Новини

03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
03 липня 2020, 10:43

Комітет з питань свободи слова розглянув звернення представників ЗМІ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
25 квітня 2019, 09:39

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Тільки за крок до історичного рішення

Підраховано 100 відсотків електронних протоколів

У парламенті презентували сотню найскладніших за технікою виконання та орнаментикою писанок

Швидкість змін залежить від швидкості ухвалення рішень

 

Тільки за крок до історичного рішення

Робота розпочалася із виступу на вимогу двох фракцій - "Народний фронт" та "Блок Петра Порошенка" - Максима Бурбака. Він наголосив на тому, що парламент восьмого скликання ввійшов у історію як законодавчий орган із прозахідною та проєвропейською конституційною більшістю. Народні депутати зробили багато для того, щоб закарбувати в Основному Законі незмінність курсу на членство в НАТО та ЄС, щоб назавжди позбутися радянського спадку, зауважив М. Бурбак.

"Ми щодня тут боремося за українську мову та ідентичність, за право бути українцями в демократичній Україні, - сказав очільник фракції "Народний фронт". - Ми дали старт небувалим досі в країні реформам. Але наші вороги весь цей час марять реваншем. Їхні козачки присутні в цій залі. Учора один із них заявив, що спробує нашкребти 150 підписів народних депутатів за відкликання Андрія Парубія з посади глави парламенту. Ми знаємо, хто це робить і за чиєю вказівкою. І знаємо, що реальний задум полягає в тому, щоб за півроку до завершення повноважень відправити Верховну Раду на дострокові вибори. Соратник В. Медведчука А. Портнов роздає із Відня вказівки дестабілізувати Верховну Раду, щоб зіштовхнути країну в прірву колапсу. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316438)

Підраховано 100 відсотків електронних протоколів

Центральна виборча комісія ще надвечір 23 квітня опрацювала 100 відсотків попередніх електронних протоколів про підсумки голосування на виборах Президента України 21 квітня 2019 року в усіх 199 територіальних виборчих округах. Загалом у голосуванні взяли участь 18 мільйонів 491 тисяча 837 громадян України. За кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського віддали свой голос 73,22 відсотка виборців (13 мільйонів 541 тисяча 528 осіб), за Петра Порошенка - 24,45 відсотка виборців (4 мільйони 522 тисячі 320 осіб). 2,31 відсотка виборчих бюлетенів було визнано недійсними. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316425)

У парламенті презентували сотню найскладніших за технікою виконання та орнаментикою писанок

До Великодніх свят у парламенті відбувся майстер-клас з розпису писанок від Ольги Ровецької та презентація колекції писанок.

У відкритті заходу взяли участь голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький, Перший заступник Керівника апарату Верховної Ради України Петро Боднар, заступник Керівника апарату Микола Шевчук, а також народні депутати, співробітники апарату Верховної Ради, представники засобів масової інформації та гості парламенту. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316426)

Швидкість змін залежить від швидкості ухвалення рішень

Відкривши перше після президентських виборів засідання Кабінету Міністрів, прем'єр Володимир Гройсман підкреслив, що уряд і надалі робитиме все можливе для забезпечення стабільного розвитку країни у міжвиборчий період та виконуватиме ті завдання, які визначені програмою діяльності та затребувані суспільством.

В. Гройсман підкреслив, що у найближчі місяці потрібно ухвалити низку законодавчих актів. "Для того, щоб ми були конкурентними та швидко розвивалися, потрібно якнайшвидше змінити систему прийняття рішень у країні, бо іноді лише на формальності ми витрачаємо по півтора-два роки і тільки потім починаємо впровадження тих чи інших змін". За його словами, це, зокрема, стосується захисту реформи децентралізації, що потребує внесення змін до Конституції. А після того, як Кабінет Міністрів ухвалив рішення про розподіл 2,1 мільярда гривень бюджетної субвенції на розвиток об'єднаних територіальних громад, В. Гройсман зазначив, що ці кошти підуть на будівництво, реконструкцію та ремонти тисяч важливих для громад об'єктів. "Ми свою функцію підтримки ОТГ виконуємо", - сказав він. І додав: "Там, де децентралізація не пройшла - вона пройде. Всі це мають усвідомити. Ми доб'ємося того, щоб покриття реформою було 100 відсотків. Що таке децентралізація? Тільки за 2016-2018 рік ОТГ отримали можливості будівництва, реконструкції понад 6000 об'єктів. Це те, що стосується якості життя людей". (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316428)

 

Повний випуск «Голосу України» від 25.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua