Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 травня 2019, 12:28

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради

Побачив світ черговий номер збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва.

У №20 опубліковано ряд постанов Верховної Ради України:

- «Про внесення змін до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання», якою Верховна Рада України постановляє: Включити до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 7 лютого 2019 року № 2679-VIII, законопроекти згідно з переліком, що додається. Постанова набула чинності з моменту її прийняття 25 квітня 2019 року;

- «Про проведення у 2020 році весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору». Відповідно до взаємоузгодженої домовленості між Верховною Радою України та Парламентською асамблеєю Організації Північноатлантичного договору, Верховна Рада України постановляє: Провести весняну сесію Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору у період з 22 по 25 травня 2020 року в м. Києві. Постановою утворено Організаційний комітет з підготовки і проведення даного заходу;

- «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Ради Європи та їхніх парламентських асамблей, Європейського парламенту, Міжпарламентського союзу, парламентів та урядів держав — членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Канади, Північноатлантичного альянсу, дипломатичних представництв іноземних держав в Україні щодо злочинного рішення керівництва Російської Федерації про видачу російських паспортів громадянам України  на тимчасово окупованих Росією територіях Донбасу». Верховна Рада України даною постановою схвалює текст Звернення Верховної Ради України до міжнародної спільноти, в якому рішуче засуджує агресивні дії керівництва Російської Федерації, акцентує на неприпустимості відходу від виконання Росією норм міжнародного права і міжнародних договорів та ескалації напруженості на Донбасі.

Верховна Рада України підтримує ініціативу Президента України П.Порошенка щодо якнайшвидшого розгляду даного питання в рамках Ради Безпеки ООН, а також інших міжнародних форматах, зокрема в ОБСЄ та ЄС.

«У зв’язку з цим Верховна Рада України звертається із наполегливим закликом засудити вищезазначені деструктивні дії Російської Федерації, які грубо порушують державний суверенітет та територіальну цілісність України, права людини і громадянина в Україні, консолідувати спільні з Україною зусилля з протидії агресивним діям Російської Федерації та вжити заходів щодо посилення у зв’язку з цим режиму міжнародних санкцій, спрямованих проти Російської Федерації», - сказано у затвердженому Постановою Зверненні.

Верховна Рада України також вимагає від Президента Російської Федерації В.Путіна скасувати Указ, який «є грубим втручанням у внутрішні справи України, підтвердженням і посиленням незаконної окупації українського Донбасу».

Дана Постанова набрала чинності 25 квітня 2019 року.

Окрім того, в №20 опубліковано постанови про прийняття за основу проектів законів: Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання; Про режим спільного транзиту, і Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України. Головним комітетам доручено доопрацювати зазначені законопроекти та внести на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», статті 139 Регламенту Верховної Ради України, Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».