Новини

18 червня 2019, 12:03

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

докладніше
18 червня 2019, 11:03

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє про необхідність презентації Виборчого кодексу з метою роз’яснення його переваг суспільству

докладніше
14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 12:35

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму провів слухання на тему: "Соціальний захист молоді та інших вразливих категорій населення"

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 квітня 2019, 09:21

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Де мова - там перемога! Бо це наймогутніша зброя!

Російська Федерація знову перетнула червоні лінії

РФ має поважати територіальну цілісність

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії.

 

Де мова - там перемога! Бо це наймогутніша зброя!

Верховна Рада 278 голосами ухвалила в цілому законопроект про функціонування української мови як державної.

Відкривши засідання, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Чистим четвергом та нагадав, що саме в Чистий четвер 2015 року, чотири роки тому, було ухвалено пакет законів про декомунізацію.

"Сьогодні, у Чистий четвер, ми ухвалюємо ще один доленосний закон для відновлення історичної справедливості, утвердження української ідентичності. Це закон про українську мову як державну! Українська держава має державну мову - це українська мова! Ми, український парламент, приймаючи закон про функціонування української мови як державної, виконуємо свій обов'язок!" - сказав він та підкреслив, що українська мова - це наша наймогутніша зброя. "Імперська Росія завжди робила все, щоби вибити її нам із рук. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316482)

Російська Федерація знову перетнула червоні лінії

Україна відреагувала на те, що президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Президент Петро Порошенко виступив із заявою про те, що дії Росії - це чергове безпрецедентне втручання у внутрішні справи незалежної держави, брутальне порушення суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України й повне попрання своїх зобов'язань у рамках Мінських домовленостей.(читайте у «Голосі України» на 1, 9 стор. >>> article/316465)

РФ має поважати територіальну цілісність

"Російська незаконна окупація Криму та міста Севастополя і триваюче втручання в Україні є незаконними відповідно до міжнародного права. Україна обрала євроатлантичне майбутнє. Росія має поважати суверенне рішення України, її незалежність та територіальну цілісність... Доки цього не станеться, і мови не може бути про повернення до нормальних відносин з Росією", - заявив британський депутат, державний міністр з питань Європи та Америки Алан Дункан, виступаючи в середу під час дебатів щодо російської анексії Криму в британському парламенті. Відео виступу депутата на своїй сторінці у Фейсбуці розмістило Посольство України у Великій Британії. (читайте у «Голосі України» на 1, 9 стор. >>> article/316467)

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Сьогодні, 26 квітня, ми згадуємо наймасштабнішу екологічну і техногенну катастрофу в новітній історії - аварію на Чорнобильській атомній електростанції.

33 роки тому весь світ потрясла страшна новина про катастрофу в Україні. Ця трагічна подія вплинула на життя не лише України та українців, а й усього людства. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316459)

 

Повний випуск «Голосу України» від 26.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua