Новини

20 серпня 2019, 09:39

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 серпня

докладніше
19 серпня 2019, 15:51

З ініціативи голови Комітету у закордонних справах Г.Гопко відбулася прес-конференція на тему: «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту ІХ скликання»

докладніше
16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше
08 серпня 2019, 15:31

Перше засідання Підготовчої депутатської групи

докладніше
07 серпня 2019, 16:32

Комітет з питань охорони здоров’я протягом своєї діяльності у Верховній Раді VIII скликання провів 70 засідань «круглих столів» з обговорення суспільно значущих проблем

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 травня 2019, 09:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

На одній виставці - тисячоліття Української державності

У Биківні вшанували пам'ять замордованих у роки комуністичного терору

Путінська "ксива": градус сприйняття

 

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

На спеціальному урочистому засіданні Верховної Ради України відбулася церемонія складання присяги новообраним Президентом України Володимиром Зеленським перед українським народом.

Учора на спеціальному урочистому засіданні Верховної Ради України відбулася церемонія складання присяги новообраним Президентом України Володимиром Зеленським перед українським народом. Нинішня інавгурація відбулася дуже емоційно і з очікуваними "фішками", новаціями, яких не було на церемоніях попередніх Президентів. А в інавгураційній промові новий глава держави заявив, що розпускає Верховну Раду України восьмого скликання. Головна "фішка" - ближче до людей. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/317238)

На одній виставці - тисячоліття Української державності

Унікальна виставка - "Українська державність: витоки, етапи становлення та розвитку", що відбувалася 17-18 травня у Національному центрі ділового і культурного співробітництва "Український дім", продовжить свою роботу в державних установах, вищих навчальних закладах, бібліотеках та в інтернет- просторі. Відкриваючи експозицію, одним із експонатів якої став фотолітопис, що розповідає про Україну від найдавніших часів - кам'яного віку, Трипілля, кімерійців та скіфів, про перші державні утворення на наших теренах, перші згадки про них у хроніках і літописах і про сьогодення, ініціатор та керівник проекту Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів зазначив, що всі матеріали, зібрані у книзі, яка налічує 650 сторінок, оцифрують. Електронна версія виставки має бути доступною для всіх зацікавлених. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/317261)

У Биківні вшанували пам'ять замордованих у роки комуністичного терору

У Національному історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили" у третю неділю травня відбулися заходи з ушанування пам'яті жертв політичних репресій).

Тут, де "дерева ростуть з людської крові", - найбільше в Україні місце поховань розстріляних у період Великого терору - у 1937-1938 роках та пізніше. У Биківнянських могилах, де, за різними даними, поховано від 30 до 100 тисяч, - митрополит УАПЦ Василь Липківський, письменники Михайль Семенко, Вероніка Черняхівська, Майк Йогансен, всесвітньо відомий художник Михайло Бойчук, академік Петро Супруненко. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/317263)

Путінська "ксива": градус сприйняття

Указ президента РФ В. Путіна про спрощене отримання російських паспортів жителями ОРДЛО не обговорює сьогодні хіба що лінивий. Який телеканал не включи - скрізь народні депутати та політики висловлюють свою точку зору та дають оцінку таким діям керівника країни-агресора. А що думають з цього приводу і як збираються вчиняти жителі територій по обидва береги Сіверського Донця? Яка ціна російського громадянства? (читайте у «Голосі України» на 6 стор. >>> article/317229)

 

Повний випуск «Голосу України» від 21.05.2019 на сайті http://www.golos.com.ua