Новини

20 травня 2019, 19:25

Ірина Геращенко: «Ми усвідомлюємо відповідальність за необхідність продовження імплементації реформ та розраховуємо на продовження всебічної підтримки України з боку Європейської Комісії»

докладніше
20 травня 2019, 15:47

Член Комітету з питань національної безпеки і оборони Тетяна Чорновол провела особистий прийом громадян

докладніше
20 травня 2019, 13:14

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч з делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі з міністром енергетики Ріком Перрі

докладніше
20 травня 2019, 11:14

Відбулося урочисте засідання Верховної Ради України, присвячене складенню присяги Українському народові новообраним Президентом України Зеленським В.О. (відео)

докладніше
19 травня 2019, 05:00

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

докладніше
18 травня 2019, 05:30

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Європи

докладніше
18 травня 2019, 05:00

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія у зв’язку із 75-ми роковинами депортації кримських татар та інших народів Криму, з нагоди Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу та Дня боротьби за права кримськотатарського народу

докладніше
18 травня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня науки

докладніше
17 травня 2019, 15:35

Відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України, присвячене складенню присяги Українському народові новообраним Президентом України

докладніше
17 травня 2019, 15:30

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
17 травня 2019, 15:23

Стан функціонування Пенсійного фонду України розглянуто у Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

докладніше
17 травня 2019, 15:00

Перший заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко провів особистий прийом громадян

докладніше
17 травня 2019, 14:06

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
17 травня 2019, 12:28

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
24 квітня 2019, 09:24

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 24 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Сьогодні Верховна Рада може завершити розгляд правок до мовного законопроекту

Ці вибори свідчать про демократію

Демократичні і змагальні вибори - це перемога українського народу

Тисячі українців подякували Петрові Порошенку за п'ять років президентства

 

Сьогодні Верховна Рада може завершити розгляд правок до мовного законопроекту

Ранкове засідання 23 квітня. Парламент продовжив розглядати проект закону про забезпечення функціонування української мови як державної (No 5670-д), розгляд якого у другому читанні було розпочато 28 лютого.

На початку ранкового пленарного засідання Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що парламент у четвер, 25 квітня, на Чистий четвер, який відзначатимуть християни східного обряду, може ухвалити в цілому проект закону про забезпечення функціонування української мови як державної (No 5670-д). "На Чистий четвер можемо мати закон про мову", - сказав А. Парубій, висловивши сподівання, що впродовж вівторка-середи парламент завершить розгляд правок до законопроекту, яких залишилося пройти майже 250. А як свідчить практика, зауважив глава парламенту, Верховна Рада розглядає за день майже 200 поправок. Далі, за його словами, збереться на засідання профільний парламентський комітет - з питань культури і духовності - для напрацювання остаточної версії законопроекту. А. Парубій запросив до участі в засіданні комітету представників усіх фракцій та груп, щоб у Чистий четвер (за Юліанським календарем) Верховна Рада змогла проголосувати в цілому узгоджений законопроект. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316374)

Ці вибори свідчать про демократію

Посли країн "Великої сімки" привітали Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах і висловили сподівання на тісну співпрацю в майбутньому. "Ми високо оцінили роботу Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів за створення правових і безпечних умов, що дозволило українським громадянам в повній мірі реалізувати свої демократичні права в рамках чесного виборчого процесу", - йдеться у заяві послів G7, розміщеній у Твіттері. "Посли країн "Великої сімки" також визнають прогрес, якого було досягнуто Україною за час президентства Петра Порошенка, починаючи з 2014 року. Ми підтверджуємо своє зобов'язання підтримувати вибраний Україною шлях та подальше проведення реформ", - наголошено у заяві. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/316354)

Демократичні і змагальні вибори - це перемога українського народу

Відповідно до переданих до Центральної виборчої комісії електронних протоколів за кандидата у Президенти Володимира Зеленського 21 квітня було віддано 73,23 відсотка голосів (13537510 виборців), а за Петра Порошенка - 24,45 відсотка голосів (4520683 голосів).

Учора ЦВК під головуванням Тетяни Сліпачук продовжувала прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки другого туру президентських виборів, яке буде здійснюватися в режимі продовжуваного засідання, що завершиться тільки після прийому останнього з доставлених до комісії протоколів ОВК. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316391)

Тисячі українців подякували Петрові Порошенку за п'ять років президентства

На другий день після дня голосування, 22 квітня, до адміністрації глави держави на Банкову прийшли тисячі українців, щоб подякувати Петрові Порошенку за п'ять років президентства. І за моменти - трагічні і святкові, - які всі ми пережили разом. Це вперше в історії суверенної України, коли люди прийшли до Президента просто сказати "дякую" за служіння країні. За те, що спромігся врятувати суверенітет розтерзаної війною з Росією України й авторитетом та дипломатичністю завоювати підтримку країни серед міжнародної спільноти. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316392)

 

Повний випуск «Голосу України» від 24.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua