимира Зеленського, щоб використати Раду Безпеки для своїх цілей, повідомляє Укрінформ. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/317288)

МВФ - Україна: транш в обмін на реформи

Відучора в Україні почала працювати місія Міжнародного валютного фонду. Її мета - дати оцінку реформам, які уряд зобов'язався провести в межах нової програми співпраці, започаткованої у грудні минулого року. Як повідомляє "Громадське", місія фонду перебуватиме в нашій державі два тижні. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/317287)

Учитися, учитися, учитися...

Досвідчений юрист Олексій Ющик міркує про те, що політичній еліті України не завадило б набратися більш високої політичної та правової культури.

Якщо в Росії є дві біди - дурні та дороги, то Україні з лишком вистачає однієї - дурнів у владі. Недарма з'явився жарт: дурнів у нас мало, але їх розставлено так грамотно, що трапляються на кожному кроці. Таке враження, що комусь дуже потрібно, щоб розумний народ переймався хворою головою... (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/317284)

 

Повний випуск «Голосу України» від 22.05.2019 на сайті http://www.golos.com.ua