Новини

04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
04 червня 2020, 14:37

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук"

докладніше
04 червня 2020, 14:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ"

докладніше
04 червня 2020, 14:20

Комітет з питань транспорту та інфраструктури підтримав законопроекти, направлені на відновлення соціальних гарантій громадянам, які мають право на пільговий проїзд

докладніше
04 червня 2020, 14:09

Прийнято Закон "Про Митний тариф України"

докладніше
04 червня 2020, 13:56

Прийнято Постанову "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення належного соціального захисту дітей – вихованців інтернатних закладів, у тому числі дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа"

докладніше
04 червня 2020, 13:28

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства"

докладніше
04 червня 2020, 13:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
24 квітня 2019, 09:24

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 24 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Сьогодні Верховна Рада може завершити розгляд правок до мовного законопроекту

Ці вибори свідчать про демократію

Демократичні і змагальні вибори - це перемога українського народу

Тисячі українців подякували Петрові Порошенку за п'ять років президентства

 

Сьогодні Верховна Рада може завершити розгляд правок до мовного законопроекту

Ранкове засідання 23 квітня. Парламент продовжив розглядати проект закону про забезпечення функціонування української мови як державної (No 5670-д), розгляд якого у другому читанні було розпочато 28 лютого.

На початку ранкового пленарного засідання Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що парламент у четвер, 25 квітня, на Чистий четвер, який відзначатимуть християни східного обряду, може ухвалити в цілому проект закону про забезпечення функціонування української мови як державної (No 5670-д). "На Чистий четвер можемо мати закон про мову", - сказав А. Парубій, висловивши сподівання, що впродовж вівторка-середи парламент завершить розгляд правок до законопроекту, яких залишилося пройти майже 250. А як свідчить практика, зауважив глава парламенту, Верховна Рада розглядає за день майже 200 поправок. Далі, за його словами, збереться на засідання профільний парламентський комітет - з питань культури і духовності - для напрацювання остаточної версії законопроекту. А. Парубій запросив до участі в засіданні комітету представників усіх фракцій та груп, щоб у Чистий четвер (за Юліанським календарем) Верховна Рада змогла проголосувати в цілому узгоджений законопроект. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316374)

Ці вибори свідчать про демократію

Посли країн "Великої сімки" привітали Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах і висловили сподівання на тісну співпрацю в майбутньому. "Ми високо оцінили роботу Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів за створення правових і безпечних умов, що дозволило українським громадянам в повній мірі реалізувати свої демократичні права в рамках чесного виборчого процесу", - йдеться у заяві послів G7, розміщеній у Твіттері. "Посли країн "Великої сімки" також визнають прогрес, якого було досягнуто Україною за час президентства Петра Порошенка, починаючи з 2014 року. Ми підтверджуємо своє зобов'язання підтримувати вибраний Україною шлях та подальше проведення реформ", - наголошено у заяві. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/316354)

Демократичні і змагальні вибори - це перемога українського народу

Відповідно до переданих до Центральної виборчої комісії електронних протоколів за кандидата у Президенти Володимира Зеленського 21 квітня було віддано 73,23 відсотка голосів (13537510 виборців), а за Петра Порошенка - 24,45 відсотка голосів (4520683 голосів).

Учора ЦВК під головуванням Тетяни Сліпачук продовжувала прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки другого туру президентських виборів, яке буде здійснюватися в режимі продовжуваного засідання, що завершиться тільки після прийому останнього з доставлених до комісії протоколів ОВК. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316391)

Тисячі українців подякували Петрові Порошенку за п'ять років президентства

На другий день після дня голосування, 22 квітня, до адміністрації глави держави на Банкову прийшли тисячі українців, щоб подякувати Петрові Порошенку за п'ять років президентства. І за моменти - трагічні і святкові, - які всі ми пережили разом. Це вперше в історії суверенної України, коли люди прийшли до Президента просто сказати "дякую" за служіння країні. За те, що спромігся врятувати суверенітет розтерзаної війною з Росією України й авторитетом та дипломатичністю завоювати підтримку країни серед міжнародної спільноти. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316392)

 

Повний випуск «Голосу України» від 24.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua