Новини

07 липня 2020, 10:10

Огляд головних тем «Голосу України» від 7 липня

докладніше
07 липня 2020, 09:45

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Закону «Про публічні електронні реєстри»

докладніше
06 липня 2020, 14:30

Комітет з питань молоді і спорту підтримав законопроект про забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною

докладніше
06 липня 2020, 12:04

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув ряд законопроектів на предмет відповідності праву ЄС та зобов’язанням України за Угодою про асоціацію

докладніше
06 липня 2020, 10:17

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

докладніше
05 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

докладніше
04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 травня 2019, 09:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

На одній виставці - тисячоліття Української державності

У Биківні вшанували пам'ять замордованих у роки комуністичного терору

Путінська "ксива": градус сприйняття

 

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

На спеціальному урочистому засіданні Верховної Ради України відбулася церемонія складання присяги новообраним Президентом України Володимиром Зеленським перед українським народом.

Учора на спеціальному урочистому засіданні Верховної Ради України відбулася церемонія складання присяги новообраним Президентом України Володимиром Зеленським перед українським народом. Нинішня інавгурація відбулася дуже емоційно і з очікуваними "фішками", новаціями, яких не було на церемоніях попередніх Президентів. А в інавгураційній промові новий глава держави заявив, що розпускає Верховну Раду України восьмого скликання. Головна "фішка" - ближче до людей. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/317238)

На одній виставці - тисячоліття Української державності

Унікальна виставка - "Українська державність: витоки, етапи становлення та розвитку", що відбувалася 17-18 травня у Національному центрі ділового і культурного співробітництва "Український дім", продовжить свою роботу в державних установах, вищих навчальних закладах, бібліотеках та в інтернет- просторі. Відкриваючи експозицію, одним із експонатів якої став фотолітопис, що розповідає про Україну від найдавніших часів - кам'яного віку, Трипілля, кімерійців та скіфів, про перші державні утворення на наших теренах, перші згадки про них у хроніках і літописах і про сьогодення, ініціатор та керівник проекту Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів зазначив, що всі матеріали, зібрані у книзі, яка налічує 650 сторінок, оцифрують. Електронна версія виставки має бути доступною для всіх зацікавлених. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/317261)

У Биківні вшанували пам'ять замордованих у роки комуністичного терору

У Національному історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили" у третю неділю травня відбулися заходи з ушанування пам'яті жертв політичних репресій).

Тут, де "дерева ростуть з людської крові", - найбільше в Україні місце поховань розстріляних у період Великого терору - у 1937-1938 роках та пізніше. У Биківнянських могилах, де, за різними даними, поховано від 30 до 100 тисяч, - митрополит УАПЦ Василь Липківський, письменники Михайль Семенко, Вероніка Черняхівська, Майк Йогансен, всесвітньо відомий художник Михайло Бойчук, академік Петро Супруненко. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/317263)

Путінська "ксива": градус сприйняття

Указ президента РФ В. Путіна про спрощене отримання російських паспортів жителями ОРДЛО не обговорює сьогодні хіба що лінивий. Який телеканал не включи - скрізь народні депутати та політики висловлюють свою точку зору та дають оцінку таким діям керівника країни-агресора. А що думають з цього приводу і як збираються вчиняти жителі територій по обидва береги Сіверського Донця? Яка ціна російського громадянства? (читайте у «Голосі України» на 6 стор. >>> article/317229)

 

Повний випуск «Голосу України» від 21.05.2019 на сайті http://www.golos.com.ua