Новини

14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше
13 червня 2019, 09:46

Ірина Геращенко: «Збільшення представництва жінок у секторі безпеки та оборони та посилення їх ролі у миротворчих процесах - мета нової платформи «Безпека.Жінки.Мир»»

докладніше
13 червня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів Маріуполя з п’ятою річницею звільнення міста від російської окупації

докладніше
12 червня 2019, 17:30

Відбувся тренінг "Основи громадянської парламентської освіти"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 травня 2019, 09:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

На одній виставці - тисячоліття Української державності

У Биківні вшанували пам'ять замордованих у роки комуністичного терору

Путінська "ксива": градус сприйняття

 

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

На спеціальному урочистому засіданні Верховної Ради України відбулася церемонія складання присяги новообраним Президентом України Володимиром Зеленським перед українським народом.

Учора на спеціальному урочистому засіданні Верховної Ради України відбулася церемонія складання присяги новообраним Президентом України Володимиром Зеленським перед українським народом. Нинішня інавгурація відбулася дуже емоційно і з очікуваними "фішками", новаціями, яких не було на церемоніях попередніх Президентів. А в інавгураційній промові новий глава держави заявив, що розпускає Верховну Раду України восьмого скликання. Головна "фішка" - ближче до людей. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/317238)

На одній виставці - тисячоліття Української державності

Унікальна виставка - "Українська державність: витоки, етапи становлення та розвитку", що відбувалася 17-18 травня у Національному центрі ділового і культурного співробітництва "Український дім", продовжить свою роботу в державних установах, вищих навчальних закладах, бібліотеках та в інтернет- просторі. Відкриваючи експозицію, одним із експонатів якої став фотолітопис, що розповідає про Україну від найдавніших часів - кам'яного віку, Трипілля, кімерійців та скіфів, про перші державні утворення на наших теренах, перші згадки про них у хроніках і літописах і про сьогодення, ініціатор та керівник проекту Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів зазначив, що всі матеріали, зібрані у книзі, яка налічує 650 сторінок, оцифрують. Електронна версія виставки має бути доступною для всіх зацікавлених. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/317261)

У Биківні вшанували пам'ять замордованих у роки комуністичного терору

У Національному історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили" у третю неділю травня відбулися заходи з ушанування пам'яті жертв політичних репресій).

Тут, де "дерева ростуть з людської крові", - найбільше в Україні місце поховань розстріляних у період Великого терору - у 1937-1938 роках та пізніше. У Биківнянських могилах, де, за різними даними, поховано від 30 до 100 тисяч, - митрополит УАПЦ Василь Липківський, письменники Михайль Семенко, Вероніка Черняхівська, Майк Йогансен, всесвітньо відомий художник Михайло Бойчук, академік Петро Супруненко. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/317263)

Путінська "ксива": градус сприйняття

Указ президента РФ В. Путіна про спрощене отримання російських паспортів жителями ОРДЛО не обговорює сьогодні хіба що лінивий. Який телеканал не включи - скрізь народні депутати та політики висловлюють свою точку зору та дають оцінку таким діям керівника країни-агресора. А що думають з цього приводу і як збираються вчиняти жителі територій по обидва береги Сіверського Донця? Яка ціна російського громадянства? (читайте у «Голосі України» на 6 стор. >>> article/317229)

 

Повний випуск «Голосу України» від 21.05.2019 на сайті http://www.golos.com.ua